ābolu veikals.lv ir xnet.lv īpašums, tas tapis sadarbībā ar TunT. TunT ir īpašnieki mac forumam, no kura boot.lv ir saņēma savu iPhone. Un boot.lv savā stīvajā video jau paspēja izmest sponsoru (xnet.lv, TunT) viedokli — iPhone nekādā gadījumā nav vērts pirkt.

Beidzot, kad pēc ilgās gaidīšanas boot.lv redakcija ieguva, viņu pašu vārdiem, revolucionāro iPhone Lūsis gandrīz aizrijās, bet tomēr pateica: “iPhone iegādāties nav vērts” Džekiņ tagad pasaki to tam laimīgo lietotāju miljonam, kuri ir jau nopirkuši telefonu. Price/performance esot slikts? Savienotajās valstīs iPhone maksā 399$, latviešu naudās tas ir 200 Ls — parādi man telefonu par 200 naudiņām, kas kaut nedaudz tuvojas tehniskajam iPhone līmenim.

iPhone tagad var nopirkt (pārmaksājot 300 Ls) katrā sevi cienošā interneta kaktu veikalā. Un brīdī kad garām iet dzīva nauda, xnet.lv ir gatavi pat melot apgalvojot, ka uzlauzto iPhone īpašnieki uz mūžīgiem laikiem degs elles ugunīs un nevarēs izmantot kaut kādas mistiskas iPhone papildiespējas un funkcijas. Muļķības!

Es saprotu, ka internetu veikalu rīcība ir nelikumīga, bet patiesību slēpj arī otra puse sakot, ka iegādāties uzlauztu iPhone ir ĻOTI ĻOTI slikti. Nekas slikts tur nav. Vismaz nekas ļoti slikts noteikti.

Es jums pastāstīšu kā ir patiesībā. Uzlauzto iPhone īpašnieki neko nezaudē, ja pērk iPhone no ebay, kur tā cena ir saprātīga un līdzi nāk garantija piesūtīt jaunāko uzlaušanas programmatūru, ja tāda tiks izveidota. Šeit varat tribine.lv palasīties vienkāršā, mazā un neuzpirktā cilvēka viedokli par iPhone.

Katru dienu Apple sūta atjauninājumu, kas samaitā iPhone un pēc tam tiek izplatīta programmatūra ar kuru apiet šos jokus. Un cirks turpināsies līdz tam brīdim, kad Apple apniks cīnīties ar brīvības mīļotājiem (hakeriem vai latviski urķiem) vai piedāvās savus telefonus visu mobilo tīklu īpašniekiem.

Tāpēc es drīzāk saku, nepērciet neko ābolu veikalā, jo viņu cenas neatbilst īstajām Apple produktu cenām. Viņi jūs krāpj, jo pārdodot katru Apple produktu viņi uzliek 100% uzcenojumu. Kas tur dolāros šeit latos. Kas eiropā eiro Latvijā latos. Vai tās ir normālas cenas? Neticiet krāpniekiem. Viņu paziņojums nevar būt godīgs, ja viņi paši nav godīgi.