Nopirku 60 litrīgu akvāriju no Uldēna. Visu sestdienu iekārtoju akvāriju, nopirku dzīvos augus, grunti un granti, stādīju ravēju, raku. Vārdu sakot ņemšanās liela, bet līdz ar to prieks vēl daudzkārt lielāks. Ņemot pa punktiem varu īsumā pastāstīt savu darbības gaitu un pašreizējo ūdens ekosistēmas stāvokli.

1. Akvārijs ar iebūvētu lampu, 60 litri, 25 Ls kopā ar burbuļdampi. Taksis kas transportēja mani siegavētras laikā pāri (burtiski) visai Rīgai 22 Ls (amorāla cena, bet tāda ir dzīve). Kopējie izdevumi 47 Ls.
2. Sapirku (ne)visus štrumentus un fīčas: Termostats un termometrs ap 17 Ls, mākslīgās pilsdrupas 5 Ls, ūdensķīmija, 2 mākslīgie augi 3 Ls, 3 īstie augi 6 Ls, grunts 2,8 kg un 4 pakas ar 10 kg akmentiņiem (drusku par daudz, minimums būtu divas pakas, 3 būtu optimāls skaits, man sanāca 4. Lielummānija ņēma virsroku). Kopā vēl 40 Ls. Galīgā summa 87 Ls.

Tātad pagaidām galīgā summa 87 Ls un vēl nav pat zivju un barības.

3. Kad iekārtoju visu akvāriju un ielaidu ūdeni atklājās skaistā krāna ūdens aina, akvārijam knapi varēja cauri redzēt un principā sākās mērena panika. Pēc skata izskatījās diezgan pretīgs tas ūdens. Svētdienas vakarā filtrs, burbuļi, augi un ūdens ķīmija bija izdarījuši savu. Ūdens bija tuvu kristāldzidram.

4. Šodien iespējams došos uz zooveikalu pēc zivīm, barības un varbūt jauna burbuļojamā, jo mani nepārliecināja šitie standarta burbuļi. Par zivīm ir plāns ņemt 5 neon tetras, un vēl 5 kaut kādas zivis, kas tusē pa ūdens virspusi… Kā arī dzirdēju, ka ir kaut kādas, kas bliež pa grunti, tātad kopā max 15 zivis… plāni ir lieli, bet cerēsim, ka viss būs OK. Pagaidām man nav vairāk bildes ar akvāriju, jo kamēr nav labs ūdens un zivis tur nekā interesanta nav… šeit varam redzēt pašu pirmo posmu, grunts iebēršanu kastē. Un vienu no maniem prasmīgi instalētajiem plastmasas augiem.

Tas pagaidām viss, daudz kas vēl palicis nepieminēts, bet kad būs skaidrāka bilde būs vēl.

Mans akvārijs Mans akvārijs