Miks Latvis

life is short, life is so short…

man un citiem koncertā bļāva Iggy Pop. vēl gan viņš sabļāva arī: “Fuck Riga!!!” un citas riebeklības, bet tas lai paliek pagātnē.

Pēdējā laikā steidzu visu ko paspēt, aizvakar kā jau zināt biju uz James Newell Osterberg koncertu. Vakar uz jauno Bonda filmu.

Secinājumi.
Jaudīgi, patiešām jaudīgi! tam vecim joprojām spēks ir iekšā. dzīve ir īsa. viņš ir maktenais zvērs. man patika un nekādu pretenziju nebija. bet par koncertu pirms manis jau ir daudz teikuši: DELFI koncerta apskats

Par Bonda filmu runājot. IMDB to ir ierindojuši, kā visu laiku labāko Bonda filmu. Nevar nepiekrist. Lai gan es pārējās tikai tagad grasos sistematizēti noskatīties.

Kas tad ir tajā Bondā tik kruts? Viņš ir kļuvis par cilvēku, kuram ir humora izjūta un dažas vienkāršas vājības uz alkoholu, sievietēm, azartspēlēm, ātru braukšanu un pārgalvīgu uzvedību. Šajā filmā, kā mēs zinām viņš iegūst 00 licenzi nogalināt.

OK. Tas viss ir fufelis. Manuprāt galvenais ir tas, ka šajā filmā rodas pieņemams ticamības moments par šāda(u) cilvēka eksistenci. Citiem vārdiem sakot Bonds nav padarīts par idealizētu supervaroni.

Nebojāšu skatīšanās prieku un neatklāšu detaļas, taču noteikti iesaku ņemt līdzi uz šo filmu arī daiļā dzimuma pārstāves, viņām noteikti patiks. Patiks nevis ieroču un triku ainas, bet gan perfekti noslīpētie dialogi, tāpēc žetons scenārija autoram. Tas arī īsumā ir viss. Emocijas man šo abu lietu (filmas un koncerta) sakarā man ir sakrājušās labi daudz, bet ne jau tāpēc visas tagad jāmet pa labi un pa kreisi.

Tātad vēlvienreiz: laba filma, labs koncerts, patiesi iesaku.

3 Responses

  1. Atkaape no shii temata!

    Jautaajums par portatiivo datoru BareBone, tu vinnu iegaadaajeis? Kaads vinnsh ir? Es arii domaaju par portatiivo BareBone, bet neko iepriesh par shiem neesmu neko dzirdeejis!!???
    Gribeetos dzidreet atsauksmes!!

    Jau ieprieksh paldies!

  2. nee es veel neesmu nopircis, bet joprojaam turpinu gatavoties nopirkt. :) domaaju ka man taa buus daavana uz z-sveetkiem. Cik es no zinoshiem cilveekiem uzzinaaju tad barebone ir kompji kurus saliek pa daljaam liidziigi kaa parastos datorus, tas noziimee, ka ir iespeejams saliidzinoshi vienkaarshi vinjam mainiit moduljus. ar moduljiem es domaaju sietos diskes grafisko karti un visaada citaada veida iekshas, man nav bijis laika iedziljinaaties visaa shitajaa lietaa bet domaaju, ka LV ir daudz labu datoru specu, kas labaak vareetu atbildeet par mani. boot.lv vari uzjautaat par info, bet pirmaamkaartaaam jau iesaku pamekleet ieksh google ko var atrast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *