Miks Latvis

mikslatvis.lv publiski pieraksti 2.0

Noslēgusies viena no tā saucamajām fāzēm. Esmu (manuprāt) padarījis šo skaisto virtuālo pierakstu kladi mazdrusciņ priecīgāku pēc skata. Pats, protams, jūtos varen lepns. Bet ko saka tauta?

19 Responses

  1. Katru mēnesi savs dizains? :D Nu nu… Drīzi varēsi taisīt skritpu, kas atkarībā pēc mēneša nomaina stilu… Piemēram, septembris – ar kladīti un pildspalvu, decembris ar eglīti un bumbuļiem un līdzīgi :D

    Šitas ir ok – tas pats vecais – labais, tikai krāsas pamainītas :)

  2. tik traki nebūs… es vienkārši meklēju savu formu un veidu kā izteikties. ņemot vērā manas minimālās css zināšanas šis ir vērtējams kā uzkāpšana everestā… domāju ka tuvākajā laikā vairs nekādu kardinālu izmaiņu nebūs…

  3. nu ir ok, man gan ir pretenzijas par to, ka tas viss notiek uz wordpress.com gan maajaas gan darbaa ljoti leeni stradaa :(( ja esi ar mieru drusku iemaksaat, varu piedaavaat hostingu :)

    par lapas dizainu nu neredzu es vajadziibu peec kalendaara kaut kur pa vidu bet tas taa mans subjektiivais viedoklis :)

  4. par to ātrumu ir bēdīgi gribeetos iet pretii lasiitaajiem un likt šito lapu uz lv servera , bet kaut kā smagi juutu, ka nav iespējams. ja būtu iespējas par simbolisku samaksu hostēties un pilnīgi visus datus dabūt no šejienes (wp.com) uz citurieni tad buutu baigi ok… par kalendaaru runaajot vinjam kaut kur ir jaabuut un pagaidaam vinsh ir tur… domaaju ka paarlikshu vinju kaut kaadaa arhiivu sadaljaa… paldies par iesorinājumiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *