Miks Latvis

Visādi brīnumi, kas atrasti iekš eBay

USB atmiņa – rokassprādze
ietilpība – 1GB
savietojamība – USB 2.0
garums – 20cm
cena līdz 20 Ls
Cik šis rīks lietojams es nezinu, bet varētu būt interesanta mantiņa, jo nav jānēsā nekas lieks kabatā. Lai gan neko īpaši izskatīgu šajā gumas izstrādājumā arī neredzu.

.

.

.

.

.

Universāla TV pults, kas paredzēta kanālu pārslēgšanai gandrīz jebkurā mājā, gandrīz jebkurā krogā. Prieks un draugu jautrība garantēta.

Izmērs: 58 x 34 x 6mm

Svars: 25g

Darbojas 8m attālumā no TV

Cena līdz 10 Ls.

.

.

.

.

.

Bezvadu pults iPodiem. Savietojams ar iPod Mini, iPod 3G/4G, Photo, Nano, Video. Barojas ar 3V CR 2025 litija bateriju. Izmērs: 80x35x5 mm. Darbības rādius 5 m. Pamaz, bet pietiekami lai nebūtu jāceļas no dīvāna. Cena līdz 10 Ls.

Krūzīšu dzērienu sildāmais. Uzliec krūzīti un sasildi. Darbojas uz USB 1.1. Dzēriens tiek noturēts 50-60 grādu robežās. Feina lieta, ja esi no tiem, kuri uztaisa dzērienu un pēc tam iegrimst darbā un attopas ar aukstu tēju. Cena līdz 5 Ls. Diametrs 70mm. Vada garums 90cm. Savietojams arī ar MAC.

.

.

.

.

Šito mazo briesmekli es esmu pats iegādājies. Ar šo var lādēt gan mobilos gan mp3 plajerus. Izeja šim ir USB. Pats viņš ņem spēku no saules. Saules batterijas jauda: 0.4W USB2.0 izeja, voltāža 5.1 V Cena 10 Ls. Tikpat plats cik iPod nano, drusku īsāks. Vienīgā vaina viņš man darbināja visu izņemot nano. Varbūt saules par maz. Es no elektrības maz ko saprotu, varbūt vaina elektrības daudzumā? Nu lai vai kā, komplektā ar USB ventilatoriņu, kuru arī var esay nopirkt eBay, šī ir laba pludmales manta…

Nu ko enjoy.

Šo pēdīgo man ieteica saveidot krizdabz un tas mani sadvesmoja radīt visu šo operu.