Miks Latvis

Mans pusdzīvais draugs

Es nofilmēju savu pusdzīvo datoru, kurš cieta no bezatbildīgi novietotas un apgāztas puķu vāzes. Vai varat palīdzēt iztulkot, ko nozīmē viņa pīkstieni? Es saprotu, ka dzīvības dzirksts viņā vēl ir saglabājusies. Kā lai izrauj viņu no komas?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wFckwnWVaho[/youtube]

12 Responses

 1. Nu tā jau ir diagnoze. Taču vienreiz jāsamierinās ar zaudējumu un jāgūst mācība. Būs iemesls pie kā jauna tikt utt. Kam negadās ko ieliet klaviatūrā vai kompī. Pat man ir sanācis. Dzīve nesastāv tikai no dzelžiem.

 2. Heh… laikam jau – ielej vēl, tjipa? :D

  Ooo, onkul, sen neesmu te bijis šais viesmīlīgajās eTelpās – skatos – jauns dizains arī uztapināts? ;) Jeb tikai – galveno logo pamainījis esi? :))

 3. Man pirms nedaudz vairāk gada vai diviem sanāca savā Fujitsu aparātā iegāzt gandrīz pusi Bauskas alus pudeles. Trīs dienas žāvēju, skrūvēju, tīriju, žāvēju un beigās viss darbojās, pie tam, gaisā virmoja patīkams alus aromāts. Izvilka man viņš vēl pusgadu un tad mātene nobira. Domāju, ka vajadzēja ļaut ilgāk pažūt, būtu vismaz kaut kāda cerība.

 4. Sveiks!

  Ir gadījies ļoti identisks gadījums:

  Puķu vāze apgāzusies un ūdens palijis zem portatīvā (tas ir bijis izslēgts). Nākamajā dienā šo portatīvo nevarēja ieslēgt!

  Kad tika atskrūvēts vaļā, nācās redzēt sadegušu, izskusušu, melnu (kā nu kuram patīk saukt) mātesplati vienā rajonā. Uz īso sagājis! Dodu 98%, ka tev kkas līdzīgs ir!

 5. hmmm
  aiznes uz capital servisu..
  paziņa nobeidza thinkpadu ielejot kafiju iekšā. bija tai brīdī diezgan jauns tāpēc nolēma pamēģināt sataisīt. capitalā 2 ned. cilvēki tīrija, pārlodēja kontaktus un beigu beigās viss strādāja!

 6. es to zināju es to jutu ka tu viņu kk piebeigsi! bet biju domājis ka viņš beigs dzīvi pienā vai rumā ar kolu! cik neorģināli puķu ūdenī!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *