Miks Latvis

ūdens

Interneta vietnes nav atsevišķas salas, kas nošķirtas viena no otras ar milzīgiem ūdens klajumiem.

Tīmekļa lapas saista saites, kas bieži vien ir tik spēcīgas, ka lapu grupējumi dažkārt jāvērtē visas grupas kontekstā.

Ir tīmekļa žurnālu autori, kas pēc savas pārliecības ir attālināti no jebkuriem citiem tīmekļa žurnāliem. Un tieši šīs pārliecības dēļ arī ir iekļaujami grupā, kuru paviršs vērotājs varētu nosaukt par dīvaiņiem. Taču šie dīvaiņi ietekmē blogu dienas kārtību tādā pašā mērā, kā veselas grupas.

Pieņemam, ka katra sala šajā lapu un blogu jūrā ir vulkāniskas izcelsmes. Katra lapa rada ūdens viļņveida svārstības, kas nonāk līdz citām “salām.”

Lapu radītajiem viļņiem ir vairākas raksturīpašības. Viena īpašība ir spēja iesvārstīt viļņus, kas atduras pret citiem blogiem. Šo varētu saukt par ietekmes vilni. Ietekmes viļņa iespaidā mēs visi zinām, kas ir lielā lāča blogs, bet tikai retais zina par mazā kanipaluriņa blogu.

Ietekmes dēļ blogu jūrā sākās pat neliela vētra gada sākumā. Daudzi blogi neizprata ietekmes nozīmi un iesvārstīja šo jūru vairāk, nekā tas būtu iespējams vienam pašam šīs jezgas aizsācējam. Šāda iesvārstīšana ir vēl spēcīgāka, nekā tiešā, jo jūrā tiek palaista viena informācija no vairākiem avotiem.

Ir gadījumi, kad kāda bloga ieraksti regulāri nonāk līdz pat tālākajiem blogu jūras nostūriem, bet ar to arī viss beidzas, neseko nekāda reakcija. To varētu saukt, par nelietderīgu eksistēšanu.

kāda ir šī ūdens morāle? ja tāda ir bijusi tad es to esmu aizmirsis. es to nezinu.