Miks Latvis

RB: laimestiligasjakasuntiksanosaraishu.lv – RB: mikslatvis.lv – izlasi šo rakstu līdz galam un saņem divas bezmaksas biļetes uz Forum Cinemas

Man šķiet, ka Edijs ir uzsācis lielisku tradīciju. Tiešām brīnos, kāpēc par RB neviens nebija iedomājies jau agrāk.

RB: mikslatvis.lv – izlasi šo rakstu līdz galam un saņem divas bezmaksas biļetes uz Forum Cinemas:

Lai tu saprastu šī bloga ieraksta jēgu, tev par mani ir jāuzzina kas šokējošs [un paralēli jāklausās meldiņš, kas skanēs no lodziņa pa labi]. Es esmu inovācijas cienošs mākslinieks, kurš nepazīst ierobežojumus un neatzīst autoritātes. Jā, tu pat varētu mani saukt par dumpinieku. Iespējams, ka tu esi iepazinies ar manu foto mākslu.

Lielu daļu no manas ikdienas aizņem radošu risinājumu izveide. Parasti es 24 h laikā radu 3 – 4 radošus risinājumus, vismaz pārīti nestandarta pieeju un vairākas revolucionāras atklāsmes efektīvai interneta lietošanai. Nu jā, to nevar salīdzināt ar reģistrēšanos vismaz 10 sociālajos tīklos vai servisos dienā, bet tas tomēr ir kaut kas.

Viens no šodienas inovatīvajiem risinājumiem ir RB ieviešana.

Kas ir RB? Tas ir saīsinājums norādei Re-Blog (pār-blogot, pārpublicēt kāda cita bloga rakstu). Līdzīgi kā Twitter.com tiek lietots apzīmējums “RT” (re-tweet, citu Twitter ziņu pārpublicēšana pievienojot šo apzīmējumu, kas informē lasītāju, ka ziņas autors neesi tu), aicinu blogos lietot šo apzīmējumu, “pārblogojot” citu autoru rakstus.

Šo revolucionāro kustību sākšu re-blogojot Mika Latvja rakstu, kurā visiem interneta lietotājiem tiek piedāvāta lieliska iespēja iegūt bezmaksas biļetes uz Forum Cinemas.

***

RB: mikslatvis.lv – izlasi šo rakstu līdz galam un saņem divas bezmaksas biļetes uz Forum Cinemas:

Katram, kas izlasīs šo rakstu būs iespēja tikt pie divām bezmaksas biļetēm uz “Padoties aizliegts” – pirmo Latvijā veidoto dokumentālo filmu, kuru izrādīs kinoteātris Forum Cinemas.

Jārīkojas ir pavisam vienkārši:

Uzraksti reālas situācijas aprakstu, kur talantam (jebkurā dzīves jomā) ir likti šķēršļi, bet viņš nav padevies. Varbūt tas ir stāsts mūža garumā, varbūt īsa, spilgta epizode kāda cilvēka dzīvē. Iespējams, tas noticis ar tevi pašu, bet varbūt esi bijis situācijas liecinieks. Noteicošais būs pats dokumentālais stāsts, nevis literārais apraksts.

Nosūti šo aprakstu uz e-pasta adresi: liga.bizune@ad-omnia.lv

Tas arī viss. Biļetes varēs iegūt 10 labākie situāciju apraksti, bet man pačukstēja, ka organizatori ir gatavi apbalvot arī 11-to autoru, ja vien stāsts būs pietiekami pārliecinošs.

***

p.s. Lūdzu RB šo rakstu savā blogā un iemet linku uz to Twitter.com, lai es varu RT šo ziņu…

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *