Miks Latvis

Nelaimju cēlonis

ir dunduki, kas tikko tikuši pie stūres un kuriem jūra līdz ceļiem. Viņu dēļ Latvijas ielas nekļūst drošākas, ne gājējiem, ne riteņbraucējiem ne citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Lūk spilgts piemērs:

Fordu vienu saliku, 5. BMW mani normāli izņēma (pīī), un tad vēl ar vienu bumeru un trešo mazdu tā pa joslām panēsājos maršrutā vaidavas iela, Zemitānu tilts, Čaka ielas gabals. Beigu beigās to bembi arī apdzinu, pēc tam uz pīpauzi piestājos, rokas tik nenormāli drebēja, adrenalīna līmenis pāri visām normām, labākās sajūtas ever! Un kur nu vēl ne, ar A4 2.0 stilojot apkārt!

http://archija.info

Varam tikai minēt vai šis cilvēks ir pie pilna saprāta un apziņas. Mana izteikuma cēlonis ir šis. Varbūt citiem tā nešķiet, bet šīs lietas ir saistītas.

Turpināsim kultivēt to, ka šāda rīcība ir forša un mums būs mazāk atsaldēto uz ceļiem, žēl tikai, ka viņi paraus līdzi nevainīgus cilvēkus. tāda ir dzīve.

22 Responses

 1. Njā… Zēnam pilnas dzīslas ar jaunības maksimālismu. Besī šitie mudaki, kas piebrauc krustojumā blakus un gāzē… Un braukt viņi arī nejēdz… Ja skrienas, tad braukt jāuzsāk pie zaļā nevis dzeltenā + sarkanā. Un tu palaid vienu tādu mīsli, lai skrien, izrādās šie pēc tam aiz laimes stāj malā nomainīt bikses un uzpīpēt :D

 2. Glupais, jā, šitādi “rullē”. Ar ir bijis gadījums, kad kaut kādi āksti uzgāzē un aiz pārlaimīgas sejas izteiksmes gandrīz bikses pielikuši, ka paskatījies uz viņu pusi :D ne man vēlme par benzīna/dīzeļa patēriņu īpaši uztraukties, ne par iespējamām sekām, kas varētu rasties skrienoties ar tādiem, kuri tikai zin kur mašīnai gāze, rocene un stūre :D

 3. Jā, ir daudz šādu “karstgalvju” un diemžēl lielākā daļa no viņiem arī braukt īsti nemāk. Archija gadījumā man visnepatīkamākais ir tas, ka viņš šo stāstu publicē blogā un pie tam tādā veidā, ka šāda nodarbe tiek uzskatīta par foršu un atbalstāmu rīcību. Es domāju, ka būs daudz viņa lasītāju, kas arī gribēs pārbaudīt savu māku “uzgāzēt”. Šāda uzvedība raksturīga tīņiem.

  Vēl gribētos pieminēt Ediju (to, kas ManInBlack). Viņš arī pēdējā laikā aizraujas ar “gonkošanu” un savu piedzīvojumu atainošanu savā blogā. Taču te ir viena būtiska atšķirība, viņš cenšas gonkot vietās, kur nav daudz iespēju kādu notriekt.

  Ideja. Būtu tā kā jāpadomā par “gonkošanas pēcpusdienas” uzrīkošanu kādā trasē (Biķernieku?) vai pamestā lidlaukā, lai izgonkojas uz nedēļu avansā. Ja pašam būtu auto, labprāt šo domu censtos pārvērst arī reālos darbos, bet tas gan neliedz to kādam izdarīt manā vietā ;)

 4. tāda dzīve, arī gribētos pagonkot, bet viena lieta ir tā ka es nemāku labi braukt :D un nez via tas labākais ir gonkot pa pilsētu, tiešām vislabākais ir ārpus :) plus menti paņemt nevar… tagad uz ielas uzmanīšos, ja nu archijs močīī :D

 5. demagoģija. atgādina nesakarīgu burkšķēšanu no malas (no tramvaja loga?). sākumā ir pavisam normāli drusku papriecāties. turklāt tam stock motoram (šaubos ka tjūnēts) ir pamaz hp gonkošanai (bet visādi citādi – cepuri nost, forshs auto)

 6. aizbrauciet uz JEBKURU lauku pagastu kaut vai 100km radiusaa ap Rigu, kur ir asfalteets celjs 5dienas vakaraa.
  Un pamegjini pastaigaties pa ielu.

  jei bogu, saksi niist visus, kam ir mashiinas… apsolu.

 7. :) kuram tad neskaustu? ah kā man gribētos pakosties pie krustojumiem
  un tad trīcošām rokām nobraukt malā un secināt, ka tas bija viens no trulākajiem adrenalīna uzdzīšanas veidiem.
  jā. protams ka skauž.

 8. TU ESI DAUNIS, SAPROTI? DAUNIS!!! Tu nemaaki zagt un tev skauzh, tev nau mashiina un nemaki braukt un tev SKAUZH, tapec tu raksti visu shito huinju!

 9. Tavam viedoklim nepiekriitu, no mushas saac ziloni puust, tu jau nezini kaadi bija apstaaklji, kaados vinsh braukaaja, tikai uudeni lej. Pats droshi vien nekad pie stuures neesi seedeejis, bet galvenais ir kko ieposteet, tas tak ir kruti :)

 10. dunduks: ar stock motoru pietiek, lai ne tikai pilsētā nokrašotu ar traģiskām sekām, bet arī ārpus tās. arī ar 30kph var pataisīt sevi un citus aukstus.

 11. vecajam a4 2.0 motoram ir 130 hp, znachit lietotam – kaadi 120. lidz simtam – 10 sekundes. par kaadu gonkoshanu var buut runa? tad jau ar velosipedu arii var gonkot

 12. krivik: es jau atvainojos, ka cepos, tā jau ir jaunajiem un dullajiem jāļauj triekt nost visus pēc kārtas, ceļu satiksmes noteikumi jau ir domāti, lai krātu punktus

  wilnisa: paldies par atbalstu

  dunduks: bez komentāriem, tādi kā tu mainās tikai pēc kāda notriekšanas (varbūt)

  Green: spama ķērājam nepatika divas saites, bet nu viss ir ok

  ReDz: es ceru ka tu uzmanīgi izlasīji manu kometāru un saprati pareizi :)

 13. 0nkulis, diemžēl, cik esmu saskāries ar šiem cilvēkim, uz manu jautājumu “kāpēc vajag braukt tik agresīvi”, man parasti atbild “kāds tad prieks braukt ar mašīnu?”. sapratnes līmenis ir tāds ka, ja tev ir mašīna, tad tev ir absolūta bezatbildība un tiesības braukt ar viņu kā tu vēlies. pārējie tiks labākajā gadījumā nesaprasti, ja ne uzskatīti par “tiem idiotiem, kas bezjēgā velkas uz 60 pa pilsētu un traucē braukt”.

  kā reiz smējās ufo ar fredi bbbrokastīs – kā latvietis no igaunijas braucot šķērso robežu – tā viss, pedālis līdz grīdai, nervi sasprindzināti un sacīkstes ir sākušās.

  visiem iespējamajiem d* uz mani: esmu autovadītājs jau 4 gadus, līdz šim 0 soda punkti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *