Kamēr Latvijas Institūts vēl tūļājas ar video palaišanu atklātībā manā rīcībā ir nonākusi viena virtuāla kopija, kuru jums piedāvāju publiskai apskatei un vērēšanai.

Vizuālais tēls un skaņa ir vienkārši super man pilnīgi gruzis acī iekrita. Vienīgie mīnusi ir gejiskās statuju balsis un manuprāt sliktas kvalitātes specefekti atdzīvinot ēku tēlu mutes, kā arī izmantotais teksta fonts nav tas labākais. Visādi citādi šī ir ļoti laba vizītkarte. Pilnīgi pašam gribas braukt uz Latviju un baudīt tās jaukumus. Dažās vietās pat sanāca pasmieties par izvēlētajiem kadriem un to secību. Piemēram, parādās vecas tantes, tad govis un tad atkal tantes…

[flash http://www.youtube.com/watch?v=UvCXLacM2sU]

Video vizītkarte ir kodolīgs video aicinājums tuvāk iepazīt Latviju kā valsti, kurā dzīvo dažādi cilvēki un kura var lepoties ar dabu, ievērojamiem sasniegumiem zinātnē, ekonomikā un kultūrā. Tās veidotāji aicina atklāt Latviju ne vien ar acīm, bet arī ieklausīties Latvijas skaņās – gan tajās, kas dzirdamas dabā, gan augsto tehnoloģijas iekārtu radītajos trokšņos, gan grandiozajā Dziesmu svētku kopkora dziedāšanā. Tā ir paredzēta izplatīšanai pasaules medijiem, valdības un ministriju, vēstniecību un citu valsts institūciju vajadzībām, kā arī būs pieejama plašai izmantošanai visdažādākajās auditorijās un pasākumos.

No 27. oktobra video vizītkarte “Sounds Like Latvia” brīvai izmantošanai būs pieejama Latvijas institūta mājas lapā. Savukārt DVD formātā – trīs nedēļu laikā.

Latvijas Institūts