Miks Latvis

Domu graudi

Vakar bija blogeru pasāciens. Un nolādētais tm pirmais par to ir paspējis kaut ko bilst. (jei bogu kā man tas kremt).

Dodoties uz pasākumu es sekojot Artūra padomam saveidoju 10×15 bildes iekš gānītā elkora. Zemāk redzamais ir web pielāgots variants tam, ko vakar vakarā saņēma tie, kas ieradās pasākumā.

Gan jau par šo saietu būs vēl citas bildes un atsauksmes, pagaidām varu teikt, ka man patika, un tas bija ļoti interesants pasākums, kurus derētu veidot biežāk un nākamajās reizēs arī ar kaut kādu tematisko ievirzi, lai nav tāda vienkārša tukša sēdēšana un trauku tukšosana bez noteiktas virzības.

Cik nu man izdevās parunāt izsecināju, ka Atoms tomēr par spīti savam cienījamajam vecumam ir normāls džeks. Arī nombre nav zemē metams, it sevišķi viņa pēdējais raksts. :)

Man šis bija pirmais rakstnieku saiets, kurā piedalījos, un nezinu, vai līdz šim, kas tik apmeklēts ir bijis, katrā ziņā uz nākamajiem pasākumiem centīšos noteikti izbrīvēt laiku. Neredzu jēgu izklāstīt vakara saturu, jo tie, kas bija klāt zin, kas un kā notika.

Man šis bija ļoti produktīvs notikums. Es uzzināju atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem par podkāstiem (podcasts) jeb latviešu mēlē es piedāvātu “runas ieraksti.” Mani morāli atbalstīja un labus padomus deva Максим Берёза, Artūrs un tm. Par to viņiem visiem saku Paldies. Tad jau redzēs, kas man ar to visu sanāks. Par to, kas man prātā un kā tas nāks ārā no prāta un iekšām es uzrakstīšu kaut kad citreiz.Paldies saku arī Ārem, kas bija gana drosmīgs un uzņēmās saorganizēt un vadīt šo pasākumu. No viņa puses pacietīgi gaidu audio ierakstus.

Nu ko? tagad tīri teorētiski vajadzētu uzlaboties vispārējai blogošanas kvalitātei, jo domu apmaiņa ir notikusi un visi tagad rakstīs ar jauniem kvalitatīviem vārdiem, teikumiem un rindkopām.

Domu graudi

9 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *