Miks Latvis

Search

Pirmdienas rīts sākās ar 6. tramvaja iznīcināšanu

Parasti biļeti nopērku pēdējā brīdī un no rīta nākas sēdēt pārpildītā pirmajā vagonā. Šoreiz biļeti nopirku laicīgu un sēdēju otrajā vagonā. Sakritība?

Attēls000

Attēls002

10:00 tramvajā ietriecas fūres piekabe, vai tramvajs ietriecas piekabē. Ja pareizi sapratu, tad fūre vienkārši vēlējās pabraukt uz atpakaļ neskatoties uz to, ka uz atpakaļ bija tramvajs.

Kā sākas pirmdiena, tāda būs visa nedēļa? Nu vispār jautri, nebija. No otrā vagona ārā mūs neviens netaisījās laist. Durvis atlauzām paši, jo avārijas zvans nedarbojās un nekāds atvēršanas krāns tām durvīm arī nebija. Avārejs notika pie LMT ēkas, abos virzienos noštopējās tramvaji. Ceļu uz centru turpināju trolejbusā. Interesantas sajūtas katrā ziņā. Par laimi neviens smagi necieta, vismaz tā neizskatījās. Ceru, ka no šī tramvaja visi izkļuva sveiki un veseli.

Attēls003

Attēls004

Attēls005

Attēls001

30 Responses

 1. nesapratu. braucoshaa tramvajaa ieskreeja? laikam jau ne, citadak fure butu uz mutes parauta gan jau.
  lai nu kaa, izskatas ka samera nekaitiga avarija – tikai blekji, taa teikt…

 2. versatile: tramvajs brauca normālā ātrumā, bet laikam jau ko manīja nelāgu, jo apstājās ļoti ātri. Paskaties uz sēdvietām un iedomājies sevi sēžam tajās vietās. Bet nu kopumā labi, ka viss tik mierīgi beidzās.

 3. Mjāā… labi, ka es braucu ātrāk (9:30)… un žēl, ka nezināju, būtu aizgājis uz avārijas vietu apskatīties :p

  Tikai neiekrīti dziļās domās par dzīvi, nāvi un visu pārējo :D Sūdi gadās!

 4. Trambūžiem nebija vai tad nebija tāda štelle, ka bija logi avārijas gadījumā jālauž ārā?
  No bildēm spriežot izskatās, ka fūre vispār nav cietusi.

 5. Es apmēram 5 minūtes pirms notikuma tai vietai pabraucu garām ar velo ;)
  Iespējams, es redzēju to tramvaju, kad tas tuvojās VEF Kultūras pils pieturai (vismaz tālumā izskatījās kā vecais modelis).

 6. Sūds par avāriju, interesanti liekas tas, ka otrajā un iespējams pat pimrajā, vagonā nekas nestrādāja. Vajadzētu kaut kādu inspekciju aizsūtīt uz ttp, lai pārbauda gan trolejbusus, gan tramvajus.

 7. ”Kā sākas pirmdiena, tāda būs visa nedēļa?”- izskatās, ka šonedēļ ar Onkuli vienā tramvajā nevar braukt :).
  Jautājums- ar ko un kā atlauzāt durvis (viegli, ātri, pa barbarisko)? Tas tā, intereses pēc…
  Un vai no vadītājas nekāds paziņojums nesekoja, tip- esiet mierīgi, viss tiek kontrolēts?

 8. baltais runcis: Otrā vagona pirmās durvis, kārtīgi nedarbojās. Iekāpu galapunktā un tur džeks ar lielu atslēgu kaut ko baigi maharējās un beigās atmeta ar roku un vadītājai teica, ka sačinīs līdz galam vēlāk. Iespējams tāpēc, durvis atvērās salīdzinoši viegli, lai gan bija jātur, kamēr visi izkāpa. Citas durvis vaļā gribējām atvērt ar kādu pogui, bet nekas nenotika. Arī avārijas pogu spiežot nekas nenotika. Izkāpām ārā un nekādi paziņojumi no vadītājas puses nesekoja. Visi kopīgi iemūžināja mobilajos telefonos skaisto skatu un daži ņēmās ap lūžņiem. Es devos tālāk, jo ko uz darbu tak jāčāpo.

 9. Atoms: šim nekas tāds nebija, varu galvot, balts panelis, kuru atverot ir visādi mehānismi, kuros droši vien ir strāva (kas iespējams bija jau atslēgta)

 10. Bāc… uz jūriņu nebraucu, jo bail no haizivīm (jā jā smejieties veseli, bet es nojokoju :P), ar lidmašīnu nelidoju, jo bail nogāzties, ar kuģi nepeldu, var noslīkt un atkal tās nelaimīgās haizivis, mašīnā arī visai drebelīga sajūta (esmu piedzīvojusi avāriju, par laimi neviens necieta, tikai mašīna). Nu arī no tramvajiem jābaidās… Ar ko lai pārvietojas? =)) Vāks…

 11. Lauzst durvis tasd ir normāli… Parasti, kad dzeram un braucam bariņš un otrais vagons ciet, paši iekāpjam tur iekšā… :P Tā kā nav ko strtesot – tās durvis afigena viegli nāk vaļā :P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *