Miks Latvis

Mail’ette

Mail’ette ir rīks, kas atvieglo mājas lapu skiču nodošanu klientam. Mail’ette darbojas diezgan vienkārši, piešķir tev unikālu epasta adresi uz kurieni var nosūtīt skices jpg formātā, tālāk tiek sagatavota saite ar skicēm, kuru var nosūtīt klientam.

Šeit arī īss video:

[vimeo]http://vimeo.com/29089250[/vimeo]

2 Responses

  1. Tā īsti nesaprotu kāda no tā visa jēga, ja tiek sūtīti vienkārši jpg faili. Vai tad krietni vienkāršāk nav nosūtīt klientam pa taisno jpg bildes nekā sūtīt viņam linku uz kaut kādu nezināmu lapu? Ja es būtu kāda klients un viņš man atsūtītu linku uz kādu mistisku lapu, kur es varu apskatīties skices savai topošjai www, tad cik vien pieklājīgi spētu, pastāstītu dizainerim ka nav jābūt baigi gudram un advancētam datora lietotājam, lai spētu saglabāt un atvērt jpg failus. Kā arī tas, ka sūtot e-pastu pa taisno man, sadarbība noritētu ātrāk. Es varētu apskatīt pievienotos dokumentus uz sava gudrā-telefona vai tabletes standarta e-pasta klientā, neejot uz kādu mistisku mājaslapu un cerot, ka viņa tiks galā ar konkrētā gadžeta izšķirtspēju un lietošanas ērtumu.

    1. Taisnība, ir jāņem vērā, cik advancēts ir klients. Bieži gadās, ka darbības ar epastu, pielikumiem un attēliem ir par sarežģītu tad arī ir daudz vieglāk nosūtīt vienu saiti par kuru esmu drošs, ka skice tur būs 1:1 izmērā. Citādi var gadīties, ka attēls tiek atvērts ar kādu nezināmu programmu un nezināmā izmērā (man viss ir miglains, pikseļains, burti par lielu utt.) tādos gadījumos šis ir labāks risinājums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *