Pirms gada NRA pielikumā Mēs bija lasāms raksts, kurā meklēja atbildi uz jautājumu: “Vai MTV Latvijā būs ko rādīt?

Pirms gada likās, ka līdz ar savu vietējo MTV esam nopelnījuši iespēju redzēt vairāk Latvijas mūziķu videoklipus, dzirdēt latviešu dziesmas. Guntars Račs:

labu video var uzņemt tad, ja tā budžets ir vismaz 5000 latu. ” Un tad ir tie brīnumdari, kas iekļaujas summā no 200 līdz 1000 latiem, kuri, pateicoties labām idejām un datorprogrammu attīstībai, dažreiz spēj panākt negaidītu rezultātu,” viņš atzīst. ” Taču tāds video, kas atbilstu MTV prasībām un būtu filmēts uz kinolentes, izmaksā, sākot no 15 000 latu.” Prāta vētra pagaidām tikusi līdz 30 000…

Diezgan prāva summiņa pat spēcīgai grupai, kur nu vēl jaunai grupai, kurai, pat albumu izdot ir tīrās mokas.

Cerēju, ka par spīti šai naudas barjerai MTV iekļūs aizvien vairāk pašmāju klipi, līdz MTV varēs ar mierīgu prātu piekabināt sev klāt to MTV Latvija lietu.

Cik % no klipiem ir Latvijas? Es uzdrošinos, minēt, ka Latvijas klipi sastāda mazāk kā 2,5% ētera laika. Varam paši pārliecināties, pēc 17:00 vienas dienas laikā var redzēt ne vairāk kā vienu klipu no Latvijas. Vai tāpēc bija vajadzīgs MTV Latvija?

Gads ir pagājis MTV Latvija ir riktīgi uzgājusi gaisā. Raidījumiem ir subtitri latviešu valodā. Ziņas stāsta divi jauni cilvēki no mūsu zemītes. Ir izveidots raidījums Baltic TOP 20.

Nu un? Tas Baltic TOP 20 ir nožēlojams. Pilns ar Ķīmiskajām romancēm un Tokijas moteļiem. Kāda jēga no Baltijas topa, ja tajā nav ne smakas no vietējās mūzikas?

Es jums pateikšu kāda jēga. Reklāmas, reklāmas, reklāmas. Bezgaumīgas tamponu un veļaspulveru reklāmas. Es gribu parastu MTV ar foršām MTV reklāmām. Es pieprasu, labus Latviešu klipus – par katru tamponu reklāmu vismaz vienu labu klipu.

Tākā izvēlies MTV! Vai nu rādi man latviešu klipus, vai arī rādi parasto MTV, bez trulajām latviešu reklāmām! Skaidrs? Vai atvēliet dienu, stundu, vai tikai vienu raidījumu latviešu mūzikai. Tikai tad būs jēga no tā jocīgā kanāla.