Miks Latvis

sarkanais.lv – jauns blogs par seksu

Pasaulē nācis jauns blogs, kura galvenā tēma ir sekss. Blogā būs un ir viss par un ap planētas Zeme iedzīvotāju seksuālajām attiecībām.

sarkanais.lv autore ir meitene ar savādi izvēlētu pseidonīmu mr_babe. Viņa pati sevi raksturo:

Meitene – huļigāns. Pirmā bučoju vīrieti. Nēsāju šortiņus, nevis stringus. Mani nogurdina stulbi tūristi un vīrieši, kas domā, ka ir baigie mačo. Es esmu tā, kas uzsvilpj.

sarkanaiscreen.jpg

Jau otrajā rakstā viņa izsper kaut ko tik patiesu un vienlaikus traģiski komisku, ka es krietni iesmēju par šo:

Ir svarīgi atcerēties, ka klitors nav tā pati vagīna, tāpēc nav labi ņemt un bakstīties vagīnā ar mēli un skatīties uz mani suņa acīm, un gaidīt, kad man būs orgasms vai kaut kas orgasmveidīgs. Nav un ilgi nebūs.
Tad, kad vīrieši ir pelnījuši ar pannu pa pieri

Vēl viens raksts, ko noteikti iesaku izlasīt, ir par alkohola un seksa mijiedarbību: Es, tu un vīrietis.

Blogs tiek plānots, kā vairāku līdzīgi un pretēji domājošu jaunu cilvēku pulcēšanās vieta. Tāpēc, ja kādam rodas vēlme rakstīt šajā blogā tāda iespēja ir dota, jums tikai jāsūta CV un motivācijas vēstule uz sarkanais(epasta simbols)sarkanais.lv.

31 Responses

 1. Liekas ka dzekiem patiks vairaak kaa meiteneem. Vispaar jau nav slikti ka meitene raxta dzekiem, kaut vai atceramies agriinos latvieshu FHM, kuros bija “Veestules no lezbas salas”, sleja, kuru rakstiija lezbiete. Taas bija vieniigais sakariigais atveerums visaa zhurnaalaa.

 2. taustinjklabekli –
  es iecekoju cv-online, tur sitas sarkanais, un veel visadas kraasas.lv … daudz lapas, mekle darbiniekus, kas raxtiis, taakaa, kaukaada nauda tur ir apakshaa… taakaa, tur ir jabut biezi tiem raxtiem ja ne, no darba aaraa :)

  da lab nee nee, es nezinu kas kaa, bet nu fakts i fakts, tur straadaa tipa komerciali nevis hobija stila. kaukas taads.

 3. kukumeku: tev taisnība. es varu atzīties, ka esmu savā ziņā šo blogu tehniskais aizbildnis un palīdzu, lai virzītos tehniskās lietas. Kopējā ideja ir panākt to, ka cilvēki raksta par sev tuvām tēmām un reizē viņiem ir iespēja ar laiku arī nopelnīt.

 4. Toms: es, protams, negribu tevi aizskart, bet tā ir tāda taisnvirziena domāšana. Pat ja notiktu tas, ko tu pieminēji un sāktos seksa blogu bums, kas slikts ir šajā faktā? Visi draugiem.lv līdzinieki izmira, no viņiem vairs nav nekas pāri palicis. orb.lv knapi velk galus. one.lv zaļo krievu kopienā.

  Ja radīsies labāki seksablogi ieguvējs būs lasītājs, ja radīsies sliktāki seksa blogi tie iznīks.

  Bet bēdāties, kā tādai tantiņai: “Ka tik nesāksies sexblogu bums! vai vai vai! ko mēs darīsim?” Bēdāties ir bezjēdzīgi.

 5. Es jau neko slikt neteicu par to – tikai vilku paralēles, kā iespējams varētu notikt. Un protmas – ja arī saradīsies daudz, tad notiks dabiskā atlase un paliks izturīgākie.

 6. 0nkulis: redz, pareizi es minēju un manas domas apstiprinās (šajā gadījumā, diemžēl), ka tik vienkāršā un tīra tā lieta tomēr nav. Ne pilnīgi, bet piekrītu nombres teiktajam – kur nauda apakšā, tur vairs nav tas “jaukums”. Bet par to citreiz ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *