Miks Latvis

Iggy Pop & The Stooges

Man netīšām gadījās nopirkt vienu biļeti uz šo koncertu. Ceru sagaidīt tur tanti Pozitīvu Emociju. Diezgan impulsīvi man gāja ar šito biļeti: atcerējos – izdomāju – padomāju – nopirku. Tagad gaidu 5. decembri. :(

Izšķirošais apsvērums bija tas, ka esmu Kafijas un cigarešu fans un gribējās man šito tipiņu redzēt dzīvajā.

Tālāk skatām info no www.bilesuserviss.lv

ARĒNA RĪGA

IGGY & The STOOGES

Š.g. 5.decemebrī Arēnā Rīga koncertu sniegs viena no spilgtākajām rokmūzikas ikonām – Iggy Pop & The Stooges. Viņš būs viena no visu laiku spilgtākajām mūzikas zvaigznēm kāda jebkad viesojusies Rīgā. Biļešu tirdzniecība „Biļešu Serviss“ tirdzniecības vietās.

The Stooges ir iespējams viena no labākajām rock mūzikas grupām, no kuras pašām zinot vai nezinot, daudz ko pārņēmušas vai ikviena vēlāka laika pank-grupa. The Stooges sešdesmito gadu otrajā pusē izveidoja Iggy Pop kopā ar saviem domubiedriem Ron and Scott Asheton un Dave Alexander. Viņu mērķis bija radīt vienkāršu, seksuāli iedvesmojošu, primitīvu un spēcīgu mūziku.

Iggy & The Stooges ir roka ikona vismaz divām mūziķu un mūzikas mīļotāju paaudzēm. Var droši teikt, ka neviens no izpildītājiem nav ceļojis pa tik haotisku veiksmes ceļu kā Iggy Pop. Daudzi ir pazuduši šajā ceļā un Iggy Pop ir viens no spilgtākajām personībām, kas atkal un atkal nebaidās no ceļā gūtajām rētām, lai atkal un atkal virzītos tālāk kā Mūziķis.

Latvijā Iggy Pop bieži atpazīst kā slavenās Gorana Bregoviča dziesmas „In the Deathcar“ izpildītāju.

Šis būs vienīgas Iggy & The Stooges koncerts Baltijas valstīs.

Iggy pop ir leģendāra personība mūzikā un viņa mūziķa karjera bijusi ciešā tuvībā ar Deividu Boviju, kurš vēl arvien ir uzskatāms par lielāko Iggy Pop fanu. Deivids Bovijs vēl arvien izpilda vairākas no kādreiz kopīgi sarakstītām dziesmām (China Girl, Sister Midnight u.c.), kuras, lielā mērā pateicoties tieši Iggy Popam, atnesa slavu Deividam Bovijam.

Papildus informācija:

http://www.iggypop.com/

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *