Ziņo Linux Centrs. Pasākums, ja pareizi saprotu, gan nopietniem un rūdītiem Ubuntu lietotājiem un atbalstītājiem, gan arī nezinīšiem un interesentiem. Ja vien esi kādā no šim grupām un esi pietiekami ziņkārīgs tad droši piektdien soļo uz viņu pasākumu LU Linux Centrā, Raiņa bulvārī 19, varētu jau pats arī aiziet, bet ņemot vērā, ka piektdienas ir saspringtas darba dienas iespējams laicīgi nespēšu atbrīvoties no darba važām, bet tad jau redzēs!!

Par šobrīd populārākā Linux distributīva Ubuntu popularitāti un izplatību tā izstrādātāji viennozīmīgi uzskata plašo un atsaucīgo lietotāju kopienu, kura vienmēr gatava palīdzēt. Canonical LTD (Ubuntu izstrādātāji) jau no Ubuntu pirmsākumiem centās radīt pēc iespējas auglīgāku augsni lietotāju kopienu jeb tā saukto Local Community (LoCo) izveidei un attīstībai. Šādu kopienu pasaulē ir daudz un tās sastāv no brīvprātīgajiem, kuri savos reģionos nodarbojas ar Ubuntu popularizēšanu dažnedažādākajos veidos (tulkojot to savā valodā, palīdzot Ubuntu iesācējiem, rakstot pamācības, dalot Ubuntu diskus, utt.).

Latvijai jau ir sava Ubuntu Latvijas kopiena, kura jau kādu laiku darbojas, tomēr uz kādu laiku tā bija nedaudz pierimusi, lai tagad atsāktu savu darbību pilnā sparā un darītu Ubuntu pieejamāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Ar šo mēs paziņojam, ka Ubuntu Latvijas kopiena atsāk savu darbību un aicina ikvienu interesentu, ikvienu ziņkārīgo, ikvienu entuazistu uz Ubuntu Latvijas kopienas sanāksmi, kuras galvenais mērķis ir apzināt pašreizējo stāvokli, apspriest tālākos plānus un to realizācijas iespējas. Sanāksmes turpinājums paredzēts neformālā gaisotnē.

Sanāksme notiks šo piektdien, 2006. gada 10. novembrī LU Linux Centrā, Raiņa bulvārī 19 (kā mūs atrast) plkst. 18:00 (pulcēšanās no 17:00).

Atnāciet! Veidosim pasauli labāku, darīsim to kopā!

Sīkāku informāciju var iegūt rakstot e-pastu uz info_@_linux.edu.lv

PS. Padomājiet kādi jūsuprāt būtu šādas kopienas galvenie uzdevumi un atnāciet piektdien par tiem pastāstīt.