Miks Latvis

kaut kas nav kārtībā

Pētījums Rīgas autoostā

26 Responses

 1. sen jau taa ir
  viens pazinja no Vaacijas bija neizpratnee par ziimeem (10 metru attaalumaa no sabiedriskaam eekaam nedriikst piipeet), tai pat laikaa pie durviim pelnu trauks

 2. tāpēc man tie smēķētāji konkrēti krīt uz nerviem. mūžīgi īd, ka nav kur smēķēt, bet paši smēķē, kur pagadās. Tagad, kad man telefonā ir labs fotoaparāts, bildēšu visus un sūtīšu pašvaldību poličiem, lai gan ko tas dos? neko.

 3. He, a es domaaju ,ka tu par citu shtelli.. Pagaajushonedeelj shitiem uzrakstinjiem bija veiksmiigi uzliimeeti “no pride” – taada pasha stila, gandriiz taada pasha izmeera :) Laikam ka nu jau operatiivi novaakushi..

 4. Heh, zinot to, ka šajā zīmē cigarete ir pilnīgi balta un zinot to, ka cigaretes pilnīgi baltas ir tikai tās, kam nav filtru vai ir vieglās. Smēķē tie, kam nav baltas cigaretes :D Ievero pelnatrauka saturu… visas ar dzeltenajiem filtriem :D

 5. No savas pieredzes par autoostas tusiņu varu teikt , ka tur parasti kož un pīpē bomži, urlas un visādas iedomīgas dāmītes…pēc tam, kad parastais ļautiņš sadomā uzpīpēt, tas paskatās uz šiem nožēlojamiem ļautiņiem un aizpīpē arī turpat. Viņš jau ietu pīpēt citur, tikai kāda jēga iet citur, ja var pīpēt turpatās, jo tur jau pīpē vesels bars citi…
  Un vēl es vienreiz redzēju, kā poliči savāca vienu pīpmani un tas nepavisam neizskatījās taisnīgi, jo tur riņķī pīpēja vēl vismaz desmit, kuriem vienkārši paveicās :D

 6. dzīve ir netaisnīga, savāca vienu, pārējie, cerams, ka noraustījās. man, piemēram, patīk atbraukt uz Rīgu no savas jūras un sajust, kā man 5-6 cilvēki iepūš sejā dūmus pa ceļam ārā no autoostas. Es iedomājos, kā jūtas ārzemnieki, kas iebrauc no civilizētām valstīm. Vienkārši pretīgi.

 7. Mjā, kad man kādlaiciņu tā diezgan regulāri sanāca braukāt ar autobusu, es arī brīnījos, nafig tur ir zīmes UN pelnutrauki (:
  Bet, runājot par iziešanu no autoostas, tur pīpēt gan ir atļauts…

 8. apskatot piktogrammu, nekas cits kā vien cigarete, nenāk prātā. man nav NE jausmas, ko VĒl tur var saskatīt. :D

  bet ir ok. latvieši vienmēr bijuši īpaši.

 9. nu vecīt tev laikam ir domāšanas problēma. nav jau runa par smaku, bet par to, ka tev sejā iepūš dūmus. laikam tev liekas, ka dūmiem ir tikai viena negatīva blakne – smaka, bet tā nebūt nav.

 10. visi pipmanji ir sava zinja IDIOTI un muljkji. taa ari es pasak uvisiem pazinjaam kas piipee… ok, vinji man ir draugi un taa, bet esmu godigs un pasaku ko domaju, taa ir slimiiba.. tas ir slimi!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *