Miks Latvis

Video: Doom uz iPod nano pateicoties linux

Es to paveicu! Uz mana iPod nano skrien Doom cilvēciņš un šauj pa labi un pa kreisi. Nākamais punkts būs video atbalsts. (Jā, tas ir iespējams) Kad tikšu pie cita kompja ar administratora tiesībām, tad arī tas tiks testēts. Un savukārt vēl kādā brīvākā brīdī būs arī manuālis par to, kā man gāja un kas ir jādara, lai arī visi citi varētu tā priecāties. Skatīties šeit! (jā! kvalitāte ir štruntīga. jā! fonā ir dzirdama kolēģe, kas runā kaut kur ar kaut ko portugāliski)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=312Bp9RiaTM[/youtube]

Nu ko, esmu caurmērā priecīgs par linux ar advancēto bootloaderi, kas sākumā dod iespēju izvēlēties OS :) iDoom iet bez aizķeršanās. 3D grafika vienozīmīgi ir pa spēkam šim iPodam. Ar failu skatītāju varu aplūkot visus failus. Arī *.jpeg attēlus. Failsistēma ir linux ex2, tāka pa to varu darboties no ipod vai arī no linux. Pārējais viss ir iekš FAT32 (ipodam ir divas partīcijas). Paralēli darbojas apple firmware tāka nekas itkā nav zudis, taču bija problēma ar yamipod darbināšanu, kaut kā nedetektēja ipodu. Nu, nekas tālāk būs labāk!

21 Responses

  1. meegjnaaju, neveiksmiigi. Saakumaa kad pievienoju savu iPod nano, raadiija ka nav pievienots, izmeegjinaajos visskautkaadiigi un nesanaaca tikt taalaak :D un anglju valoda man arii nav stipraa puse

  2. Vakar tikai laimeeju to ipod un esmu iesaaceejs. peec apple.com sniegtaas informaacijas man liekas ka man ir otraa paaudze, bet iespeejams ka 1.!

  3. Ā, un par dzēšanu – nezinu par konkrēti Nano un bildēm, bet no parastā iPod bez kādiem iTunes visu mierīgi varēja dzēst, zaļš palikdams. Vienīgi bija drusku problemātiski atrast, ko īsti gribi dzēst, jo jams vismaz mūziku kaut kā ļoti pa savam glabā (pēc paskata randomly izmētā pa čupu neko neizsakošām mapēm, ar apgraizītiem nosaukumiem).

  4. Shadowbird: tur ir režīms, kurā visu laiku skrien, un vari tik mierīgi šaut un stūrēt, gandrīz kā ar peli. Priekš Doom pilnīgi pietiekami.

    Par dzēšanu, dzēst var no PC, cik uziet, bet sēžot pļavā neko neizdzēsīsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *