WordPress.com darbojas latviešu valodā. Atrastas, jau diezgan daudz kļūdas, taču nevajag zaudēt cerību, bet censties tās izlabot.

Visi, kas bija iesaistījušies tulkošanas darbā ir padarījuši milzīgu darbu, un palīdzējuši padarīt šo rakstīšanas platformu latvisku un vieglāk pieejamu citiem tautiešiem.

Ikviens varēs redzēt, pirmkārt, tos tulkojumus, kas parādās pašā lapā, tāpēc lūdzu ziņot par pareizrakstības kļūdām un citiem greizumiem, kas iekļuvuši tulkojumā, lai varētu laicīgi izlabot.

Pēdējā laikā biju krietni kritis uz nerva wordpress cilvēkiem, lai pasteidzinātu šo nu jau ieilgušo procesu. Tāpēc, paies laiks kamēr būs iespējams augšuplādēt labotos terminus, un padarīt tos pieejamus wordpress lietotājiem.

Visas galvenās sadaļas ir iztulkotas kā nākas, tāpēc ar lietošanu ikdienā nevienam problēmām nevajadzētu rasties. Atgādinu, ka wordpress kopsavilkums par notiekošo Latvijas wordpresā ir atrodams lv.wordpress.com.

Atrastās kļūdas varat labot arī paši, pieslēdzoties translate.wordpress.com un atverot sadaļu All items, kurā varat ar taustiņu Ctrl+f palīdzību atrast kļūdaino tekstu.