Tiem, kas nezin, tas ir Latvijā kvalitatīvākais periodiski iznākošais žurnāls, kas stāsta par fotogrāfiju un cilvēkiem, kas nodarbojas ar fotogrāfēšanu. Viņu vārdiem: “vienīgais žurnāls par fotogrāfiju Latvijā!” Šodien laikam ir iznācis ceturtais pēc kārtas. Man jau ir visi iespējamie (2) numuri izņemot pašu pirmo un pēdējo. Domāju, ka tie, kas daudz maz nodarbojas ar bildēšanu varētu jau daudz maz zināt par šo laikrakstu. Iznākšanas biežums gan ir gaužām rets – reizi trīs mēnešos. Tas visticamāk varētu būs saistīts ar to, ka Latvijas foto pasaule nav tik ļoti piesātināta kā Latvijas interneta rakstnieku (blogeru) savienība.

Nu lūk tas arī pagaidām viss, ko gribēju teikt. Īsumā, ja tevi interesē fotogrāfēšana, ja gribi zināt kas notiek mūsu banānvalsts fotopīļu dīķī, tad iegādājies šo žurnālu un dzīvo vesels. Pats vēl neesmu paspējis, bet kad izdarīšu tad jau redzēs ko vairāk.

“Foto Kvartālu” var iegādāties preses kioskos, Jāņa Rozes un Valtera un Rapas grāmatnīcās, galerijā “Istaba”, kā arī izdevniecībā “Neputns” un interneta veikalā www.neputns.lv. Kas starp citu ir baigi ērti, par piegādi jāmaksā 92 santīmi Latvijas robežās, kopā ar žurnālu sanāk 3.41 Ls. Tikai es pagaidām nemanīju jaunāko numuru.

TVNETā ir izdevniecības Neputns relīze, kurā uzskaitīti jaunākā numura labumi. Man visvairāk piesaistīja šis:

Pirmo reizi “Foto Kvartālam” speciālais pielikums – “Foto Kvartāls” mācās fotografēt”!

Tad jau redzēs kas tur būs. Nu ko jāčāpo uz veikalu?