Miks Latvis

Reliģijas ir jāaizliedz

“Es domāju, ka reliģijas vienmēr ir centušās naidīgi noskaņot cilvēkus pret gejiem. Reliģija tikai sēj naidu un dusmas pret gejiem,” komentē Eltons. “Bet es pazīstu daudzus gejus, kas ir reliģiozi. Ja man būtu teikšana, tad es vispār aizliegtu reliģiju kā tādu. Tā pārvērš cilvēkus naidpilnos lemingos, un tas nav diez ko “kristīgi”.”

Eltons Džons

no TVNET

19 Responses

 1. Un ja nav reliģijas tad geji mēģina panākt seksu ar mazgadīgajiem (12 gadi) par likumīgu.
  un tad vēl nāk zoofīli aizstāvēt savas tiesības.
  Latvijā ar to cīnās, bet pārējās zemēs valda kašmars.

 2. nedomāju viss, katoļu mācītāji un garīdznieki turas pa gabalu no sievietēm ne tikai ticības dēļ, bet dēļ tā, ka viņiem patīk mazi un lieli puikas. te jau nav runa par gejiem un negejiem te ir runa par stulbiem kariem ticības vārdā. te ir runa par noziegumiem kuri izdarīti svēto karu un reliģijas aizsegā. te ir runa par nepamatotu naidu starp sabiedrībs grupām, kas pamatojas tikai uz reliģijas dogmām.

 3. Zināmā mērā būdama agnostiķe (vismaz teoloģiskā ziņā), nevaru godprātīgi šajā diskusijā iesaistīties. Bet, manuprāt, putrot politiku ar cilvēku ticības jūtām vispār ir kaut kāds stulbums. Par homofobisma un seksuālās orientācijas tēmu vispār nesākšu runāt, aizsvilšos vēl…
  Uzmanies, ka nenoraujies pa seju no kāda dogmatiskās reliģijas fanātiķa (;

 4. Pareizi saki- kari tiek veikti reliģijas aizsegā. Bet vai tad tas nozīmē, ka pati reliģija ir slikta?
  Pie tam tiek katoļu, anglikaņu mācītāji, kas drāž mazus puikas ir vienkārši ībļi nevis mačītāji.
  Es varu saukties par veģitārieti, bet katru vakaru atēsties makdonaldā līdz vēmienam.
  Es varu saukties kā vien gribu, tēlot kā gribu, bet tas mani nepadara par to kas vēlos būt.
  Tā pat ir ar tiem ībļiem- feikotajiem mācītājiem.

  Es personīgi pazīstu dažus mācītājus, kuri tiešām ir macītāji. Un nevienu reizi vēl neesmu vīlies viņu uzskatos. Tie, kas pārāk daudz maļ, tie arī melo.

 5. Dogmas var salīdzināt ar konstitūciju.
  Ja nav konstitūcijas tad notiek bardaks +/-
  Un vienmēr atradīsies cilvēki, kas nesekos gaišajai pamatdomai.

  Un runājot par katoļiem, viņu uzskati ir … un sākums meklējams vēsturē. Bet ir arī citas konfisijas, piem., kā luterāņi, baptisti utt.
  Protams ir cilvēki kas sabojā priekštatu par daudzām lietām, piemēram, par ticības jautājumiem.

 6. ai nu blee, katoļi visas savas pastāvēšanas laikā ir centušies sapist visai cilvēcei prātu – atļāvuši tikai to, ko paši ir pieņēmuši par pareizu. musulmaņi arī tik pat saspiedušies. Tapēc man ir doma iet dzīvot mežā, kur mani neviens kristietis nenoķers un pievērsīšos Tibetas gudrībām (kurās nav teikts – dari to ko mēs tev liksim un būsi jel izpe/istīts) ;|

 7. woozers taisnība;] merlinam mensonam ar bij konflikts ar katolīšiem/luterānīšiem un skat pa ko kļuva :D Un nafig saukties par katoļiem un kristiešiem vispār, ja lab ja reiz gadā uz baznīcu aizei un pusi no tēvreizes māki un moš arī kādu bauslīti- mīli sevi.

  Tibetisms ar tādas pašas čuras kā viss pārējais.
  A vt vispār- cilvēki mirst un kkas ar viņiem notiek, tas ko mēs nezinam.
  So labāk pievērsties kaut kam, ja nu gadījumā….

 8. Rietumtibetas mūki uzskata, ka cilēks pēc nāves paliek par daļu no visa Visuma, par kosmisko enerģiju.
  Jā Tibetā māca mīlēt Dievu (vai Dievišķo (t.i. Radītāju = Visumu)), bet tas nav piespiedu kārtā (kā tas ir Kristietībā, Musulmanismā u.c. tamlīdzīgās), tu viņu vienkārši mīli par to, ka tas tevi ir radījis.
  Pagānismam pēc kristiešu ideoloģijas varētu likt vienādības zīmi ar hinduismu, kam, savukārt, ir kopīgs ar budismu.

 9. Kur teikts ka kristietība ir piespiesta?
  Katoļiem un luterāņiem ir iegājies kristīt bētnus un tā nu tas velkas lidz pat mūsdienām.
  Un patiesībā vecāki iet uz to lai bērni tiek kristīti, kau gan paši nekam netic utt.

  Vispār nekas nav piespiests, ir tikai cilvēki kas piespiež.

 10. Nav teikts, ka kristietība ir piespiesta (un nav teikts, ka tas ir darīts tagad un tulīt). Tā tika ieviesta piespiedu kārtā. Kaut vai kāpēc vācieši devās uz mūsdienu Latvijas teritoriju un kāpēc tika izgudroti dažādi kari uz austrumiem (jeb Krusta kari). Kristietība ir panākta ar asinīm. Ho-ho-hooo..

  Mani, piemēram, mamma piespieda apēst burkānu, bet es neapēdu. Bet tētis man piespieda pildīt mājas darbus botānikā, bet es spēlēju sonī plejsteišan un riktīgi rambāju to līdz diviem.

 11. Reliģija tāpat kā randiņš uz stūra ir norunas lieta. Mēs dzīvojam norunu pasaulē un ir pilnīgi idiotiski teikt, ka mana noruna ir labāka vai pareizāka par cita norunu, tās nav salīdzināmas. Neviens nevar atvest dievu vai allāhu un pārbaudīt bārdas esamību vai salīdzināt tās garumu, tāpēc jebkuri strīdi vai dialogi nav iespējami. Vistrakākais ir tas, ka parādās tādi spriedumu, kā – Āfrikā viņiem AIDS ir sods par grēkiem. Kādiem grēkiem? Grēks ir tad, kad tu zini, ka tā nav labi un to tomēr dari. Kas ir labi vai slikti lielā mērā ir norunas lieta. Ja Āfrikā staigāt kailam kopš sendienām ir dabiski, tad uztiept, ka tas ir grēks ir galīgi garām. Mums tas ir grēks, bet tur tas tā nav.

 12. Reliģija nav nekas vairāk kā izdomājums!!!!Un baznīca ir tiekai viena no simtiem organizāciju….Uzrakstīta pasaka par Dievu, kurš miris par mums visiem un tad augšāmcēlies!Sviests….maksājiet tik naudu baznīcā un visus grēkus tūlīt dzēsīs, lai cik lieli tie būtu!Tas ir briesmīgi, ka cilvēki kautkam tādam tiešām tic!Ar Dieva vārdu uz lūpām gadsimtu laikā ir veiktas tik briesmīgas lietas, bet to jau neviens nemana (pie.inkvizīcija,nogalināja miljoniem “neticīgos”).Reliģija ir tikai viens no politikas instrumentiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *