Miks Latvis

jaffa.lv pārskatāmākais pasākumu ceļvedis Latvijā

jaffa.lv no interneta žurnāla ir pārtapis par vietu, kur var ātri un operatīvi uzzināt par visiem kultūras un izklaides pasākumiem Latvijā.

jaunjaffa.jpg

Projekts balstās uz to, ka lietotāji ir tie, kas veido visu saturu un pievieno pasākumus. Lapā tādā veidā tiek apkopota informācija par visiem gaidāmajiem kultūras, mākslas un izklaides pasākumiem Latvijā.

Domājams ar laiku palielinoties jaffa.lv apmeklētībai, tur varētu atrast informāciju par gandrīz visiem LV notiekošajiem pasākumiem. Pēdējās, divās dienās vien, pievienoti gandrīz 20 jauni pasākumi un šis skaits aug.

Līdzīga sistēma, ja nemaldos ir arī draugiem.lv, tikai tur, protams, ir daudz lielāks lietotāju skaits. Un no visa lielā lietotāju skaita ir jābūt arī pa kādam aktīvam lietotājam. Jo vairāk aktīvistu, jo labāks izveidojas saturs.

Šai lapai Artūrs Mednis bija sagatavojis arī video, kurā viņš iespazīstina lietotājus ar visām tās iespējām. Tomēr man jāsaka, ka lapa ir tik vienkārša, ka vidusmēra interneta lietotājam nekādiem jautājumiem nevajadzētu rasties. Šī vienkāršība un funkcionalitāte domāju arī ir jaunās jaffa.lv pasākumu lapas spēcīgākais trumpis.

12 Responses

 1. Eduarts:
  1) jaffa.lv ir jau savs zīmols un atpazīstamība noteiktā cilvēku lokā.
  2) jaffa.lv ir pārskatāmāka un saprotamāka lietošanā
  3) jaffa.lv saturu veido lietotāji, līdz ar to pasākumu sarakstā būs iespējams atrast arī nekomerciālus pasākumus, kuri netiek plaši reklamēti
  4) es zinu, kas ir jaffa.lv un nezinu, kas ir notikumi.lv

 2. 1. un 4. punkts ir identiski. Notikumi.lv Latvijā ir vairāk pazīstams nekā jaffa.lv. Pameklējiet Google “notikumi.lv” un pameklē “jaffa.lv”, ja neticat. Medņa kungs māk taisīt lielas ziņas no maziem notikumiem, bet tas ne vienmēr ir slikti. Citi var tikai mācīties, kā jāinformē par jaunumiem.

 3. Tieši tāpēc arī es nesaprotu , kāpēc Jaffai vajadzēja sākt nodarboties ar tādām muļķībām. Kur palika mūzikas,kultūras &other stuff?

 4. lasītājs: tas, ka google atrod vairāk notikumus neko nenozīmē, tam nav nekādas saistības ar pazīstamību. Ja jau būtu tāds megaērts un labs, tas notikumi.lv tad nebūtu īpaši jāsatraucas par veselīgu konkurenci.

  Eduarts: jaffa.lv tieši būs pilna ar mūziku, kultūru un other stuff

 5. Jaffa.lv atgriezhas, daljeeji, pie taa, ar ko saaka. Es nesaku ka esam labaaki vai vieglaak lietojami, bet man notikumi.lv ja taa saliidzinaam nelikaas iipashi eerts. Veel citi iemesli, taadi kaa tas, ka daudziem tieshi ar sho info jaffa asocieejas joprojaam, kaa arii veelme paliidzeet mazajiem, nezinaamajiem pasaakumiem pacelties, ario muus mudinaaja pienjemt sho soli. Nav runa par mazu zinju pasniegshanu kaa lielu, vai savaadaak…

 6. Nu, jā, kā jau vienreiz minēju, nav būtiskas atšķirības no http://www.hc.lv/afisa/ , kas pastāv jau sen, tiek regulāri atjaunota, ir diezgan apmeklēta, un tur ir tāda forša fīča, ka cilvēki norāda, kurus pasākumus tie taisās apmeklēt – šādi ir vieglāk izvēlēties labāko pasākumu. Drīzumā gaidāmi arī citi uzlabojumi.

 7. Par to, ka ir ļoti pārskatāms, es nedaudz iebilstu!
  Vajadzētu iespēju atlasīt pēc vietas UN datuma.
  Citādi ar laiku, ja būs vairāk info, tad būs grūti kaut ko atrast..

  Un latvijas karte ar hotspotiem (kā draugiem.lv bija jāņu akcija) būtu arī svētīgi!

  Jo vairāk labu portālu, jo labāk! ;)

 8. Jaa, piekriitu, ka pagaidaam buutiskaakais miinuss jaffa.lv ir tas, ka pasakaumi neparaadaas taadaa seciibaa kaa notiek pasaakumi, bet taadaa, kaa ievietoti. Tachu par to, kas kuram ir eertaak, kaa labaak un paarskataamaak redzams, tas katram ir personiski. Par to, ka vareetu naakotnee buus gandriiz visi LV notiekoshie pasakaumi paraadiities Jaffa.lv es neesmu paarliecinaats, taa kaa tos pievieno vainu organizatori, vai pashi apmekleetaaji, un iespeejams ka buus pasakumi, kas sheit neparaadiisies, un varbuut tas arii nebuus slikti, ja veidosies taads kaa noteikts apmekleetaaju (lasiitaaju) loks, neliela nisha.

  Denis, ar nepacietiibu gaidiishu citus uzlabojumus, un tieshaam taa fiicha, kad cilveeki noraada, ko apmeklees, ir ljooti laba. Diemzheel mums taa pagaidaam nav, kaa arii nav domaats to ieviest tuvaakajaa laikaa. Varbuut kaadreiz naakotnee. Tas, kas pashreiz ir redzams atverot jaffa.lv nav nebuut tas, kas buus jau peec neilga laika. Mums ir padomaa kaadas veel speeciigaakas un radikaalaakas izmainjas. Taa pat arii piebldiishu ka mees pashi neprpogrammeejam ne esosho, nedz toposho jauno jaffa.lv lapu, un te nu jaasaka ka Denisam ir lielaakas iespeejas veikt jebkaadus uzlabojumus savaa pasakaumu afishaa.

 9. Paldies, viens taads man jau straadaa – pat loti sakariigs, bet tiek kodeets loti liels un apjomiigs projekts 3 meen. garumaa kaadam klientam, nav laika idejas realizeet :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *