Miks Latvis

Ieskats: Iepirkšanās Ebay

[box type=”note”]Iegādājies e-grāmatu par iepirkšanos eBay![/box]

e-grāmata "Iepirkšanās eBay.com"[button link=”http://sellfy.com/p/CeZ5″ size=”large” color=”green”]Pirkt ar paypal.com 4$[/button]

Palīdzība ebay jautājumos ebay forumā – ebayforums.lv

Centos pārtulkot un izlikt uz āru ebay visu galveno procesu, kas ir jāiziet līdz pirkuma beigām, pagaidām gan bez iedziļināšanās paypal reģistrācijā, kurai itkā vajadzētu būt salīdzinoši vienkāršai. Ebay tātad ir vairākas galvenās lapas www.ebay.com, www.ebay.co.uk, www.ebay.de attiecīgi ASV, Lielbritānijā un Vācijā, atšķiras lapas ar nelielām niansēm, valodas lietojumu un piedāvāto preču klāstu. Es izmantoju ASV lapu, bet citi iespējams par ērtāku uzskatīs Vācijas lapu. Katrā ziņā reģistrējoties vienā lapā jūs iegūstat iespēju darboties tajās visās. Ļoti vēlams papildināt un labot šo pamācību, ja rodas kādas idejas un domas, kuras šeit nav pieminētas, lūdzu visiem iesniegt komentārus un kritiku ja tāda ir, tas palīdzēs visiem nezinīšiem doties uz saules pilsētu un droši iepirkties tālājās interneta ārēs.


Tātad, lai reģistrētos protams jāspiež Register poga.

1. solis – Reģistrācija


Būs jāievada kontaktu informācija un derīga, eksistējoša epasta adrese. Ievadītie dati ir konfidenciāla informācija un netiks izpausta. Ir prātīgi ievadīt vārdu un uzvārdu, kas ir uz jūsu norēķinu kartes, lai vēlāk nebūtu problēmu ar tās apstiprināšanu. Jums prasīs izvēlēties un ievadīt arī lietotāja ID (lietotājvārdu) User ID un protams arī paroli. Lietotājvārds turpmāk parādīsies visos ebay pirkumos un darījumos.
Ja reģistrēsieties ar pēc ebay domām anonīmu epasta adresi, piemēram, no Hotmail vai Yahoo, jums turpat būs jāapstiprina jūsu identitāte lietojot kredīt karti vai debetkarti. Naudiņu par to nost neņems. Ja nav iespējas apliecināt personību ar, ebay atbilstošu kredītkarti (visa electron var nederēt), ta ir iespēja pasūtīt uz mājas adresi autorizācijas kodu, kas pēc tam būs jāievada mājaslapā.

2. solis – Līgums
Jums būs jāpiekrīt User Agreement un Privacy Policy. Pirmais nosaka līgumu ar ebay otrais paskaidro, kā tiks pasargāts jūsu privātums. Jums būs jāapliecina, ka jēs esat vismaz 18 gadus vecs.

3. solis – Epasta apstiprināšana
Lai pabeigtu reģistrāciju uz jūsu norādīto epastu atsūtīs vēstuli, kura apstiprinās, ka esat reģistrējies, vajadzēs sekot nosūtītajai saitei un jūs jau būsiet gatavi lietot ebay.

4. solis – Pirkuma meklēšana
Domāju šo varēsiet paši atkost un paspēlēties ar ebay meklētāja iespējām. Ejot lapā ar savu paroli varat izvēlēties meklēt pēc kategorijām, vai meklēt kā jau ierasts citos meklētājos pēc atslēgas vārda. Pie atrastajām precēm parādīsies divas cenas. Pirkuma un piegādes cena. Sekojiet līdzi arī piegādes cenām, tā var sastādīt pat līdz 90% no paša pirkuma cenas (un pat vairāk!). Pārliecinieties, ka piegādes cena attiecas uz Latviju, nevis uz ASV, Angliju vai Vāciju, to vienmēr var nomainīt uzspiežot uz augšējās kollonas, kur norādīts piegādes valsts kods.

5. solis – Pirkuma pārbaude
Kad atrodat sev interesējošu priekšmetu uzmanīgi izlasiet tā aprakstu!!!! Lai būtu pārliecināts, ka iegūsiet tieši to, ko vēlaties Mēdz būt, ka bilde nesakrīt ar tirgojamo priekšmetu. Tad tekstā vienmēr ir norādīts, ka patiesajam pirkumam, piemēram, ir ekrāna defekts vai kas cits, bet tas vienmēr ir norādīts, tāpēc esiet uzmanīgi. Tātad galvenās lietas uz kurām jāvērš uzmanība: (skatīt attēlā zemāk)

A. Starting bid & current bid; (Sākuma cena un pašreizējā nosolītā cena.) Sekojiet līdzi, cik esat gatavi izdot par pirkumu.

B. Buy It Now price (“Pērc uzreiz!” cena) par šo cenu varat uzreiz iegādāties pirkumu bez iesaistīšanās vairāksolīšanā.

C. The Item Description: (Apraksts) Aprakstīts pirkuma stāvoklis (jauns/lietots/bojāts). Apskatiet šo aili uzmanīgi, lai būtu droši kādu preci saņemsiet.

D. Item location & Postage costs; (Pirkuma atrašanās vieta un pasta izdevumi) Noskaidrojiet kur atrodas pirkums un uzziniet, cik būs jāmaksā par starptautisko piegādi. Ja ir noskatīts kaut kas ļoti vēlams par ļoti vēlamu cenu, taču norādīts, ka piegādā (piemēram) tikai uz ASV, ir vērts contact the seller, lai noskaidrotu, vai patiešām pārdevējs nebūtu gatavs preci atsūtīt uz Latviju. Bieži tas ir iespējams, par lielāku samaksu, protams, bet ir. Tāpēc nevajadzētu būt slinkiem, bet painteresēties. Piegādes laiks tepat Eiropā būs līdz 7 dienām, starptautiskajiem sūtījumiem līdz 14 dienām pēc pirkuma apmaksas. Ja ir liels pirkums tad bieži der pajautāt pārdevējam, vai var sūtījumu nomarķēt par “Gift” vai ar pazeminātu “Invoice amount”… lai mazāk PVN ir jāmaksā.. (ja Gift, tad nav jāmaksā nodokļi), ja preces cena zem 50Ls, tad vispār nodokļos nekas nav jāmaksā… Vēl ir iespēja izvelēties pastu ar ko tiek sūtīts – parastais vai express (DHL utt). Piegādes cena no tā ļoti atšķiras. Ir arī gadījumi, kad pārdevējs piedāvā tikai express pastu, bet e-pastā izdodas vienoties par parasto sūtījumu.

 

E. The Sellers Payment Options: (Maksājuma veidi un iespējas) pārbaudiet vai būs iespējams samaksāt jums ērtā veidā. Lielākā daļa pārdevēju dod priekšroku PayPal. Paypal.com ir ebay īpašums tāpēc ar paypal un ebay sadarbību nevajadzētu rasties nekādām problēmām. Caur PayPal var samaksāt izmantojot jūsu debetkarti, kredītkarti vai ar pārskaitījumu no bankas konta jūsu finansiālais stāvoklis un kartes informācija netiek izpausta Pārdevējam.

F. The Sellers Feedback Rating: (Pārdevēja atsauksmju reitings) Šis skaitlis seko iekavās pēc viņa nosaukuma jeb lietotāja ID (User ID). Varat redzēt procentos, cik no atsauksmēm ir pozitīvas. Uzspiežot un lietotājvārda var redzēt arī pašas atsauksmes, tādejādi pārliecinoties par to, kas tieši ir labs, slikts šim tirgotājam.

G. Contact the Seller: (Kontaktējaties ar pārdevēju) Ja jums vēl ir kādi jautājumi tad PIRMS sākat solīt uz pirkumu nosūtiet epastu pārdevējam, viņa pienākums ir atbildēt. Jūs varēsiet sūdzēties ebay, ja viņš neatbildēs. Atcerieties brīdī, kad esat uzlicis savu maksimālo likmi, jūsu pienākums ir uzvaras gadījumā iegādāties šo pirkumu, jūs vēlāk nevarat no tā atteikties, jūs tam piekritāt sākotnējā līgumā.

6. solis – Vairāksolīšana
Kad esat iepazinies ar preces aprakstu un jums liekas, ka šī prece ir jāpērk, varat ķerties klāt pie vairāksolīšanas vai arī preci nopirkt uzreiz, ja ir dota iespēja Buy it Now.

Uzlieciet likmi:

Izvēlieties maksimālo (vai nedaudz mazāk, lai varētu vēl pārdomāt) naudas summu, kuru vēlaties izdot. Tālāk ebay jūsu vietā nosolīs tieši tik, lai jūs uzvarētu jūsu maksimuma ietvaros. Tas nozīmē, jums nav jāsola pašam par dolāru vairāk ik pēc minūtes, bet jāievada gala summa. (Lai gan jūs varat rīkoties arī tā).
Pārliecinieties, ka ievadītā summa jūs apmierina, uzmanieties no pārrakstīšanās kļūdām! Ir iespējami vairāki veidi, kā sekot līdzi izsoles gaitai:


A. Caur izvēli ebay lapā – My eBay:
My eBay ir personalizētā ebay sadaļa, kur jūs varat pārraudzīt visas savas aktivitātes lapā un sekot līdzi preču cenām. Ja jūs esat zaudējis izsolē, bet vēl tā nav beigusies, jūs varat paaugstināt savu likmi, lai iegūtu preci savā īpašumā nospiežot pogu Bid Now.


B. Ar epasta paziņojumiem.
Ja jūs izsolē pārsolīs tad uz epastu atnāks paziņojums, ja vēlēsieties likt jaunu likmi, tad tas būs iespējams spiežot pogu Bid Again.


Buy It Now (Nopirkt uzreiz):
Ja redzat Buy It Now pie preces, tad iespējams preci iegādāties uzreiz, bez vairāksolīšanas par norādīto summu. Pārdevējs ir izvēlējies cenu, par kuru viņš preci atdod bez vairāksolīšanas. Atcerieties, ka, pasta izdevumi un iepakošanas izdevumi (ja tādi ir norādīti) nav iekļauti nopērcuzreiz cenā (Buy It Now).
Kad esat izvēlējis nopirkt preci uzreiz, jūs varat arī samaksāt tajā pašā brīdī. Maksāt uzreiz var būt pārdevēja nosacījums šādā gadījumā (pay instantly). Tādā gadījumā nospiediet pogu “Continue to PayPal,” lai sāktu maksāšanas procesu.

eBay Checkout ir vienkāršākais veids, kā samaksāt par pirkumu, ja piedalījāties parastajā izsolē.

eBay Checkout:
Izrēķina gala summu (saskaita pasta, apdrošināsanas un jebkurus citus izdevumus, kādi varētu rasties), kura jāmaksā un aizsūta maksājumu pārdevējam.
Jāuzmanās ar apdrošināšanas izmaksām. Piemēram, ir pārdevēji, kas par apdrošināšanu ņem ļoti simbolisku samaksu, turklāt tu kā pircējs vari izvēlēties vai to vispār gribi vai nē. Taču ir arī pārdevēji, kuriem pirkuma apdrošināšana ir obligāta (un dažkārt ir ļoti dārga). Tāpēc paturam vēlreiz prātā, ka ir vērts uzmanīgi lasīt preces aprakstu.

Ja pārdevējs ir norādījis maksājuma detaļas Payment details un pieņem maksājumus caur PayPal tad vienkārši spiediet mogu maksāt tagad ‘Pay Now’ un pabeidziet maksājuma procesu:

Ja jūs māc šaubas par maksājuma apmēriem un pareizību, lūduz kontaktējaties ar pārdevēju epasta adrese tiks norādīta gan pienākošajā paziņojumā, gan arī būs pieejama maksājumu lapā.

Maksājiet uzreiz ar PayPal:
PayPal ir bezmakas ja esat pircējs un jūsu kredītkartes informācija netiks izpausta uz āru. Kā arī nauda gandrīz acumirklī nonāk pie pārdevēja, tas nozīmē, ka arī preci varēsiet saņemt ātrāk.

Liela daļa pārdevēju piedāvās maksāt ar čeku, tas aizņems 10 dienas un kurš gan mūsdienās maksā ar čekiem un gaida 10 dienas??

Pirkuma beigu detaļas:
Kad beidzot ir atnācis kārotais pirkums, pārbaudiet vai komplektācija un apraksts sakrīt ar to ko redzējāt pasūtījuma lapā. Pārbaudiet vai preces stāvoklis atbilst norādītajam. Ja pirkums jūs apmierina atstājiet atsauksmi pārdevējam Seller Feedback un pieprasiet arī viņam atstāt atsauksmi par jums (ja tas jau nav izdarīts no viņa puses). Atsauksmes palīdzēs pārdevējiem jums uzticēties, kā arī ja gribēsiet kaut ko pārdot būs vieglāk citiem ticēt, ka esat labs tirgotājs.

Atsauksmes ielikšana:
Atstājiet pozitīvu atsauksmi pēc sekmīga pirkuma. Tas ir veids kā pateikties pārdevējam un atstāt informāciju citiem pircējiem. Atsauksmi var atsaukt pēc abpusējas vienošanās, taču parasti tā ir neizmaināma tāpēc, ja nepamatoti iedosiet negatīvu atsauksmi jums var rasties problēmas ar ebay administrāciju.

Ko darīt, ja uzlikāt kļūdainu likmi? Vai ir iespējams atcelt pirkumu?
Nav iespējams atsaukt likmi, ja izvēlējāties uzreiz maksājamo preci Buy It Now, vai arī, ja vairāksolīšana beigusies. Kamēr vēl ir solīšanas laiks varat atcelt savu likmi, taču pēc pirmkuma apstiprināšanas jums obligāti jāmaksā pārdevējam. Nav iespējas atcelt arī Best Offer piedāvājumus, (ja tāds ir).

Tas vai varat atcelt likmi ir atkarīgs no tā:

 • Kāpēc atceļat solījumu;
 • Kad nosolījāt un kad beigsies izsoles.

Jūs varat atsaukt solījumu vai Best Offer piedāvājumu šādos gadījumos:

 • Jums gadījās pārrakstīšanās kļūda un tika ievadīts kļūdains solījuma apmērs. Piemēram, nosolījāt $99.50 , bet vajadzēja $9.95. Ja tā gadās tad pēc atsaukšanas, jums jāievada pareizā likme. Ja neievadīsiet pareizo likmi pēc atsaukšanas, tad jūs pārkāpsiet ebay noteikumus un jums tiks liegta iespēja iepirkties ebay. Šeit ir atsaukšanas vadlīnijas retraction guidelines.
 • Ja pārdevējs ir izdarījis vērā ņemamas izmaiņas pirkuma aprakstā pēc tam, kad bijāt nosolījis.
 • Ja nevarat sakontaktēties ar pārdevēju. Tas nozīmē, ja mēģinājāt zvanīt pārdevējam, bet telefona numurs nedarbojas, vai arī sūtījāt epastu un atpakaļ atnāca ziņojums, ka ziņu nevar piegādāt.
Kad uzlikāt likmi
Kas ir atļauts
Kas nav atļauts
Vairāk kā 12 stundas pirms izsoles beigām
Varat atsaukt solījumu, ja līdz izsoles beigām ir vairāk kā 12 stundas, pazudīs arī zemākie solījumi, tāpēc jums obligāti jānosola pareizā likme, kļūdainās vietā. Nevarat atsaukt solījumu, ja palikušas mazāk kā 12 stundas, ja vien pārdevējs jums pats atļauj. Lūdzu kontaktējaties ar pārdevēju , lai pieprasītu iespēju atcelt solījumu. Pārdevēja ziņā būs izlemt, vai atcelt solījumu vai arī nē.
Mazāk kā 12 stundas pirms izsoles beigām
Stundas laikā pēc solījuma veikšanas varat atsaukt vienu augstāko likmi, pārējās paliek spēkā.

Šeit ir solījuma atsaukšanas forma Bid Retraction form.

Šeit ir best offer, atsaukšanas forma Best Offer Retraction form.

Paldies par ieteikumiem un papildinājumiem jāsaka Rukicc, viipsnai, nazei, DD, mxz.

 

251 Responses

 1. Ir tā, ka principā 98% visu nopietnu pārdevēju eBay rekomendē PayPal kā galveno maksāšanas veidu. Liela daļa pieņem arī alternatīvus veidus – čeku (agrāk tas no LV bija vienīgais veids, kā maksāt) un vēl kautko tur. Bet principā, kopš PayPal ir mums pieejams, problēmu nav nekādu.

 2. ja ieliksi negatiivu atsauksmi un nevareesi to pamatot paardeveejs var pasuudzeeties par to ebay administraacijai tas ir skaidrs… iespeejams ka neviens nenjemsies taa dariit bet iespeeja taada ir man viens polis gribeeja atmaksaat pirkuma veertiibu 20 eiro par to ka shim ieliku neitraalu veerteejumu (sacereeju pasacinju par ilgu laiku) vinsh pieprasiija pamatot negatiivaa nepozitiivaa veerteejuma iemeslu, katraa zinjaa domaaju ka nav laba prakse bez iemesla visiem daalajaat negatiivus veerteejumus taa pats pie pozitiiva netiksi…ja ne taa tad…

 3. kaads kas reaali kaut ko tirgo ebayaa – pastaastiet kaa juus dabuujat naudu no paypala.
  man pirms kaada laika taa bij probleema … vajadzeeja pirceeju ilgi pierunaat lai paarskaita ar western union

 4. pagaidaam lieta ir taada ka paypal nepienjem naudu uz latviju cik zinu… pat tad ja tev ir maksas paypal accounts esmu saskaaries ar liidziigaam probleemaam un pagaidaam neesmu vareejis sanjemt naudu uz paypal…

 5. Sākumā vajadzētu minēt, ka ir arii variants kad piesūta autorizācijas kodu pa parasto pastu, tas bija sen kad registrējos caur ebay.de, liela un pamatīga kļūda, jo līdz šim nesmu sapratis kā lai nomaina visu paziņojumu valodu uz e-pastu kas nāk. caur ebay.com reģistrēties toreiz neizdevās jo nebija kredītkartes derīgas ar ko apstiprināt personību.

  Ērts maksāšanas un piegādes serviss ir LBSS.lv, bet ne vienmēr lētākais un izdevīgākais un ne būt ne ātrākais. Lbss.de ir izdevīgi apmaksāt nelielas vērtības preces kur nav iespējams maksāt ar PayPal.

  Viena gramatikas kļūda acīs iekrita…. :
  “Pinākošajā”
  Ja jūs māc šaubas par maksājuma apmēriem un pareizību, lūduz kontaktējaties ar pārdevēju epasta adrese tiks norādīta gan pinākošajā paziņojumā, gan arī būs pieejama maksājumu lapā.

  * vēl varētu aprakstīt kā rīkoties ja ir pārāk liela summa kļūdaini iesolīta, kā bidu atcelt. Kā rīkoties ja prece ilgstoši nenāk, kādas ir operācijas lai tiktu atpakaļ pie naudas(ķēpa un laiks pagāja daudz bet naudu saņēmu)

 6. liels paldies par konstruktiivajiem ieteikumie kluudas tiks njemtas veeraa un izlabotas, kad buus jauna diena un kad man buus skaidraaks praats… paldies…

 7. Vislielākā ķēpa, kad prece ilgi nenāk, bet tev 30 dienu laikā jādod novērtējums. Kad bija pagājušas 3 nedēļas, grasījos jau rakstīt skaistus vārdus un likt negatīvu vērtējumu, kad tieši pienāca paciņa :)
  Varbūt kādu tutoriāli kā pārdot? tas varētu būt nedaudz sarežģītāk :)

 8. Es piepildīšu to, ka praktiski vienmēr ir jāpaprasa pārdevējam, vai var sūtījumu nomarķēt par “Gift” ar pazeminātu “Invoice amount”… lai mazāk PVN ir jāmaksā.. Es tādus pārdevējus uzreiz lieku pie `favorities`

  PS: ja uzrādīts zem 50Ls, tad vispār nodokļos nekas nav jāmaksā…

 9. Un tajaa paypal kad esi reggistreejies ir jaaliek arii add credit card? Un pashaa eBay peectam arii ir jaareggistreejaas atsevisskki?

 10. vel vajadzeja pieminet, ka ir iespeja izveleties pastu ar ko tiek sutits – parastais vai express (dhl utt). piegades cena no ta loti atskjiras. ir ari gadijumi, kad pardevejs piedava tikai express pastu, bet e-pasta izdodas vienoties par parasto sutijumu.

 11. Sveiki!
  Gribēju pajautāt,kā ir ar to vārdu,uzvārdu ? Ja mans vārds,uzvārds norādīts bez garumzīmēm,tas neradīs problēmas,saņemot sūtījumu. Un,vai man vajadzēs vēl kaut ko maksāt (PVN vai kaut ko citu),saņemot preci,ja preces cenā ir jau iekļauts VAT tax (tas pats PVN,kā sapratu). Prece nāks no Vācijas.
  Paldies!

 12. Ā. Vēl pāris lietas.
  1) Ja ir noskatīts kaut kas ļoti vēlams par ļoti vēlamu cenu, taču norādīts, ka piegādā (piemēram) tikai štatos, ir vērts contact the seller, lai noskaidrotu, vai patiešām pārdevējs nebūtu gatavs preci atsūtīt uz Latviju. Bieži tas ir iespējams, par lielāku samaksu, protams, bet ir.
  Tā kā nevajag būt slinkiem, bet painteresēties :)
  2) Jāuzmanās ar apdrošināšanas izmaksām. Piemēram, ir pārdevēji, kas par apdrošināšanu ņem ļoti simbolisku samaksu, turklāt tu kā pircējs vari izvēlēties vai to vispār gribi vai nē. Taču ir arī pārdevēji, kuriem pirkuma apdrošināšana ir obligāta (un dažkārt ir ļoti dārga).
  Galvenais – uzmanīgi lasīt preces aprakstu.

 13. Iesākumam ekselenti!

  Problēma – bildi nevar palielināt un palūrēt. Tas nu tā – ja stipri sakoncentrējas va saprast.
  Vēl viens atvedējs no Vācijas ebay.junox.de – ir lietots un liekas normāls.

 14. Es nesaprotu pa to paypal kad reggistree karti paypal kontaa japaraadaas naudi cik kaertee? Un ko vinss man pa shitaadu piesienaas Enter Expanded Use Number tam obligaati jaabuut?

 15. Gribētu uzzināt, ja es maksāju pārdevējam caur paypal, tad man ir kaut kāda komisijas maksa jāmaksā arī savai bankai? Lieta tada, ka, ja es gribu samksāt pārskaitot naudu no sava konta uz kontu ārzemēs, tad mana banka prasa par to papildus 12 LS. nav jau izdevīgi, ja preces vērtība ir pamaza…

 16. man stāstīja kaut ko līdzīgu, pašam tā nekad nav bijis… domāju, ka var censties to noskaidrot attiecīgajā bankā, lai gan domāju, ka tas var beigties diezgan bez rezultātiem, atlietk, tikai vienreiz izmēģināt, ja tā ir tad tiešām tas ir neizdevīgi pirkumiem zem 100 Ls… (man nav tāda komisijas maksa bijusi uz American express blue)

 17. Raksts taads diezgan ciitiigi sagatavots – prieks, ka ir tik centiigi ljaudis :)!

  Nedaudz truukst infas par praktisko pusi. Teoreetiskajai jau visi taapat izlauziisies caur – ja gribees.

  Saprotu, ka praktiskaa puse ir taa gruutaak aprakstaama – ko piedziiovijis un sapratis esi – ej nu paareejiem izdomaa kas un kaa tieshi buutu jaapastaasta, tad nu viens funktieris man ienaaca praataa – nedaudz par kraapnieciibu e-bajaa.

  Pasham ir sanaacis uzrauties chetras reizes, lai arii juutos saliidzinoshi viltiigs, bet paardroshss pirceejs.

  1. Kaa es tiku pie pirmaas negatiivaas atsauksmes. Toreiz jau bija padsmit pozitiivas, taatad manaa gadiijumaatas nebija tik traki. Noskatiiju zibspuldzi savam DSLR veiciitii http://stores.ebay.com/Prodigital2000 veiksmiigi to nosoliiju. Tikai – shippings bija padaargs… DHL 45$ + 5$ apdroshinaashana. Nosoliiju… Un iestaajas pirmais uzmetiens – sorre – LV neesot iisti EU, man jaapaarskaita shippingam papildus veel 15$. Tas bija pirmais uzmetiens. Paarskaitiiju – jo riktiigi leeti sanaaca nosoliit (100$ leetaak kaa citaas bodees). Jaa – pacinja atlidoja zibeniigi. Cepuri nost!
  Bet tad izraadijaas galvenaa saape – taa zibspuldze, ko man atsuutiija, bija leetaaks modelis… Nu es shiem atkal rakstu. Shie man atpakalj – ka varu ar DHL bliezt vinjiem atpakalj – vinji man tos manus 150$ atmaksas atpakalj. Taa nu man likaas nelogjiski zaudeet “daargo DHL”izmaksu. Samierinaajos ar likteni un… ierakstiiju shiem neitraalu atsauksmi, ka atsuutiija nepareizu preci & palielinaaja suutiishanas izmaksas. Pretim automaatiskais atbildeetaajs(!!!) ielika standarta fraazi – “CUSTOMER UNREASONABLE – DO NOT DEAL – AVOID AT ALL COSTS” skatos, ka tie, kas tam veicim negatiivas vai neitraalas atziimes ieliek – tie arii dabuu shaadu tekstu. Luuk arii pirmais zelta likums – taadam veicim nedaudz muhljiit uz shippingu un apdroshinaashanu ir eerti, jo vinjam tas viens miinuss neko neizteiks, bet tev, kaa kraapnieku Latvijas paarstaavim oj kaa kodiisies taa ziime degunaa. Un redz – tapeec daudziem paardeveejiem ir negodiigi riiciibas motiivi. Vinji atsauksmi neliek PIRMIE. Vinji nogaida – un ja tu ieliec labu, vinji arii ieliek labu. Taadejaadi… Es peecaak negribeeju kraat negatiivas atsauksmes sev un neemsu ielicis negatiivaas par citiem uzmetieniem (iznjemot pavisam krutus gadiijumus).

  2. Tiirais uzmetiens peerkot lietotu HDD 300GB pa 50$. Chuvaks vienkaarshi neatsuutija – nu taads peec dabas bija – kodeejs kauchkaads. Vislaiku taisnojaas, ka riit aizies un aizsuutiis, ka slims bija un taa. Palasiiju vinja atsauksmes ruupiigi – un atklaaju veelvienu maaciibu! Atsauksmes kur vinjsh ir “ebayer” ir ok! Bet kur paardeveejs – visi caur pukjeem suudzas par suudiigu suutiishanu. Beigu beigaas informeeju e-baju par vinju, paarsuutiiju muusu sarasti – e-bajisti peec njemtnes akcepteeja manu prasiibu & atsuutiija cheku par 25$ (otrus 25$ ietureeja par izmekleeshanu. Ja buutu daargaaka prece, tad buutu vairaak sanjeemis atpakalj.

  3. Graamatas. Pirku krutas graamatas par foto… Anglis neatsuutiija. Rakstiiju vinjam kas un kaa… Shams saka, ka izsuutiijis, es neesmu sanjeemis. Apskatot vinja n-simtus atsauksmju… Pozitiivs taads – nekaadu miinusu… Neko – smaierinos ar likteni. Visdriizaak, ka kaadai pacinjai kaadreiz ir jaanokliist :(

  4. Fotofishku paardeveejs ar 100pozitiivaam atsauksmeem. Ikviens datorspecs saprot, ka lietotaaja mails un parole – taa ir shvaka aizsardziiba – ja sisteemu lieto n-amerikaanji ar pavirshu pieeju tam visam. Taa nu es arii – pirku foto objektiivu (pa paarsimts dolaariem) no lietotaaja, kam visas atsauksmes pozitiivas. Bet manu soliijumu atceela – jo lietotaaja akounts uzlauzts. Tad nonaacu pie skarba sleedziena – ja arii atsauksmes ir pozitiivas… Ir jaaseko ko paardeveejs paardod. Ja vinjsh ir regjistreejies 5.gadus atpakalj, tad pie paardoshanas intensitaates n-lapas ar preceem… Vinjam atsauksmju jaabuut n-tuukstoshi nevis simti… Taatad – peetam vienmeer!!!) ko paardod. Ja kauchkaadas populaaras un daargas lietas, dazhaadas, ar laikiem, kur izsoles beidzas vienaa laikaa – akounts ir uzlauzts. Nu piemeeram, peedeejais koredzeeju, bija akunts, kur divu stundu laikaa bija jaapaardodas vairaakiem simtiem DSLR bodiju, daargo objektiivu u.c., kas maksaa virs 1000$ gabalaa. Taadi kaa 5D; 30D; D200 u.t.t. Un radaas aizdoma man tapeec, ka tur bija ievietoti n-tie K100D Pentaksi, kas uz to briidi bija tikai knapi anounseeti. Vopshem-apnika raxtiit. Bet, nu – e-bajs ir laba manta! Gandriiz kaa azartspeeles. Emsu dazhreiz nopircis suudinjus, ko man nevajag. Ljaunaak – man jau taadi ir, bet… ieej azartaaa… Un… Neviens tevi njem un nepaarsola – lai arii tu esi tikai nedaudz iesoliijis :/

 18. Vēl varētu pielikt klāt biežāk izmantotos tekstus starp pārdevēju un pircēju angļu valodā, un arī tulkojumu latviski.
  Tas noderētu tiem kas ar angļu valodu ir uz jūs.

 19. Vēl var piebilst, ka pērkot EU ietvaros, nav jāblēņojas ar sūtīšanu kā “Gift” vai cenas samazināšanu, vismaz ne no muitas viedokļa, jo esam taču vienotajā Eiropā. Tāda mini-mānīšanās attiecas tikai uz štatiem & co.

 20. Loti vērtīgs raksts. Taisos izdārīt pirkumu Ebay, taču ir atlikusi viena neskaidrība – kāda valodā pareizi norādīt piegādes adresi, lai nebūtu problēmas ar piegādi. Piemeram dzīvoju Tapešu ielā, tad adrese jāraksta “Tapešu iela” vai “Tapesu st.”? Un tas pats par vārdu un uzvārdu…

 21. tev galvenais jaadomaa par to lai tevi saprastu latvijas pasts un lai paardeveejs speetu uzrakstiit vai izprinteet tavu vaardu uz aploksnes, Rakstiisi tapesu iela un buus ok Š viņi var nesaprast un ielikt ķeburu, kas nebūs derīgs. Ja vārdā ir mīkstinājuma zīmes tad gan labāk jāraksta ar tām un iekavās bez tām, lai pastā rādot pasi nebūtu problēmu un lai paciņu pastnieks atdotu…

 22. Teiksim, es nomainīju piegādes cenu, lai rāda ar LVA (Latvijas kodu), bet pamatā visur uzrādās “Not specified”… kādā veidā šajā gadījumā uzzināt, cik man tā piegādes cena būs?! Nu tā, lai “neiegrābtos”…

 23. John Confidence: tad jāatver prece, un pašā apakšā jāpēta sadaļa par piegādēm, tur būs aprakstīta piegāde, tās valsts robežās; uz ASV un uz Eiropu, tākā esam eiropā, jāuzskata ka uz mums attiecas eiropas cena, vēl var skatīties par pašu pārdevēju info un mēģināt atrast tur info par piegādi, vai arī sagatavot standarta vēstuli, un nosūtīt jautājumu par piegādi uz LV.. ceru ka palīdzēju.

 24. Nez, nesanāk tur bez kreģitkas piereģistrēties, visu laiku tik pēc kreģitkas datiem taujā. Nekādu citu alternatīvu nav.

 25. Problēma ar e-bay pārdevēju. Pēc ātras samaksas vilcinājās ar nosūtīšanu, līdz izrādījās, ka kļūdas pēc item vairs nav pieejams. Sarunājām, ka atsūtīs citu – līdzīgu. No sākuma atsūtīja, ka shippments veikts, bet bez sūtījuma numura. Pēc aizrādījuma pievienoja USPS TR #. Bet man tomēr ir aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā, jo USPS lapā šāds numurs neuzrādās. Vai ir kāda iespēja pārbaudīt vai sūtījums eksistē, vai arī, ja neuzrādās USPS Tracking lapā, tad viennozīmīgi nav nosūtīts.

 26. ja iedod usps kodu un paarbaudot nav riktiigs tad jaajautaa vai ir tas kods ir deriigs un iists un jaatrobelee atkal, vai patieshaam viss ir izsuutiits, jo ja paardeveejs nostieps gumiju tev buus maz laika celt pretenzijas taapeec centies jau tagad noskaidrot no paardeveeja lai viss buutu pilniigi OK

 27. Jau otro nedēļu viņš mani čakarē un pamazām jau sāku pagurt, jo uz diviem maniem meiliem pienāk viena skopa atbilde. Paldies – turpināšu cīnīties. Lielākā problēma ir ar to, ka Refund sanāk sarežģīts, jo PayPal nesaņem naudu uz LV.

 28. jā stulbi ar to naudas saņemšanu, man bija gadījums, kad ieliku negatīvu atsauksmi, viņš lika pamatot un tad piedāvāja 20 eiro kukuli, lai es ielieku pozitīvu atsauksmi galu galā viņam ieliku pozitīvu atsauksmi, bet naudai atmetu ar roku, jo to nebija iespējams saņemt caur paypal naudiņas

 29. Manā gadījumā seller ir vairāk par 11 tūkstoši pozitīvu atsauksmju, tā, ka mans negatīvais daudz tos procentus neiespaido, savukārt man tas ir pirmais ebay pirkums un ja likšu negatīvu, tad uzreiz pretī dabūšu to pašu. Palasījos, ka tas Tracking numurs, ko man iesūtīja atbilst reālam numuram, un ir iespēja, ka trackings no Non-US valstīm nesanāk. Tā man tāda pēdējā cerība. Pagaidīšu nedēļu, ja nekas pozitīvs nenotiks, tad risināšu refund jautājumu caur ebay report item as not recieved utt. Jebkurā gadījumā, man iepirkšanās neradīja labu iespaidu par ebay kā drošu sistēmu. No otras puses, ja gribi kaut ko iegūt 2X lētāk, tad jārēķinās arī ar uzmetieniem.

 30. nezinu, žēl, bet parasti tādi mišungi nenotiek, domāju, ka vajag skaidri paprasīt, kas ir ar preci. Vai būs vai nebūs. 14 dienās precei pēc izsūtīšanas vajadzētu būt. max līdz 20 dienas. Ja nav tad konkrēti pārdevējs čakarē. tāpēc vajag sūdzēties kamēr šiem apnīk vai arī vērsties pie ebay

 31. Par paypal naudas iegūšanu uz paypal konta – elementāri – jāuztaisa konts UK kā nerezidentam, jāieskaita pārsimts mārciņas iekšā un tad paypal pārrakstīt valsti kurā atrodies un vari saņemt uz PP kontu naudu un, kad vajag, pārskaitīt to uz savu kontu UK.

 32. nu tā, laikam mani drīz izmetīs no ebay. es gribeju nopirkt vienu preci,nospiedu “buy it now”, bet pēc tam pārdomāju, jo sūtīšanas izdevumi bija pārāk augsti. un tas nav vienīgais negadījums. otrajā es savas glupības pēc nepaskatījos, ka nevar samaksāt ar pay pal. un tā man divus mēnešus sie sūta draudu vēstules, lai samaksāju. kaut gan aizrakstīju vēstuli siem, ka preci nepirkšu. bet tas nelīdz. nez, vai otreiz varēšu piereģistrēties? bet laikam tikai ar citu e-pastu un pasta piegādes adresi….

 33. labdien, gribeetu suutiit un taisiit biznesu, bet kaut kaa bail kad mani neapkaash neatsuuta preci vai naudu, ka vareetu man paliidzet lai es nebaidiitos?

 34. jautājums: ja tev bail tad nāksies aprunāties ar psihologu. nav no kā baidīties. milijoniem cilvēku ikdienas iepērkas un ja 0,01 % notiek aplauziens, tad tāda ir dzīve.

 35. es nesaprotu es piemeram vinneeju izsolee mantu kura maksaa 100EUR un pasta izdevumi 8 EUR un caur paypall (paypall.com) jaieskaita 108 EUR? un kad paka pienaakusi pastaa man veel buus jamaksaa kaada nauda pa piegaadi??
  ja kas suutu no Vacijas…

 36. pastā nekas nebūs jāmaksā! tas kas sūta tas maksā, tāpēc jau tu viņam piemaksā tos 8 eiro
  ja nu vienīgi nodokļi. Pats pirmoreiz maksāju nodokļus, jo līdz tam man uz visām precēm bija gift un vērtība maza.
  nopērkot laptopu nācās nodokļos samaksāt 42 Ls, muita bija paspējusi nodokli uzlikt pat pasta izdevumie, bet tik un tā mans pirkums iznāca krietni lētāks, nekā te LV. Pašlaik rakstu ar “jauno” lietoto lapītopiju.

 37. Sakiet, lūdzu, vai ir vērts pieteikties Pay Pal kredītkartei???? Par to atsevišķi jāmaksā??? Kādi ieguvumi un trūkumi??
  PALDIES!

 38. Sa: Paypal ir pakalpojums, par to ir jāiemaksā vienreizēja samaksa, kas ja nemaldos nebija vairāk kā 2 lati. Priekšrocība ir tāda, ka tas ir vispopulārākais maksāšanas veids internetā un visplašāk izmantotais tieši ebay pirkumos. Tas garantē pirkuma drošību, jo ir radīts izmantošanai interneta veikalos.

 39. vai vareetu apmeeram pateikt, cik sanaaks nodokljos maksaat pa auto, kas maksaa 8000 $. un vai ebay.com cenas ir dolaaaros?

 40. kukulis: es gan nezinu, kā tu grasies to auto transportēt, bet ja automašīnām vēl nav kaut kādi īpaši nodokļi, tad PVN būs 1440 $, ebay cenas visbiežāk ir dolāros, bet angļiem būs mārciņas un vāciešiem eiro.

 41. Paypal prasa!!
  Speciāli pieteicu Clasic karti. Nu cerēju beidzot varēšu iepirkties ebajā. Bet pie maksāšanas viņš man izmet This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer’s customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link.
  :(

 42. inga, varbūt tavā kontā nav naudas un tas ir neaktīvs, piezvani savai bankai. Vēl ibankā kontam jāatzīmē, ka atļauj norēķinus internetā. Man atkal cits jautājums – PayPal prasa Expanded Use number, lai aktivizētu kontu. Kur to izrakt?

 43. tas expanded use numurs ir dabonams, ja ielogojas paypal un tur ir jābūt tādai pogai, kas saka, ka vajag nosūtīt drusku naudas, lai startētu paypal servisu. Vismaz tā es to atceros. Tā ir vienreizēja operācija un pēc tam paypals naudu neprasīs

 44. To naudiņu viņi “nosūca”, bet kods jāmeklējot bankas izdrukā pie maksājuma datiem. Neder neviens no tiem ciparim. hvz :))

 45. kods bija tā maksājuma pēdējie 4 ja nemaldos, paypal bija norādīts, kuri cipari ir jānorāda no tā koda. Ieej interneta bankā un paskaties vēl. Visam ir jāsanāk štokos. Vismaz man savā laikā sanāca.

 46. agni, vienkārši iepērcies ar PayPal, un nauda tiks atskaitīta no tavas kredītkartes.

  0nkuli- kāda velna pēc šis teksts formā ir tik MILZĪGS?

 47. Ja preci pasūta no ebay.co.uk bet prece naak no USA vai kaadas citas valsts aarpus ES un cena par piegādi ir norādīta.Vai kad saņemu preci man tā vēl ir jāatmuito?

 48. janis: diemžēl jā. tā tiek atmutota pēc tās vērtības, kas norādīta uz pakas. Ja uz pakas labais ārzemju pārdevējs būs norādījis: “gift” un mazu vērtību, tad arī nodokļi būs mazi, vai nebūs nemaz

 49. es gribu saprast es pasutiju maiku no ebay nu es dariju to pirmo reiz kad nopirku to maiku pec tam man tur prasija vai velos registreties paypal es to izdariju es ieguju ebay tur man bija tas darijums paradijas bet kur tad informacija kad vinh atnaks pie manis jeb tam pardevejam jaapstirprina pirkums?

 50. vai tu samaksāji par pirkumu? ja samaksāji tad gaidi paziņojumu no pasta. Pie preces apraksta bija jābūt arī piegādes nosacījumiem. parasti tur minēts, ka piegāde ir līdz 14 dienām pa pasauli, 7 dienas pa eiropu. Bet parasti ir ātrāk.

 51. ja samaksaju sk. tad jaigaida vestule no pasta :)
  onkuli iedod savu skype niku ja nu gadas kadi jautajumi man un paldies gaidiishu savu maiku :))

 52. Kāa to saprast?

  Step 2:
  On your next credit card statement (monthly transaction history), find the 4-digit Expanded Use Number that will be printed in the item description section of the charge. It may take 3-4 business days for the number to appear on your statement.

  Step 3:
  Log in to your PayPal account, click the Complete Expanded Use Enrollment link on your Account Overview, and enter your Expanded Use Number.

 53. tu samaksaaji paypalam naudinjas (dazzus eiro),
  tad tavaa interneta bankaa paraadiijaas, Jaanis tajaa un tajaa datumaa samaksaaja paypal. Maksaajuma numurs: tāds un tāds un peedeejie 4 cipari

  Tu ielogojies paypal un shis tev prasa ievadi verification code

  tu panjem peedeejos chetrus ciparus no interneta bankas un ievadi paypal.

  tu esi kljuvis par apstiprinaatu paypal lietotaaju.

  Jautājumi? :)

 54. jaa jautaajums ir.

  To naudinju ko samaksaaju par preceem vai vienkaarshi paypalam par to ka pieregjistreejos.UN hanzanetaa jaskataas paarskataa vai maksaajumu arhiivaa.???

  :)

 55. UZRAAVOS UZ NEGODIIGU PAARDEVEEJU. NOSOLIIJU GREDZENU PAR 100 NAUDINJAAM, OTRU NOPIRKU PAR TIKPAT. SMAKSAAJU OTRAJAA DIENAA, PLUS PVN 17.5%. PAARDEVEEJS ATBILDEEJA, KA ABAS PRECES IZSUUTIITAS. PEEC DIVAAM NEDEELJAAM PRECI NESANJEEMIS JAUTAAJU, KAS PAR LIETU? ATBILDEEJA, KA ESOT AIZMIRSIS UN TUULIIT VIENU NO PRECEEM IZSUUTIIS, BET OTRAI ESOT MAZS BRAAKJIS. IZSUUTIISHOT PAR TO NAUDU. GAIDU VEEL NEDEELJU – NEKAA. PEDAAVAAJU KAARTOT TAALAAK CAUR EBAY. SHIS LUUDZ VEEL DRUSKU UZGAIDIIT. NU JAU PAGAAJIS PUSOTRS MEENESIS, SKATOS – MANAS MANTINAS, PAR KURAAM ESMU JAU SAMAKSAAJIS, ATKAL IZLIKTAS IZSOLEE.

 56. ebay jau labu laiku čeko manu saraksti, esmu aizsūtījis linkus no manas izsoles/pirkšanas + linkus no manu mantu talak izsolīšanas, bet rezultāta pagaidām nav. Par 20 dienām pagarināja laiku razborkām :)

 57. Njā! Es jau savu pulksteni gaidu no 2006.gada janvāra…
  Esmu rakstijusi ebay policijai utt. NAV nekādas jēgas :(
  Tik liek aizpildīt visādas anketas.
  Reāli uzdavināju kādam 70$ un pulksteni !!!

 58. Puma: nu tā nevar būt. ko tev sūtīja ebay, kad sūdzējies par nepienākušo pulksteni? Man pārdevējs kavējās ar izsūtīšanu 10 dienas un es ātri vien saņēmu savu sūtījumu, pēc tam, kad biju pasūdzējies ebay, ka pārdevējs laiž gurķi. Kādi bija tava pārdevēja reitingi?

 59. onkuli – kuraa ebay tu visbiezhaak iepeercies un vai vispaar ir kkaada atshkjriiba starp ebay.com, ebay.co.uk un ebay.de?! kursh no pieredzes ir taa teikt, nu ne droshaakasi, bet kuraa ir bijushi vissvairaak normaali pirkumi? vai arii tie visi ebay ir vienoti vienaa sisteemaa? :)

 60. Reāli neko konkrētu nesūtija.Ka izskatot šo gadijumu,ka centīsies to atrisināt utt.
  Tad kaut kādas anketas vajadzēja aizpildīt un viss.Pārāk ilgs laiks esot pagājis.
  Pārdevējs itka SUPER Power seller :)
  Viņš apgalvo,ka vainīga musu pasta sistēma,ka sūtījums nav atnācis viņam atpakaļ, musu pastā tāds sūtijums nav ienācis utt.
  Pilnīgi bezcerīgi.

 61. Palasīju komentus, bet neatradu atbildi :(
  Kā ir ar norēķināšanos par eBay preci caur PayPal? Vai viņi par to ņem kaut kādus %, vai arī to jau ir cenā iekļāvis pārdevējs?
  Un vēl viens jautājums: Vai eBay norādītā piegādes cena uz LV (ja ir norādīta) atbilst patiesībai, vai var tomēr mainīties? Un vai ir vēl kādas papildus izmaksas?

 62. cart: paypal ir bezmaksas pakalpojums, nekaadi % netiek reekkinaati. Piegādes cena ir jāsamaksā jau pērkot un nekas nemainās, ja mainās, tad to parasti sedz pārdevējs, jo vinsh nevar tevi piespiest maksaat 2 reizes par vienu preci. Vieniigaa papildus izmaksa, ir LV muitas uzliktais PVN 18% nodoklis, kurš gan attiecas uz dārgākām precēm un no kura var izvairīties, ja iepriekš pajautā pārdevējam, lai uz sūtījuma nenorāda pacinjas vērtību, bet uzraksta, ka tā ir dāvana, tad muitai nebuus no kaa apreekkinaat papildu maksu un nekaadas papildu izmaksas nebuus.

 63. Man jautaajums – registreejos e-bay, sodien skatos bankaa $1.00 novilkts.
  Paliku nezinot par ko!??? Vai ir kaadi varianti? Es kaadu mulkiibu esmu izdariijis.
  Strunts par $1.00, uztraucos ka nenovelk ko lielaaku.

 64. Raimonds: tas viens baksis ir priekš reģistrācijas (ebay pie reizes nočekoja, ka konts ir strādājošs un ar naudiņu iekšā), nesatraucies viss ir OK. Satraukumam nav pamata.

 65. Raimonds: reģistrēšanās oficiāli ir bezmaksas, bet tas dolārs ir par to, lai ebay zinātu, ka viss ar kontu ir ok, un tas, ja pareizi saprotu ir maksas pasākums (kā kurai bankai) un tad to dolāru ebay paņem atpakaļ no lietotāja.

 66. Vai kāds nevar izpalīdzēt (un nopelnīt mazbišķi pie reizes)? Gribu no ārzemēm pasūtīt ekvalaizeri – LV cik meklēju, tādus nevar dabūt. Man principā vienalga, vai tas ir no kāda e-veikala vai no eBay, galvenais – jauns vai mazlietots darba kārtībā. Risks praktiski nekāds – tādas lietas maksā $15- $60 jaunas.
  Piemēram, šitāds variants (no dārgākajiem laikam): http://www.audio-warehouse.com/web/mdl/LEQ10/detail.asp

  (labāk jau būtu ne-auto eq, bet tie ir dārgi, tāppēc domāju auto eq un barokli piehimičīšu pats klāt).

  Pašam nav pieredzes iepirkties tādā veidā un vienas reizes dēļ negribas ķēpāties ar visām PayPal utt lietām (kaut gan kaut kad mož uzķeršos :-).

  Ja kāds var palīdzēt, plz, atsaucas.
  Paldies

 67. Vienvaardsakot nobidoju vaacijaa preci un paarskaitiiju naudu 19.07, bet 25.07 sanjemu no ebay briidinaajumu, ka neesmu samaksaajis, itkaa shie nav sanjeemushi naudinjas, vai var buut ka naudinja iet tik ilgi?! kaa reaali shim ko piedaadiit?!

  p.s.
  Taa kaa ebay’aa esmu nesen regjistreejies un paaris lietas jau iepircis un viss bij oki-doki, tad nu sanaaca pamatiigs iegraabiens, nobidoju kompim procesoru pa 150GBP 25GBP shippings, eezelim paarskaitiiju caur bankas kontu, jo paypal nebija piedaavaats. bet shis tagad paarraadaas ka vairs nav registreets. Vienvaardsakot uzmetiens. Taa kaa paypal netika izmantots ta tur viss ir bezceriigi?! ( dunduks es)

 68. jurchello: nu jā traki esi iegrābies. Vari sūtīt uz ebay problēmas izklāstu. minot konkrētu preci summu un pārdevēju, kā arī norādīt no kuras bankas, kam esi sūtījis naudu. Norādi bankas detaļas. Cerība, ka kaut kas izdosies ir niecīga, cik zinu, tad tikai paypal gadījumā ir iespējams reāli atgūt naudu.

 69. Vai ir iespeejama paarregistraacija PayPal sisteemaa ? 2003.gadaa dziivojot Vaacijaa, atveeru tur ar vieteejaas bankas konta starpnieciibu kontu PayPal. Tagad, kad tur vairaak nedziivoju un bankas kontu arii sleedzu, lai peecaak nebuutu kaut kaadu probleemu, veelos PayPal izmantot ar Latvijas bankas izsniegtas krediitkartes starpnieciibu. Vai man ir iespeejams/veerts paaegjistreeties no Vaacijas uz Latvijas koordinaateem ? Vismaz pagaidaam veelos tikai veikt pirkumus ar PayPal.

 70. Erki: paypal, labāk reģistrējies LV un ar Latvijas kredītkarti. Paypal jau drīzumā sola, ka Latvijas iedzīvotāji ar viņu sistēmas palīdzību varēs ne tikai samaksāt, bet arī saņemt naudu. Ja tuvākajā laikā vēlies tikai pirkt, tad visam vajadzētu strādāt.

 71. Onkulis:jautājums no Tavas pieredzes-vai pats kaut reizi esi kautko pasūtījis un saņēmis no eBay? Vai mūsējie kādus % paņēma?

 72. AU: pērkot summā līdz 100 Ls nekādas problēmas nav bijušas (vairāk kā desmit pirkumi). Pērkot laptopu, nācās šķirties no 40 Ls, kurus samaksāju pastā.

 73. OK, bet ja joprojām nekas nav noskaitīts, es varu mēģināt jau iepirkties?

  PS. var dabūt tavu skype niku ja nu rodas kāds jautājums un man nebūtu jāpiesārņo šis čatiņš

 74. taisos veikt pirmo pirkumu, bet nevaru saprast vienu lietu… kad taisos spiest “Pay Now” tajā summas ailē neparādās piegādes cena, tikai manis nosolītā cena par preci? tam tā jābūt? un ja ne, tad kā man vajadzētu rīkoties tālāl?

 75. aliņš: pie preces, tev ir jābūt preces cenai un piegādes cenai. Tā vienmēr tiek norādīta. Ja vēl neesi to izdarījis, tad pie piegādes izvēloties Latvia, tev parādīsies arī precīza piegādes summa. Kad sāksi maksāt, tad tev būs redzama tikai preces cena, taču jau tālākajos soļos parādīsies arī piegādes cena.

  Ja preci jau esi nozsolījis un tā ir tava un ir palicis tikai samaksāšanas solis, tad pirms pašām beigām, tev būs jāapstiprina kādu summu, noskaitīt no tava konta caur paypal. Katrā ziņā tu uzzināsi, kāda ir maksājamā kopējā summa pirms reālā maksājuma, tāpēc uztraukumam nav pamata.

  Ja vēl neesi preci nosolījis, tad VIENMĒR noskaidro un pārliecinies kāda ir piegādes summa. Vienmēr. Mēdz būt, ka lielākām precēm arī krietnāki pasta izdevumi, ar to ir jārēķinās.

 76. es biju uzlicis Latvia un sūtīšanas cena mani apmierināja tāpēc nosolīju preci… Man te jauna ķibele. esmu ticis līdz “checkout now” pārdevēja lapai kur joprojām netiek norādīta preces cena un kad es spiežu “checkout now” tur jāaizpilda shipping lapa un jānorāda kurp sūtīs preci, bet nevar izvēlēties LATVIJA… ko darīt? sorry ja uzbāžos, bet negribu iegrābties ar pirmo pirkumu…

 77. ai es netieku galā ar to Expanded Use Number nesaprotu kur viņu dabūt. atnāk uz e-patu vēstules, bet nu nevaru atrast :)) liek man tur 10x visu sākt no gala, lai gan karti apstiprināja.

 78. Pirms kada laika pievienoju divus pirkumus jusu sistema, bet sodien, kad gribeju piedalities izsole http://www.ebay.de man paradas mistisks uzraksts:

  Attention Buyer

  Um Mitgliedskonten zu schutzen, beschranken wir die Anzahl der moglichen Gebote und Kaufe fur einzelne Mitglieder. Diese Beschrankung gilt nur vorubergehend. Wenn Sie weitere Gebote abgeben und Artikel kaufen mochten, mussen Sie die Kauflimits fur Ihr Mitgliedskonto erhohen. Klicken Sie hierzu auf die nachfolgende Schaltflache und geben Sie die erforderlichen Informationen ein:
  Kreditkartendaten hinterlegen

  Sicherheitstipp: Schutzen Sie Ihr eBay-Mitgliedskonto. eBay fordert Sie in E-Mails niemals auf, persцnliche Daten wie z. B. Ihr eBay Passwort anzugeben.
  {e12396-154113x}

  Kad es esmu ievadijusi kartes nosaukumu, paradas vel nesmukaks uzraksts-

  Mit diesem sicheren Formular konnen Sie Ihre Kreditkartendaten fur die automatische monatliche Zahlung Ihrer eBay-Gebuhren bei eBay hinterlegen. Dabei handelt es sich um die Gebuhren, die eBay fur das Anbieten und Verkaufen von Artikeln berechnet. Die Daten werden durch das Standardverschlьsselungsverfahren SSL geschutzt.

  Sie haben sich entschieden, Ihre Kreditkartendaten fьr die automatische monatliche Zahlung Ihrer eBay-Gebьhren bei eBay zu hinterlegen. Bitte lesen und bestдtigen Sie die unten stehenden Bedingungen.

  No kura laika ebay pakalpojumiem ir jamaksa menesa maksa? Esmu pieregistrejusies paypal sistema, tacu ta ka man man paslaik naudas uz kartes, man ir ertak izmantot lbss.de pakalpojumus. Vai tapec man te ir japieregistrejas atkartoti, ka es neizmantoju kreditkarti?

  Onkuli, varbut Tu varesi man ieteikt kautko..

 79. Laura: es vācu valodā pat lamāties neprotu. Par ebay ir jāmaksā tad, ja esi pārdevējs, citādi ebay.com ir bezmaksas. Par paypal jāsamaksā 1 reizi pusotrs lats, ja gribi būt apstiprinātais (verified) lietotājs. Tas arī viss.

 80. Paldies Tev! Tad es neesmu vieniga, kam tas liekas divaini un tas priece!
  Tas divainakais, ka si problema ir tikai ebay.de, lielaja ebay.com viss ir Ok!

  Velns:(

 81. esmu reģistrējies gan ebay.de gan paypal, bet es nevaru pievienot kredītkarti, drošvien tāpēc ka man ir Visa electron, bet tās neder. kā vēl var apmksāt pasūtījumu un lai sanāl lētāk un ērtāk? par čeku sūtīšanu zinu, bet kaut kā negribas to darīt. vai vispār var papildināt paypal kontu, ja nevar ievadīt to kredītkarti?

 82. Ivars: paypal ne velti tiek uzskatīts par ērtāko un drošāko norēķināšanās veidu ebay un citos interneta veikalos. iesaku drīzāk apsvērt vēl vienas kartes iegādi, ar kuru varēsi norēķināties arī ārzemēs. Pats citus norēķinu veidus neesmu testējis, bet pārsvarā pārdevēji arī negrib ar citām lietām ielaisties, vislabākais ir paypal.

 83. pazvanīju uz banku pieteicu vēl vienu karti. kā ir ar naudas pārskaitīšanu no kartes uz paypal? cik sapratu tad ja es no paypal maksāju tad man automātiski to noskaita no kartes, bet uz kartes man ir LVL, bet tur vajag $ vai Euro. viņi paši pārreiķina? varbūt izdevīgāk ka man uz kartes jau būtu nepieciešamā valūta?

 84. Jūlija vidū iepirkos Anglijas ebay. Iegādājos automašīnai mazu detaļu, apmēram 30 latu vētībā. Vēl nav atnakusi. Uzrakstīju pārdevējam un šis atbildēja, ka ir izsūtīta prece 16.jūlijā. (atsūtīja man šādu tekstu:
  enter tracking number RI653503108GB
  YOU WILL SEE IT WAS POSTED ON THE 16TH JULY AND PASSED ONTO YOUR COUNTRYS POSTAL SERVICE FOR DELIVERY TO YOU.
  CONTACT YOU LOCAL POSTAL OFFICE AS IT WILL NOW BE IN YOUR COUNTRY.
  THANKS
  Nu, ko lai daru? Vai tā ir mūsu pasta vaina, ka vēl nav atnakusi? Un tā jau ir otrā reize, kad no Anglijas neatnāk prece… Ko iesakāt darīt?
  Paldies.

 85. Ivars: viņi paši pārreiķina, nekāda īpašā komisija par to netiek ņemta, pārrēķins ir pēc kursa.

  Hipoezis: sazinies ar LV pastu un noskaidro, vai ienākusi paciņa uz tava vārda, kaut kur nekrāj putekļus.

  aega: nu ja neizdodas, tad nav lemts, paypal ne īpaši ciena elektron kartes, tas ir jāņem vērā.

 86. Esmu pievienojis karti paypal.com, bet man nav atnācis uz kontu kods un paypal man neprasa viņu, bet es tagad skaitos Unverified. Vai es varu pirkt preces ebay.de un norēķināties caur paypal, ja neesmu pārbaudīts?

 87. Sveiki!Beidzot saņēmu savu pirmo pasūtījumu no eBay.Pasūtīju no Japānas platleņķa objektīvu videokamerai.No pasūtīšanas brīža līdz saņemšanai pagāja 15 dienas.Bez problēmām!

 88. AU: prieks, ka kādam arī viss izdodas, citādi man te savācas, tikai tādi, kuriem ir problēmas :)

  Ivars: principā arī unverified var pirkt, līdz kaut kādam limitam, bet lai karte būtu verified, tev jāuzspiež uz tās unverified saites, tikai tad tev noņems nost 1,5 eiro, un pēdējie 4 cipari ibankā būs tie, kas jāievada paypal sistēmā. tad tu kļūsi verified.

 89. pardoshana: taka ar paypal pagaidam neiet, tad vienigi pirceji suta naudu apdroshinaataa aploksnee vai parskaita uz ibanku. ir vechi kas tirgojas arii ar paypal paliidziibu, protams tas ir ertaak bet vajadziigs bankas konts irijaa angliijaa vai kur citur

 90. Man ari gaja viss loti labi ebay.com, lidz bridim, kad alkatiba darija savu un es sasoliju parak daudz pirkumus.
  Rezultata nevareju nomaksat visus rekinus un mani atsledza no ebay.com. Ar sitam lietam labak nejokot!

  Vai kadam ta nav gadijies un vai bloketa pieeja bus man uz musigiem laikiem?
  Ar pardevejiem nesanak vienoties..

 91. Ha —>
  Pastasti, ka Tu uztaisiji tos 4 profilus? Cik es izpetiju noteikumus, tas nav isti atlauts, tacu man laikam nebus cita izeja, ka pieregistreties pa jaunam un but mazliet pratigakai! :)
  Vai Tu ari esi izmests no ebay.com un tapec pa jaunam pieregistrejies?

 92. istenibaa nekaa diza tut nau, panjem citu epasta adresi un var pat arto pashu karti un bliez valjaa, paipalaa gan nevar vairakus jo tad tur uzreiz blokjee un sakaa ka kads profils jadzesh. vel nau nacies but izmestam :)

 93. Ha —>
  Es atkal nupat salasijos neta pavisam ko citu, ir daudz tadu nabadzinu, ka es,kuri ir izmesti no ebay.com un tur cilveki iesaka viens otram, ka ko darit. Jamaina ir IP adrese kompim, jaizmet no kompja visi Cookies, ko iemet ebay, lai identificetu lietotaju.

  Varbut Tev tas ir tik viegli, jo neesi izmests no ebay, bet vienkarsi taisi vairakus lietotaja kontus?

 94. kalu kapec mainiit ip adresi ja vienkarshi var aiziet pie cita datora kuram jau ir cita ip :) pecatm jau var tikt iekshaa no jebkura

 95. It ka jau ja, bet tad sanak, ka varu cekot ebay tikai internet kafejnicas, jo majas datora un darba IP jau bus saglabajusies siem un atri vien mani atkodis.
  Stulbums kaut kads!
  Tiesam nesaprotu, ka Tev tik viltigi ie izdevies izveidot vairakus profilus!?! :)

 96. es ta ipashi neesmu aizdomaajies kaa tas sanaaca, bet no vairaakiem datoriem tieshaam esmu regjistreejies, man liekas ka ja pieregjistreesies no cita datora, vienalga varesi majas ielogoties :)

 97. Veči, a ja es, pienemsim, gribu pirkt mašīnu? Cik izmaksā piegāde? Kādi akmeņi ir apslēpti, lai atgādātu līdz Latvijai? Un vai ir kāds, kas ir ko līdzīgu darījis?

 98. A bet reģistrējoties var lietot garumzīmes un mīkstinājuma zīmes?? Vispār jāreģistrējas lat. val vai angļu val.??? Lūdzu atbildiet

 99. Vai kadam ir izdevies atkartoti registreties pec tam, kad ir noblokets konts? Zinu jau zinu, pati esmu vainiga, ka sasoliju vairak ka varu patiesiba nopirkt un ta mani nema un noblokeja.

  Zinu, ka pardevejiem ir visai sarezgiti atkartoti pieregistreties, jamaina gan IP, gan kompis jaiztira no Cookies, bet vai kadam nav zinams, vai pircejam nav vienkarsak atjaunoties?

  Gaidisu kadu palidzibu!

 100. Sveiki,

  gribu uzsākt paŗdošanu eBay – ir man iespēja uztaisīt karti UK. Bet jautaajumi taadi:

  1) vai kā pārdevējs skaitīšos no UK, t.i., man būs preces jaasuuta it kaa no UK?;
  2) kaut kur figurees Latvijas vaards?

  Paldies!

 101. edgars: Tu vari norādīt jebkuru valsti, bet to jau pirceeji redzees, ka pacinja naak no LV. Nedomaaju, ka LV būtu īpaši jāslēpj. Tas vai figurēs Latvijas vārds ir atkarīgs no tā, kā tu aizpildi reģistrāciju. Ja nu tiešām nevēlies to norādīt tad tās ir tavas tiesības.

 102. Vēl viens jautājums:

  Ja reģistrēju UK karti paypal es varu norādīt mājas adresi Latvijā, t.i., vai Paypal dēļ tā man neatteiks reģistrāciju? Vai arī Paypal skatās tikai pēc bankas izdevējbankas? Es kaut kur lasījos, ka vīri (dāmas), kas izmanto svešu zemju kartes slēpj savu Latvijas adresi – tikai neatminu, vai Paypal vai Ebay.

 103. var jau atveert paypal ar Latvijas kati un adresi un labaak jau ja redjistreejas uk, tad arii uk adresi noraadiit, paypal ir stingri droshiibas pasaakumi, nepatiik ka valstis atshkjiras

 104. Sveiki :) Lasot manuāli, uzzināju daudz jauna, kur nu vēl no komentiem…

  Grasos iepirkties ebay 1. reizi, bet nedaudz “raustos”. Nesaprotu īsti arī par tām kredīkartēm. Vai mana ISIC SCHOLAR karte neder? (Sorry, ja stulbs jaut.)

 105. un kā ir ar to visa classic karti – varu atvērt to jebkurā bankā, man piemēram konts ir hipotēku un zemes bankā, tas nekas? cik vispār maksā kartes uzturēšana? un vai tad patiešām nav cits veds kā varu kko nopirkt ebay, ja arī man nav kredītkartes? vnk neredzu tam jēgu atvērt karti priekš iespējams tikai 1 pirkuma, ja ikdienā man tā karte nav nepieciešama…

 106. nau jau obligaati, vari noskatiities preci ebay, un sarunaat apmaksu ar bankas paarskaitiijumu. bet pieredze raada ka ja vienreiz ko nopeerc ebay, tad noteikti peerc veel un veel :)

 107. bet tad ja es to daru caur pārskaitījumu, tad man arī vajag reģistrēties paypal? un kas jādara vispirms – jāreģistrējas paypal, vai ebay?

 108. ebay ir izsole, paypal ir internet banka ar kuras paliidziibu noreekjinaas par ebay pirkumiem, vaacieshiem piemeeream daudziem nau paypal konta, vinji contakteejas ar paardeveeju, un paarskaita naudu uz bankas kontu, bet amerikaa vai anglijaa pamataa visi straadaa ar paipal tas ir arii eertaak

 109. bet ir taču iespējams sarunāt arī rar to angli, lai ļauj maksāt ar pārskaitījumu caur kontu? vnk neprotu vācu valodu, tāpēc lkm pirkšu Lielbritānijas ebay

 110. Vairākiem lāgiem nav atnākušas PayPal nopirktās preces no UK :(
  Pārdevēji pierāda, ka ir izsūtījuši preci un norāda reālu tracking number.
  Pēc krietna laika, esmu informējis, ka preci nesaņemu.
  Pārdevēji paldies dievam ir atmaksājuši naudiņas atpakaļ, BET –
  pēc loģikas un saņemtās informācijas SKAIDRS, ka preces pazudušas mūsu LV pastā/muitā e.c… Pasts/muita atbild, ka nekas uz mana V.U. nav saņemts – riktīgs DEADENDs.
  Kā ar to cīnīties ?
  Varbūt kādam ir pozitīva pieredze arī šados gadījumos ?
  Varbūt varam kaut kur taisīt savu EBay pozitīvo/negatīvo pārdevēju listi ?

  Cieņā,
  Krietnais

 111. paypal vai ebay ? paypal ir tikai naudas paarskaitiijuma veids. varbuut paarbaudi savas piegaades adreses ebay up paypal. man personiici variraak probleemas ir bijushas tieshi ar amerikas paardeveejiem, bet anglijas paardeveejiem visu cienju

 112. To HA :

  Tieši PayPAL, adrese ir OK, lielākā daļa preču ir atnākušas.
  Tieši tā, ar pašiem UK Pārdevējiem problēmu nav, izskatās, ka problēmas ir LV galā :(

 113. Sveiki, veelreiz! Paldies par padomiem – tie ir noderiigi un bilde ziimeejas skaidraaka :) Veel tikai 1 jautaajums par paardoshanu, varbuut kaads buus lietas kursaa:

  Kaa to uzsaakt no taada aspekta, ka guut pirmaas pozitiivaas atsauksmes? Vai pirceeji baigi neveero to atsauksmju skaitu un peerk tikai no pieredzeejushajiem? Vai var kaut kur taas atsauksmes nopirkt?

 114. Palidziet man luudzu ar PayPal Expanded Use Number.

  Kur es vinu varu dabuut???

  Vienreiz jau tiku noblokeets par to, ka ievadiju parak daudz reizes neiisto.

  Kursh iisti tad ir tas EXPANDED USE NUMBER ???

  Paldies jau ieprieksh.

 115. Onkuli. Es jau vairakas reizes laikam ievadiiju vinus, bet shie taapat saka, ka wrong.

  Vari luudzu iedot savu Skype niku.

  Tad vareeshu tev konkreeti paraadiit savu situaaciju?

 116. kk: raksti pārdevējam, ka kļūdījies, ka preci nepirksi. Dažādiem pārdevējiem ir dažādas soda sankcijas, bet ja pats pieteiksies, varbūt viss beigās būs čiki.

  Kā var atsaukt nosolīto preci? — nevar. Tur jau tas joks, ka izsoles nav spēle. Ja esi nosolījis, tad tu esi jau apstiprinājis, ka esi nolēmis maksāt. Ja negribi pirkt, tad nemaz nesoli naudu.

 117. Lūdzu palīdziet ar padomu – ja man tomēr izdosies to pārdevēju pierunāt, ka varu maksāta ar konta pārskaitījumu, nevis caur karti, tad mna ir jāreģistrējas paypal?

  un kādēl šobrīd, reģistrējoties ebay, to nevar izdarīt, vārdu sakot rāda, ka kāda ievadītā iformācija nav pieļaujama, ka tā ir japārmaina?

 118. bļin, un cik tad ar karti?

  bet man vispirms ir jāpiereģistrējas tai ebay – šobrīd nezin kāpēc nesanāk – mēģinu jua kādu 10-to reizi…

 119. Man par pārskaitījumu uz Vāciju paņēma 16 Ls.

  Kas īsti jādara, ja prece ilgi nenāk, bet pārdevējs to ir itkā izsūtījis? Kā var uzzināt kur viņa atrodās un kas ar viņu noticis? Cik ilgi parasti nāk no Vācijas?

  Pirmo reizi iepērkos ebayā un prece ļoti dārga. Cerams nevar notikt tā ka es viņu vispār nedabūju… Sūtījums ar DHL.

 120. ieva: ko tu gribi iegadaties? varbutt ev del vienas reizes pat nav jega cinities ta :D

  Amply: un cik tev no vacijas par sutisanu sie panema?

 121. tapeec es pirmaas preces suutiju taadas leetaas, lai saprastu kas un kaa, un dabuutu arii normaalu reitingu, vismaz kad pirkshu kko daargaaku, zinaas ka neesmu iesaaceejs :D

 122. 32 eiro par sūtīšanu. Manta ap 20 kg, maksā 520 eiro pati. Ir pagājušas 8 dienas no izsūtīšanas brīža un zinu, ka priekš sūtījuma no Vācijas tas ir par daudz…

 123. ir doma iegādāties mp3, bet nu jau teshaam saaku domaat, ka nav vērts taa kkeepaaties…

  tiaki toch nesaprotu, kaapeec nevaru piereggistreeties…

 124. Aega: man pirma prece maksaja 500$ ko es sutiju.. risku apzinajos, bet nu citas iespejams nebija.. skiet ka biju veiksmigi izvelejies tirgoni, jo pec menesa vins vnk izuda aiz sevis atstadams pardesmit feedback ar to ka preci klients nav sanemis.. -dikti man paveicas.

  Amply: ja tas ir 8 darbadienas tad nudien nav kaut kas kartiba, jo tas nav reali… man 6 darbadienas paka no ASV pienak. protams neskaitot to laiku kamer mana banka vai paypal apstiprina naudas parskaitijumu. bet ko saka tav tirgotajs preces? ir kontakts?

  Ieva: gan izdosies, bet ja velies varu palidzet ar pasa mp3 iegadi.. jo nudien del mp3 var samociti tikai sevi :))

 125. Ieva: tev labaak sarunaat ar kaadu kas jau ir regjistreejies lai nopeerk, vienas mantinjas deelj nau veerts kjeepaaties

  uz Beljgjiju bankas paarskaitiijums no hanzanet ar pazeminaatu tarifu uz eiropas valstiim man bija 5 LS

  man parasti ir taa ka jo paka ir smagaaka jo ilgaak jaagaida, pat liidz 3 nedeeljaam

 126. Onkuli.

  Vai tev nav nekad bijusi kāda pieredze ar UPS.
  Kad no pasta atnāk lapiņa, kurā uzrakstīts, ka jāzvana UPS’am sakarā ar Piegādi utt.

  Šodien ir 6diena tāpēc neizdevās sazvanīt.

  Kā tas viss notiek?

  Paldies.

 127. Cau visiem,
  Ludzu palidzet!
  Man ir tads jautajums,
  ka es saprat tagad tu var sutit naudas uz savu VISA no PayPal.Ja?
  Kads zin kautko par auctiva.com Labs?

 128. Kaads nevar paliidzeet ar taadu lietu kaa ”international Matchcode”? Tas ir kkaads kods ar kuru Latvijas pastaa var iet jautaat peec savas preces? Kas ar to kodu buutu jaadara?

  Paldies.

 129. un pashas leetaakaas preces ar nevar pirkt, es piem. pirku creative ep-630 austinjas, latvijaa maksaa 16ls a tur pat lats nebija, atsuutija kjiinieshu pakaljdarinaajumu…

 130. Pasakiet man ludzu kuri ir tie iistie EXPANDED USE NUMBER ???
  Kur vinnnus mekleet?
  Skatos bankas izraksta, bet neredzu.

 131. Sveiki! Gribeju uzzinat ka ir ar pasta izdevumiem cik $$$ jamaksa par pasutijumu lidz 25lbs?(vai tas ir atkarigs no pardeveja). Un vai sis pasta maksajums ir galigais vai ari par preces ienaksanu latvija ari ir jamaksa?
  PALDIES!

 132. Sveiki !
  Es pati pāris nedēļu atpakaļ esmu piereģistrējusies PayPal sistēmā, tādēļ vēlos padalīties savā pieredzē par PayPal sistēmu. Kā redzu šajā forumā, tad daudziem ir gadījies tā, ka no kredītkartes nevar veikt maksājumu, jo prasa Expanded numuru. Lai ieraudzītu šo numuru, ir jāieskatās savā i-bankā un te ir jābūt rezervētām divām summām 1,-LVL un otra laikam bija 1,40 LVL. Te tad arī parādās šis mistiskais numurs XXXXpaypal>expanded, četri cipariņi pirms vārda “paypal”.
  Starp citu, lietojot HB Ego karti nemaz neprasa šos Expanded ciparus, te no konta noņemas tikai 1,-LVL par reģistrāciju. Pirms pabeigt reģistrāciju PayPal, ieskatieties savā i-bankā, un, ja tur ir noņēmusies tikai viena summa, tad šis Expanded nemaz netiks prasīts. Lai pabeigtu reģistrāciju, šajā gadījumā būs jāievada trīs pēdējie cipari no tiem, kas ir uzdrukāti kredītkartei otrā pusē. It kā elementāri, tikai man tās bija pāris dienas, lai visā iebrauktu… jo pirms tam nemaz nezināju, ka ir šāda Latvijas HELP lapa jaunajiem lietotājiem.
  Vēl jāskatās, kā Tu esi reģistrējies PayPal sistēmā – kā Personal vai Premier lietotājs. Patlaban man ir divi konti – Personal un Premier, jo pirmo reizi, kad biju reģistrējusies, nejauši uzspiedu linkam PayPal sistēmas kreisajā pusē (tajā brīdī, kad esi ielogojies iekšā) un mans konts veica šo update, pārtopot no Personal par Premier, kā rezultātā es nevarēju apmaksāt rēķinus, jo man uzrādījās kaut kāds mistisks “sending limits 100,-EUR”, lai gan zināju, ka manām bankas kartēm ir lielāks limits. Jutos ļoti slikti, jo zinu, ka visa sistēma ir balstīta uz atsauksmēm un man negribējās dabūt sev sliktu atsauksmi, ka neesmu apmaksājusi pasūtījumus. Tad es vienkārši ņēmu un no Premier konta izdzēsu savu kredītkarti un piereģistrēju to no jauna Personal kontā un tagad viss strādā burvīgi :)) Atbildi no PayPal palīzdības dienesta es saņēmu tikai šodien, kas man vairs jau nedēļu nav aktuāli…

  Vēl redzēju diskusiju par bankas pārskatījumiem, ka tas ir dārgi. Nu jā, tā tas ir, ja pērk no Vācijas ebay, jo tur nezin kāpēc ir maz PayPal sistēmas lietotāju. Laikam
  vācieši ir piesardzīgi uh savus kredītkaršu datus nemaz negrib pievienot i-netam.
  Mana pieredze, veicot apmaksu uz Vāciju, ir šāda – es ieliku naudu aploksnē iekš apsveikuma kartiņas un nosūtīju kā apdrošinātu sīkpaku ar paziņojuma sūtīšanu atpakaļ , ka tas vācietis naudu ir saņēmis. Darīju to divas reizes un abas – pozitīvi. Protams, te ir risks, ka naudu kāds negodīgs pasta darbinieks var izņemt, bet tas varbūt ir darāms, ja summa mazāka par 100,-EUR, pretējā gadījumā labāk caur bankas kontu. Tācu atcerieties, ka vienmēr tas jāsaskaņo ar pārdevēju, vispirms rūpīgi izpētot atsauksmes.
  Man pašai tagad ir sekojoša problēma – Austrālijas ebay veikalā esmu nopirkusi vienu nedārgu un interesantu lietu savam suņukam, man PayPal tas parādās kā apmaksāts, taču no ebay saņēmu atgādinājumu, ka prece ir jāapmaksā. Nosūtīju pretenziju ebay un PayPal, taču pagaidām neesmu saņēmusi atbildi :)) Ceru, ka šis starpgadījums atrisināsies veiksmīgi…
  Paldies,
  lai visiem veicas ar Ebay lietošanu. Tas ir tik aizraujoši, ka laikam kādu brīdi Latvijas veikalos kāju nesperšu, jo mūsu cenas ir ļoooti augstas !

 133. briiziem paypal sisteema gljuko. man ir gadiijies 2 reizes kad pirceejs ir samaksaajis, paypal kontaa nauda paraadaas, bet ebay neuzraada ka ir samaksaats. taados gadiijumos pirceejiem vajadzeetu kontakteeties ar paardeveeju lai paarbauda paypal kontu

 134. Jaa, esmu jau kadus 5 meilus uzrakstijusi pardevejam, lai man atbild nekavejoties, vai sis ir naudu sanemis, tacu nav atbildejis. Paraleli uzrakstiju ari PayPal sistemas adminiem, pagaidam nav atbildes. Atbildi esmu sanemusi tikai no ebay adminiem, ka man jasuta sava sudziba uz PayPal, jo vini manus parskaitijumus neredz.
  Domaju, ka varbut pec nedelas man tie PayPal admini varbut ari atbildes:))
  Mulkigi, ka ta sistema sadi gljuko….

 135. Ko darīt, ja manu kredītkarti vairs neņem pretī, vienvārd sakot PayPal tā ir nobloķēta un, lai to piereģistrētu no jauna vajag sūtīt kaut kādu faksu ar identifikācijas dok. un kartes nr. blā, blā, blā. Ko nu?

 136. noblokleeta karte vai paypal kpnts ? ja ir regjistreeti 2 konti tad vienu noblokjee, jo divus tureet nevar . kart blokjee ja ir jau izmantota vienreiz, otreiz neljauj

 137. Sveiki !
  Saņēmu atbildi no ebay, ka maksājums ir noticis un viss ir kārtībā :))

  To HA: Ja kas, tad divi konti var būt, to man atbildēja paši PayPal darbinieki, tikai vienam jābūt Personal un otram – Premier. Kartes arī var būt vairākas, tikai katru reizi pirms maksāšanas jāielien PayPal kontā un jāieliek ķeksītis pie tās kartes, no kuras grib maksāt un tad viss aiziet :))

  To Silvestra: man arī vienu karti nobloķēja, jo nepareizi ievadīju “expanded” numuru, prasīja sūtīt visus dokumentus uz pārbaudi pa fax, taču es to neizdarīju, jo pievienoju citu karti. Tas gan nav par brīvu, jo katru reizi no bankas konta noņemsies 1,-LVL par kartes reģistrēšanu.

 138. Var luudzu kaads man apskaidrot kaapeec nevaru noreekjinaaties…?
  That card number is already assigned to another PayPal account. For security purposes, each card may only be assigned to one PayPal account. If you have already opened a PayPal account, please retrieve the relevant information and log in. Otherwise, please use a different card.

 139. Šis kartes numurs tiek jau iecelts pie cita PayPal konta. For drošības mērķi, katra karte var tikai būt iecelts pie viena PayPal konta. Ja jūs esat jau opened PayPal kontu, lūdzu renovējiet iederīgo informāciju un piereģistrējieties. Citādi, lūdzu izmantojiet atšķirīgu karti.

 140. Vi cik viss sarezgjiiti!:)
  Tas taapeec ka noreekjinaajos citaas valsts ebay maajas lapaa?
  Kaa tas daraams…renovējiet iederīgo informāciju un piereģistrējieties?

 141. tu to karti jau esi pieregjistreejis citaa paypal kontaa, karte nevar existeet divos kontos vienlaikus, ar ebay tam nau nekaada sakara

 142. Ieprieksh likaas ka viss kaartiibaa, bet tagad tieshaam nekas nav skaidrs:(
  Nevar veco kontu kaut kaa likvideet un atveert jaunu ar veco kartes nr?

 143. sakiet ko man darit …es pasutiju telefonu caur e bay,bet nevaru sagaidiit   jau divas nedeljas pagaajushas un pacinjas taa arii nav .samaksaaju es ar krediitkarti un paarbaudiiju i bankaa nauda ir aizgaajusi.taatad ko man dariit uz kurieni rakstiit???

  1. Necieš jusu self no jebkura nojauktu, noladet vai kadu Garigais vai fizisku noteikt atpakal veida!
   Es esmu spiritualistiskas, man piedzima ar dieviško speku, lai palidzetu cilvekiem. Es esmu tauta pazistams ka” garigais tevs”, es sniegt burvestibu ar gala atru rezultatu. Daudzas sirdis ir sadaliti katru dienu, un daudzi cilveki cieš veltigi. Vai nav viens no tiem.
   Patiesibu par dzivi. Ir labi un slikti cilveki visur. Dzive ir Garigais, gariga kontrole fizisko. Mazakie dievi ir priekšgala lielakiem dieviem.
   Mani jaudiga vilnus var palielinat, Milestiba, var Stop Laulibas škiršana, nauda (veikt bagatibu), Jauda (politiki, PASAULES tiesibas lemt), pareizrakstibas lidz
   pazud, kad pastav briesmas, slimibas (labu veselibu), Grutnieciba, Lauliba, Darba, aizsardzibas, loterija, tiesa lieta, Favor, pareizrakstibas, lai apturetu narkotiku atkaribas Depresija kandidata netiek atstati etc.I var jums palidzet. Man ir liels virkni specigu vilnus, lai izmantotu jusu vajadzibu.

   Sazinaties ar mani pa e-pasta tagad: karimamohammedtemple@gmail.com