Miks Latvis

Video: Gogol Bordello – Not a crime

Ieslēdzu MTV pa TV lēkā jocīgs vīrs ar ūsām un vēl viens ar vijoli, riktīgi bliež abi. Visi sajūsmā. Enerģija milzīga. Tie ir panki! Čigānu panks. (ASV un UK acīmredzot ir drusku cita izpratne par čigāniem acīmredzot jo šie nav melni un nemaz nelīdzinās Latvijas čigāniem.) Bet ko nu par to.

Šitā ir 99 gadā noformējusies grupa, kura tiek raksturota kā rezultāts Iggy Pop un Kafkas apvienojums. Spēcīgi sociāli un politiski teksti ir viņu iezīme. Un šovs, traks un traks un pozitīvi enerģisks. Tā, ka bija baigi veiksmīgi, ka MTV man viņu parādīja… Paldies viņiem… Zemāk ir divi video. Pirmajā ir oficiālais klips, kuru arī es redzēju. Otrajā ir dzīvais koncerts UK “Later… with Jools Holland” ar divām dziesmām: Not a crime un 60 revolutions. Spēks. Otra dziesma ir 60 revolutions (per minute), redz kur teksts.

60 revolutions per minute
this is my regular speed
So how do you want me to live with it?
How do you want me to live with it?

[..]

I’m gathering new generation
That’s gonna stand up to it
To this karaoke dictatorship
Where posers and models with guitars
Boogie to the shit for beats
I make a better rock revolution
Alone with my dick!

Te ir oficiālā mājaslapa. Te ir wiki lapa.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wJlGutqFqfg[/youtube]
Virspusē ir MTV klips, kuru es redzēju.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TzDvHK1hevY[/youtube]

7 Responses

  1. Man gan zināma drusku cita infa, tie nav čigāni bet Amerikas krievi, ja ieklausās tekstā kaut vai no tā MTV klipa to var dzirdēt ka dzied arī krieviski. Otrkārt, tas otrais klips ir nevis no Holandes, bet no raidījuma “Later… with Jools Holland” (Holland ir uzvārds) kas ir BBC raidījums, tātad UK! :)

  2. Ui, es laikam būšu vienreiz nejauši ietrāpījusies viņu kondertiņā :D Bij bišķi kreizī..nu man likās visai vājprātīgi bet jestri. Pagāujšo gadu kad biju Itālijā, Florencē itāļu draugi paķēra līdz, šmaiem jau dikti patika, nolecāmies slapjām mugurām. :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *