Miks Latvis

darbavirsma

liels izmērs,

daudz ko par cilvēku var pateikt pēc viņa drēbēm, izskatu, nagiem, auto, plaukstas līnijām, kafijas biezumiem kurpju pazolēm un dažādiem citiem parametriem.
Ko var pateikt par cilvēku skatoties uz viņa darbavirsmu? šajā gadījumā, jums gan būs liegta iespēja uzzināt dokumentu nosaukums, bet domāju, ka šo to varēsiet par mani paspriest. kaut vai to, ka esmu nekārtīgs un dektopu tīru tad kad nav brīvas vietas. ziniet kā es tad rīkojos? visu ko vajag sametu mapēs bildes/dokumenti/utt. un ko nevar iemetu unikālā mapē, kas saucas “no desktop.”

Skatiet palielināto versiju un spriediet paši, kas es par putnu. starp citu, šis ir darba desktops.

un kā ir ar jumsīm?

24 Responses

 1. redz man vēl 3-4 brīvas rindiņas… tas nozīmē, ka kārtība tiks ieviesta rīt vai vēlākais parīt… kārtība nozīmē iemest mapēs aizmirstībā… pēc tam atkal krājas utt. mūžīgais cikls… :) un kāds tev pašam skats uz virsmu??

 2. A man in Ubuntu 6.10 Edgy Eft defaultais desktop. kas taa par perversiju uz windozes likt citas os desktopu? apmeeram taapat, kaa uz telefona ar lmt piesleegumu uzbaazt bites vai tele2 logo. :)

 3. Bija projekts, kur visi varēja ievietot savus ekrānšāviņus, taču diemžēl tas nomira :(

  Agrāk ar man bija tāds “piekakāts” desktops, taču esmu labojies, jo vairs nekā nevarēja saprast :)

 4. smb: varbūt tu darbā vari lietot kuru OS vēlies kuru nē, bet vismaz manā darbā ir noteiktas lietas, kas ir jāievēro…
  starp citu līdzīgi, kā syxob man ar ubuntu darbavirsma ir daudz kārtīgāka par win
  cyxob: tavam linkam 500 erors

 5. Man pamatvirsmai jaunības gados darba kompim ikonas vairākās kārtās klājās, kāpēc? Tāpēc ka nepievērsu uzmanības, galvenais bija produktivitāte, peļņa. Tad nāca vecums,gribi vai nē, un sākās sīkumu ievērošana, tagad mana pamatvirsma parasti ir tīr, vai arī vispār neviena no ikonām neatrodas uz pamatvirsmas. Nevaru vairs normāli ieslēgt kompi, ja pamatvirsma ir piekakātā…. Un vispār varētu sākt analizēt, kādu wallaperus mēs lietojam :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *