man un citiem koncertā bļāva Iggy Pop. vēl gan viņš sabļāva arī: “Fuck Riga!!!” un citas riebeklības, bet tas lai paliek pagātnē.

Pēdējā laikā steidzu visu ko paspēt, aizvakar kā jau zināt biju uz James Newell Osterberg koncertu. Vakar uz jauno Bonda filmu.

Secinājumi.
Jaudīgi, patiešām jaudīgi! tam vecim joprojām spēks ir iekšā. dzīve ir īsa. viņš ir maktenais zvērs. man patika un nekādu pretenziju nebija. bet par koncertu pirms manis jau ir daudz teikuši: DELFI koncerta apskats

Par Bonda filmu runājot. IMDB to ir ierindojuši, kā visu laiku labāko Bonda filmu. Nevar nepiekrist. Lai gan es pārējās tikai tagad grasos sistematizēti noskatīties.

Kas tad ir tajā Bondā tik kruts? Viņš ir kļuvis par cilvēku, kuram ir humora izjūta un dažas vienkāršas vājības uz alkoholu, sievietēm, azartspēlēm, ātru braukšanu un pārgalvīgu uzvedību. Šajā filmā, kā mēs zinām viņš iegūst 00 licenzi nogalināt.

OK. Tas viss ir fufelis. Manuprāt galvenais ir tas, ka šajā filmā rodas pieņemams ticamības moments par šāda(u) cilvēka eksistenci. Citiem vārdiem sakot Bonds nav padarīts par idealizētu supervaroni.

Nebojāšu skatīšanās prieku un neatklāšu detaļas, taču noteikti iesaku ņemt līdzi uz šo filmu arī daiļā dzimuma pārstāves, viņām noteikti patiks. Patiks nevis ieroču un triku ainas, bet gan perfekti noslīpētie dialogi, tāpēc žetons scenārija autoram. Tas arī īsumā ir viss. Emocijas man šo abu lietu (filmas un koncerta) sakarā man ir sakrājušās labi daudz, bet ne jau tāpēc visas tagad jāmet pa labi un pa kreisi.

Tātad vēlvienreiz: laba filma, labs koncerts, patiesi iesaku.