Nepieciešams dators, minimālā prasība, lai uz tā varētu darbināt OS un tīmekļa pārlūku. Puiša vecāki ir nabadzīgi un nevar nodrošināt viņam iespēju izkļūt pat no dzīvokļa, tāpēc dators ar internetu būtu viņa vienīgais logs uz ārpasauli, ja kāds var kaut kā palīdzēt, lūdzu dariet to. Nav nekāda šmaukšana, varēsiet kaut vai doties līdzi un personīgi viņu iepriecināt. Puiša vārds ir Pāvils. Varu saderēt, ka jums visiem ir komponentes un kopīgi mēs varam viņam palīdzēt. Jau ir atteikušas vairākas organizācijas, tajā skaitā Apeirons, tāpēc radās cerība par palīdzību no datoristu komūnas. Lūdzu informējiet ja varat kā palīdzēt! Paldies! No BOOT foruma lietotājiem jau ir divas sastāvdaļas!!

  • barošanas bloks 300W
  • grafiskā karte Creative Labs 3D Blaster Banshee 16mb AGP

Dabūju gandrīz pilnībā sakomplektētu kompi no darba kolēģes… paskatīšos kas šim par problēmām un ja viss OK varbūt nemaz nevajadzēs citas detaļas, ideāli, paldies par atsaucību! ja būs tomēr, kas vajadzīgs es atkal pakliegšu pēc palīdzības. Man prieks, ka ir iespēja kādam vēl mūsdienās palīdzēt un, ka interneta sabiedrība ir tik asaucīga šādos jautājumos. Informēšu par rezultātiem.

Dabūju pilnu komplektu no kolēģes, bet izskatās ka būs vēl nepieciešama pele, tīkla karte un jāskatās, kas ir ar video karti, jo nebija iespējams nekādu bildi dabūt ārā no šamiem dzelžiem… vakarā būs vairāk laika paskatīties, kas šim vainas…