Miks Latvis

Diskusija “Digitālais mārketings — brīnumlīdzeklis?” (video)

best marketingŠodien noskatījos/noklausījos Best Marketing rīkoto apaļā galda diskusiju kurā dažāda mēroga vietējie interneta speciālisti un reklāmisti runāja par to, ko vajadzētu iesākt darīt ar digitālo mārketingu Latvijā. Man bija pietiekami interesanti iesaku uzmest aci arī jums.

Diskusijā piedalījās:

 • Web aģentūras “Cube” projektu direktors Mārtiņš Dambis
 • Sociālo mediju speciālists Artūrs Mednis
 • Mediju aģentūras “Creative Media Services” vadītājs Kārlis Gudonis
 • Sociālā tīkla One.lv mārketinga direktors Andrejs Sergejevs
 • “Dienas Mediji” inerneta portālu produktu vadītājs Ansis Egle
 • Interneta pētījumu aģentūras “Gemius” menedžeris Toms Panders
 • Reklāmas aģentūras “Leo Burnett Rīga” vadītāja Ieva Irbina
 • “CRM Consulting” vadītājs Kārlis Skuja
 • “Lattelecom” interneta mārketinga projektu vadītājs Mārtiņš Kazemaks

Diskusiju vadīja Inese Eglīte, mārketinga lektore un RBS MBA programmu direktore.

Saite uz video: Diskusija “Digitālais mārketings — brīnumlīdzeklis?”.

7 Responses

 1. Diskusija ir ļoti laba. Man pat gribējās uzdot pāris jautājumus šiem cilvēkiem.
  Vispār pēdējā laikā ļoti forši darbojas Best-Marketing. Viņiem ir labas konferences, labi raksti blogā, plus iesaistas twitterī. Gandrīz kā savējie ;)

 2. Pasēdējām, parunājām, tie kas neko no tā nesaprot noteikti tagad būs gudrāki palikuši. Bet reāli jau nekas nemainās un nemainīsies – Leo Burnett Irbiņas kundze raus deķi uz aģentūru pievienotās vērtības pusi, ONE.lv stāstīs ka vajag investēt krievvalodīgo portāļos (tātad ONE) un jauniešu frīki turpinās blogot savā stūrītī, adaptējot pēc iespējas vēl kādas idejas no lielās pasaules tīmekļa, apmierinot savu pašnovērtējumu citu lokālo IT “guru” vidū.
  Un viss.
  Un tas ir Latvijas “e mārketings” jau gadus 3.
  Nav jau pionieru, kuri pārliecinoši un uzticami uzņemtos audzināt LV uzņēmējus. To negrib neviens. Nepateicīgs darbs. Un līdz tam dzīvos katrs savā sulā, paries un pastāstīs “kādas nu ir bijušas līdz šim kļūdas”.

 3. .. ak jā..
  un pazīstot Eglītes kundzi, ticu ka viņas zināšanas (pareizāk – viedoklis) par šīs sarunas tēmu ir daudz reizes noturīgāks un profesionālāks kā dažu labu diskusijas dalībnieku bagāžu..
  un viņa nebūt nav interneta mārketinga cilvēks.
  cieņu, Eglītei.

 4. Sveiks, Ansi! 
Egļu Latvijā ir daudz, bet šķiet ka būšu tevi atradis. Par ko man liels prieks.
Raugi, esmu tas balodis, ko kopā ar draugiem sadedzināji. Dzīvu sadedzināji. Tas bija patīkami, cik atceros. Protams, jums patīkami – atceros, kā laimīgi ķiķinājāt un smējāties, redzot kā liesmas mani pārņem un iznīcina – kamīnam bija skaistas stikla durtiņas. Atceros jūsu asinskārās sejas un īpašo spīdumu acīs, cauri šim stiklam.
Jūsu sajūsma bija dziļa un neviltota. Lai patīkamās sajūtas tik ātri neaizmirstos, dzīvās būtnes aukstasinīgā sadedzināšana tika nofilmēta un ievietota internetā. Lai visi redz un priecājas līdzi. 

Es patiesi priecājos, ka esmu tevi atradis, Ansi. Tas nekas, ka tagad esi liels vīrs, vai vismaz tā jūties. Dvēselē tu esi tas pats mazais mēsls, kas toreiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *