Miks Latvis

Ieskats: Blogger Beta

Blogger beta, ir labākais ko var vēlēties iesācējpierakstotājs… blogotāja sapnis varētu pat teikt. Beta jau ir modes lieta google, bet lai nu kā mūsdienās viss ir beta, lai aizbildinātos ar gļukiem un nepilnībām. Pie šī bloga var tikt klāt var ar google kontu… pagaidām beta ir atdalīta no bloggera, bet drīz abas versijas tiks apvienotas. Piedāvātās iespējas principā ir sapnis arī man zvērinātam WP lietotājam… No bloggera aizmuku, jo tur bija minimālas iespējas mainīt dizainu un vispār maz ko varēja regulēt. Tad es iekritu WP.com cilpās.

Pie lietas. Te ir betas tūre, kas parāda jaunumus. Kas tad ir tas feinais?? Iespēja pašam personalizēt moduļus, (widgets WP) ir iespēja likt kur un kā gribas rss feed, kā arī, ja ir vajadzība arī java script un html moduļus. Varam izveidot posta (ieraksta) noformēšanu pēc savas gaumes, rezultātā lapa izskatās it kā būtu 95% LV valodā, ja vien nebūtu augšā tā mala ar blogger tekstu. Varam izvēlēties lērumu puslīdzsakarīgu tēmu, un kas ir pats labākais varam pilnībā noteikt katras lietas īpašības… Tas nozīmē, ka izvēlamies linku krāsu, teksta krāsu, fona krāsu, un formatēšanu, nemaņā ērti un brīvi.

Klāt nākusi arī labels sistēma līdzīgi kā gmail, varam tos saukt par tagiem varam par iezīmēm, vienalga – blogger parādīs jūsu izvēlēto nosaukumu. Pašu html kodu pagaidām nevar mainīt, bet domāju, ka drīz varēs. Katrai tēmai jau ir pāris krāsu varianti izveidoti tā ka par to arī nav jālauza galva, ja vien tā kādam ir problēma. Beidzot visi blogi nebūs tik līdzīgi viens otram :).

Nē nu OK, ja Google tā turpinās es pāreju atpakaļ viņu pusē. Vēl tikai jātiek galā ar debīlo komentēšanu, kas joprojām ir visiem blogger veidotajiem blogiem. (Spiediet uz bildēm lai tiktu pie lielajām versijām)
modulji

Latviskojumi Krāsas

7 Responses

  1. nevar jau teikt ka tikai skuķis var būt stulbs un viņai vajag kauko vienkāršu. tikpat lab ir arī džeki pilns, kas spēlēm crackus iekš diska nemāk atrast. un kur nu vēl tādiem vieta netā.. dr.lv tikai. :)

  2. Visnotaļ gaidīts solis no Google puses, jo WordPress nemitīgi attīstās, bet Blogger nekas jauns nenāca klāt..Neesmu vēl iemēģinājis šo betu, bet domāju, ka viss velk uz WP pusi ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *