Miks Latvis

latvija.tv pret videogaga.lv – kurš kuru?

Izdomāju izpētīt, kurš tad no diviem Latvijas video vaļiem ir lielāks video spēlētājs.

videogaga.lv ievietots klips var vienas dienas laikā sasniegt tādu pašu apskates reižu skaitu, kāds latvija.tv ir visu laiku skatītākajam klipam. (7 štukas dienā tā ka nemetas)

Ja nu kādam sarodas vēlme reklamēties ievietojot klipus internetā, un sasniegt maksimāli lielu auditoriju, tad izvēle laikam ir skaidra.

ltvvidgsatistmd.jpg

Skatītākie latvija.tv klipi. Skatītākie videogaga.lv klipi.

Vēl tik uzmetam aci alexas statistikai:

ltvvidgaga.jpg

26 Responses

 1. Man personīgi labāk patīk latvija.tv. Kapēc? Ja pāris dienas atpakaļ kāds videogaga(kaka?) pārstāvjiem nebūtu masveidā piespamojis manus komentārus… līdz ar šādu mēstulīgu izgājienu, manās acīs šī portāla vērība kritās.

 2. Es arī cietu no šitā spama, ko videogaga kāds fanāts iespamoja. Dažos vēl stāv. Lietoju latvija.tv, negrasos pārmeties uz videogaga…

 3. Onkuli: Kaa ta nav neveelamaas? – veelamaa auditorija ir taa pati meerkjauditorija manaa izpratnee. Paareejie iedalaas tajos kas nebija domaati kaa meerkjauditorija un taadi, kuru komentus zem sava video redzeet vispaar negribeetu – tie tad arii buus neveelamie! :)

 4. alexa.com jau nebuus tas kas pateiks, kura lapa ir krutaaka. (apskaties draugiem.lv un one.lv)

  par videogaga.lv – krievu auditorija. one.lv projekts, kuru vienu briidi reklameeja one.lv saakumlapaa. kaadeelj one.lv projekts – pirmajos klipos redzama one.lv projektu vadiitaaja, kur ljoti ciitiigi staastija, kas ir videogaga.lv un tie pashi vecie – www2, www3, www4 – (www3.one.lv, www4.one.lv utt) Maksimaalie reitinga sasniegumi (ja jau reiz par alexa.com) ir tad, kad one.lv saliek iekshaa reklaamas pie seviim. Ir gaidaams, ka one.lv lietotaaji varees savos albuumos embedot shos video. Varbuut baumas, bet nu….

  par latvija.tv – atljaushos nesniegt komentaaru.

 5. Es palieku pie latvija.tv. Videogaga ir one.lv pasākums, un kopš viņu izgājieniem ar draugiem.lv un orb.lv ielūgumu bloķēšanu es labprāt metu līkumu visam, ar ko viņi ir saistīti.

 6. Bet tad, kad Videogaga bija nepieciešams TV reklāmas rullītis, pēc manis nosauktās (pieticīgās) izstrādes cenas viņi ātri vien noziedēja bez ziņas. Kaut kāds dīvains pasākums.

 7. uzzināju interesantas aizkulises, par to spamu nebiju dzirdējis un izjutis tādu, bet fakts paliek fakts videogagas cipari ir daudz lielāki un ja vien tie ir patiesi, tad pie velna aizspriedumus un liekam klipu pie viņiem.

 8. Viena štellīte, kas man šķiet nesaprotama – ja es nebūtu sācis blogos šur tur pamanīt to gagu, es vispār par tādas esamību nezinātu. No kurienes, piemēra, Onkulis uzzināja par gagu?

 9. MR.SergE: es par videogagu uzzināju no Maksima, no viņa podkāstiem un journal.lv. Sākumā, tam nepievērsu uzmanību, bet tad uzzināju, ka viņa video tur labi esot gājis. Kaut kādi 7000 skatījumi dažu dienu laikā. Nu re, latvija.tv nevar savākt pa visu pastāvēšanu tik lielu baru ar skatītājiem. Jāatzīst, ka par one.lv es domāju ne tās labākās domas, bet tas jau nemaina lietas būtību. one.lv ir veiksmīgākais web projekts krieviem Latvijā. http://tnsmetrix.tns.lv/ runā pats par sevi.

 10. Atceroties jau minētās one.lv izdarības, nebrīnītos ne vienu brīdi, ja izrādītos, ka viņu stati ir kaut kā viltoti. Vai arī, ka 90% apmeklētāju ir no Krievijas. Bet tas tā, mani personīgie aizspriedumi.

 11. Arī mana pirmā un pēdējā reize, kad ielīdu videogagas lapā bija dēļ spama iekš Zuz.lv. Bet es viltīgi atzīmēju to kā spamu un ceru, ka drīz vien ik vienā blogā, kas izmanto Akismet spamu ķērāju, cauri šo saiti nelaidīs.

 12. nesaprotu jūs tauta, runaajat tik daudz par one.lv, un citām lietām, bet aizmirstat, ka videogagas klipus apskatās ļoti daudz cilvēku! manuprāt tas ir pats galvenais! nepatīk spams? pasakiet man labāk kura liela lapa nav kaut kur izspamota? spams ir visur! ja gribat lai juusu video apskataas paaris cilveeki, luudzu, bet es izveelos lielu apskatījumu skaitu, taatad gaga!

 13. Iegāju videogaga.lv, apskatījos, ieliku video – nu super, viss strādā. Latvjiem kā parasti – viss dalās krievos un latviešos, svešajos un mūsējos. Tā laikam ir normālā problēma, ko citu darīt ja aizcietējumi moca nost :D

 14. Man ir pilnīgi vienalga, kas uztur kuru lapu – krievi vai latvieši. Es arī ienīstu one.lv, bet kāpēc neieiet videogagā, ja tur ir interesanti klipi – var forši pasmieties.

  Vienīgi viņiem vēl joprojām ir problēmas ar latviešu kontentu.

  Bet izskatās, ka pie tā tiek strādāts – interesanta ir ideja veidot intervijas ar pazīstamiem cielvēkiem.

  Vismaz tagad ir pieejama normāla krātuve ar pašmāju video materiālu – nav visu laiku jākopē viģiki no ārzemēm – kā tas ir draugiem.lv

 15. Ja skatamies no lietotaajpuses, tad latvija.tv ir daudz pielietojamaaks kaut vai ar to vien, ka katru video ir iespeejams atveert savaa tabaa, bet videogaga.lv speej tik spaidiit back podzinju.

 16. Sorry, bishkji nepievikseeju, var arii parluukot jaunaa tabaa, vienkaarshi shamie veel ar freimiem griezjas, taapeec pirms ielaadas nedaudz iekjeras…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *