jaffa.lv no interneta žurnāla ir pārtapis par vietu, kur var ātri un operatīvi uzzināt par visiem kultūras un izklaides pasākumiem Latvijā.

jaunjaffa.jpg

Projekts balstās uz to, ka lietotāji ir tie, kas veido visu saturu un pievieno pasākumus. Lapā tādā veidā tiek apkopota informācija par visiem gaidāmajiem kultūras, mākslas un izklaides pasākumiem Latvijā.

Domājams ar laiku palielinoties jaffa.lv apmeklētībai, tur varētu atrast informāciju par gandrīz visiem LV notiekošajiem pasākumiem. Pēdējās, divās dienās vien, pievienoti gandrīz 20 jauni pasākumi un šis skaits aug.

Līdzīga sistēma, ja nemaldos ir arī draugiem.lv, tikai tur, protams, ir daudz lielāks lietotāju skaits. Un no visa lielā lietotāju skaita ir jābūt arī pa kādam aktīvam lietotājam. Jo vairāk aktīvistu, jo labāks izveidojas saturs.

Šai lapai Artūrs Mednis bija sagatavojis arī video, kurā viņš iespazīstina lietotājus ar visām tās iespējām. Tomēr man jāsaka, ka lapa ir tik vienkārša, ka vidusmēra interneta lietotājam nekādiem jautājumiem nevajadzētu rasties. Šī vienkāršība un funkcionalitāte domāju arī ir jaunās jaffa.lv pasākumu lapas spēcīgākais trumpis.