Miks Latvis

Latviešu valoda WP blogos

Šeit var redzēt, ka jau 21 dienasgrāmatotājs darbojas WP un raksta ierakstus latviešu valodā. Šeit ir redzams pašreizējais tulkošanas progress. 2479 (kopējais teksta gabaliņu skaits) – (mīnus) 1136 (iztulkotais teksta gabaliņu skaits) = 1343 (nākotnē tulkojamo teksta gabaliņu skaits). Ja katrs no mums dienā iztulkotu vismaz 10 teksta gabaliņus, tad dienā mēs spētu iztulkot 210 teksta gabaliņus un savukārt tas nozīmē, ka nedēļas laikā mēs tiktu galā ar šo uzdevumu.

Jautājums:

Ko mēs vēl gaidām???

Ja kaut kas nav saprotams par tulkošanu skatīt šo ierakstu, šeit ir tulkošanas forums. Forumā var jautāt visu visiem un visi atbildēs un palīdzēs. Uz priekšu!

7 Responses

  1. var caur list, tur paraadaas pilniigi visi termini, bet labajaa pusee ir atziimes, ja ir tikai edit tad tas noziimee ka ir jau iztulkots un ja nepatiik tulkojums var to labot, es tulkoju caur translate random, tur izmet terminu, ja zini ieraksti tulkojumu, ja nee tad spied skip un njem naakamo un taa uz priekshu

  2. marksis: es ceru, ka nedaudz konkrētības no tevis nav par daudz prasīts. Kāds ir tavs blogs? Uz kādas platformas? wordpress.com un blogger.com, bāzētajiem latviešu valoda ir pieejama, kā noklusētā. wordpress.org, būs jātulko valodas fails.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *