Ir iznākusi jaunāka versija manam iemīļotajam mūzikas atskaņotājam Amarok. Ir labotas daudzas kļūdas un sīkumi, kā arī pāris jaunas lietas ir nākušas klāt.

Vislabākie jaunumi ir tādi, ka Amarok 2.0 versija jau no paša sākta gala tiks gatavota speciāli, gan Windows gan arī OS X. Tas nozīmē, ka uz visām OS Amarok darbosies vienādi, un man beidzot būs iespēja to baudīt arī logu vidē.

Shoutcast radio straumes ir integrētas.

Ir ieviesta labels sistēma, kas principā ir tas pats, kas tags. Latviski saukti par birkām. Birkas ļauj vēlēk veidot atlases pēc dažādiem kritērijiem. Turklāt, šajā gadījumā būs iespēja sinhronizēt birkas ar last.fm serveriem, tas nozīmē, ka neizlēmīgajiem tiks piedāvātas pareizās birkas. Paša izveidotās birkas arī tiks augšuplādētas uz last.fm.

Tikko pievienotās dziemas, listē tiek iezīmētas citā, krāsā, lai būtu vieglāk orientēties.

Iespēja daudz ātrāk atjaunot mūzikas kolekciju ar jaunu pogu Update Collection.

Ir iespēja meklēt atslēgas vārdu starp dziesmu vārdiem.

Runā, ka ir atbalstīta iespēja nosūtīt albuma ekrānšāviņu uz iPodu, tādejādi Amarok, nevien vienkārši ļauj kopēt dziesmas uz mūzikas kasti, bet nosūta līdzi arī mazas bildītes.

Turklāt , sinhronizējot mūziku ar iPod arī dziesmu atskaņošanas statistika nekur nepazudīs. Tas iepriecinās last.fm lietotājus, kuri varēs nosūtīt mazā poda statistiku prom uz last.fm.

Dziesmu vārdi ir piesaistīti dziesmai arī pēc faila pārvietošanas un pārsaukšanas.

Kā arī vesela rinda citu sīkumu, kurus var apskatīt Amarok lapā.

Nākotnes plānos ir iekļauta jocīga krāsu sistēma zvaigznīšu reitingos. Plānots ir sabojāt šo mūzikas atskaņotāju ar VLC atbalstu un citām muļķībām.