Miks Latvis

Enduro

Biju nedēļas nogalē pabildēt bildes interesantā pasākumā. Enduro sacensības divas dienas katru dienu pa diviem apļiem, katrs aplis 68 ar santīmiem kilometru. Kaut kur ap vidu ir otrais kontrolpunkts, kur es arī pabiju un pabildēju.
Citāts no lamsf.lv Nedēļas nogalē, 1. un 2. jūlijā Engurē, Tukuma rajonā norisinājās otrais Latvijas čempionāta posms enduro, šoreiz piedaloties vairāk kā 70 izturības brauciena cienītājiem no Latvijas un mūsu kaimiņu zemēm – Lietuvas, Igaunijas, Somijas.

Sacensībās piedalījās gan stiprākie Latvijas enduro pārstāvji – Jānis Vinters, Madars Pureklis, Lauris Ermanis, Artūrs Robežnieks, Eduards Stefanovičs u.c., bet arī Igaunijas sportists Toivo Nikopensisus, kurš Eiropas čempionātā šobrīd veterānu klasē ierindojās trešajā vietā. Zīmīgs un interesants fakts, ka arī Latvijas čempions motošosejā Agris Neija, piedalījās sacensībās, startējot kvadru klases braucienos.

Jānorāda, ka Engurē, piejūras pilsētā, enduro sacensības tika rīkotas pirmo reizi, jaunizveidoto trasi sportistiem vērtējot sekmīgi izplānotu un interesantu.
Saites:
Vairāk bilžu šeit
te ir slaidšovs
fotoblog reportāža
Latvijas motosporta federācijas mājaslapa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *