Miks Latvis

Ziedošana

Draugiem.lv ir ieviesuši sadaļu, kurā iespējams ziedot un palīdzēt nelaimē nonākušiem cilvēkiem. Manuprāt, tas kā viņi to ir nostādījuši ir veiksmīgs veids, kā mudināt cilvēkus palīdzēt citiem. Ja arī mēneša beigās bankas kontā paliek vairāk nekā lats, tad noziedot latu mēnesī labdarīgiem mērķiem taču nav grūti?

Un ja to darītu visi tie tukšpauri, kas abonē statistikas, papildina bilžu vietas, pērk “pikas” un tērē naudu citos bezjēdzīgos veidos, tad būtu iespējams palīdzēt daudz ātrāk un vienkāršāk.

Liberts pat varētu nākt soli pretī un no katra sava bezjēdzīgā pakalpojuma 10 santīmus nodot tiem, kam nauda ir patiesi nepieciešama. Bet pagaidām:

Mūsu ir gandrīz miljons. Tas ir milzīgs skaitlis. Iedomājies, ja mēs visi kļūtu par komandu, kas kopā dara labus darbus. Lats pie lata un mēs kopīgi piepildām tik daudz sapņu, ka pietiktu visiem, kas lūdz. Lūdz, jo tikai mēs esam viņu cerība. Dot ir vieglāk nekā lūgt. Mēs esam izredzētie – mēs varam dot. Ja Tavā kontā mēneša beigās paliek lats, ko nevar izņemt bankomātā, ziedo to. Ar to pietiks, lai palīdzētu. Paldies.
draugiem.lv

4 Responses

  1. Ideja ir laba! Patiešām spīdoša.

    Un par tiem 10 (var arī 5) santīmiem, ja viņš ziedotu – tad jau varētu paveikt diezgan daudz labus darbus…:) Būtu kāda jēga no tā, ka pasūti albumu, statistiku un nekam nevajadzīgu piku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *