Miks Latvis

ak.nerealitate.lv – Agris Krusts dabas fotogrāfijas

Atradu sev jaunu blogu, kurā dominē dabas un putnu fotogrāfijas. To droši var saukt par fotoblogu, jo fotogrāfijas ir daudz un kvalitatīvas — tādas, kuras var ilgi vērot un brīnīties, kā var noķert tādus mirkļus.

Pirmie ieraksti ak.nerealitate.lv atrodami no 2006. gada februāra, bet šo blogu tā īsti pamanīju tikai vakar. Domāju, ka īstie fotogrāfiju mīļi šo lapu bija jau atraduši, taču vajadzētu būt gana daudz ļaužiem, kuriem gluži kā man Agra fotogrāfijas būs jauns iedvesmas avots. Viņa fotogrāfijas ļoti labi kalpo kā fotoskola, kurā nemaz nevajag īpašus paskaidrojumus, lai saprastu, kas ir labu foto noslēpums.

aknerealitate.jpg

No pēdējām fotogrāfijām man ļoti pie sirds gāja šīs trīs:

Lai sekotu līdzi jaunumiem iesaku parakstīties uz Agra Krusta fotobloga RSS.

6 Responses

  1. sekoju lidzi vinja bildem fotoblogaa (niks ak34) – nu, speeciigi, ko lai saka.
    aprikojums jau nu ari – nevaajsh, bet ar tadam bildem gan jau ka atmaksajas :)
    katra gadijuma – darbi lieliski.

  2. Onkuli, lūdzu, lūdzu uzraksti kaut ko par sevi. Par to kā šodien brauci ar tramvaju vai ko domā par inflāciju.

    Savādāk šis pārtop par jaunāko mājas lapas katalogu – ceļvedi. Bet nopietni. Ir labas šādas ziņas, interesanti, bet no otras puses, kur palicis tas Onkulis, kas rakstīja kādreiz?

  3. Taustiņklabeklis: tieši tad, kad es sāku par kaut ko tādu domāt man nokūpēja lapītopijs. :) Ikdienā ir pārāk maz laika, lai paveiktu visu, kas prātā. Šodien pēc vakardienas Magnēta esmu nejēgā slims, un vakarā ieplānotā divvientulība ar datoru un brīvrunas plūdiem laikam pārtaps medustējā un čučumuižā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *