Miks Latvis

Dienas kadrs: Piketētājs

Šodien bija kaut kāds pikets. Cilvēki trakoja.

28 Responses

 1. Mr. – spekulācija, protams, kas balstīta uz profesionālajām zināšanām (esmu diplomēts politologs) un socioloģisko pētījumu rezultātiem par līdzīgām Latvijā notikušām protesta akcijām. Par šo jau nekādu datu vēl nav. Lielākā daļa tur bija, lai paustu savu sāpi par to, cik, viņuprāt, sūdīga ir situācija valstī (un es tur neko nevaru iebilst), nevis tur par Loskutovu, budžetu vai ko citu konkrēti. Viņi tur bija, jo Diena un atsevišķi konkrētā sabiedrības daļā respektēti cilvēki teica, ka ir jāiet.
  Bet, ja pajautātu, kas tas Loskutovs ir, ko ziemā ēd un ko ir nodarījis vai ko ar šo protestu ir domāts panākt, ļoti retais varētu atbildēt.

 2. domaaju, ka ssim ar Loskutovu nebija ne mazaakaa sakara… cilveekiem ir piebesiijusi Kalviisha un vinja liidzbiedru, t.i. Skjeeles un Shlesera cuukoshanaas. Shis Loskutovs ir tikai taads punkts uz i!

 3. A jēga vispār no tāda piketa? Dēļ Kalvīša jau viss šitais sviests izvērtās… a pats ta kur? PORTUGĀLĒ!!! Tikai domāju – vai viņš (par Kalvīti domāju) būtu spējīgs iziet pret visu tautu un pateikt TIEŠĀM (!!!) taisnību, kas īsti (reāli) notiek aiz tām saeimas durvīm? Tikai prātoju – cik gan miesassargus viņš pats priekš sevis ir nolīdzis? Domāju, ka pa Rīgas centrāltirgu viens pats viņš vairs neizstaigātu dzīvs cauri :D

 4. Jeremy ja ir politologs, tad es mazais ezītis :D Pietiek palasīt blogā tavas domas par naudu lv, man liekas no koka esi nokāpis. Un akadēmiskā izglītība politologos Latvijā ir nekam nevērtīga.
  Statistika ir ļoti tendencioza māksla.
  Principā ir skumji, ka valsts pārvaldē ir maz jaunu erudītu cilvēku. Ir tikai puskoka lēcēji, ko esmu saticis. Tādi kurus vecie buki loka kā patīk un apmāca savai sistēmai (skatīt kaut vai pēdējo Kas notiek lv? kur izsakās Kalvīša padomnieks juridiskajos jautājumos. Cilvēks, kas dēvē sevi par juristu, bet nav noklausījies 1 kursa, pirmo mēnesi. Nav ieklausījies pasniedzējā Lostukovā, kurš tāpat savās lekcijās piemin, ka amatpersonas dara tikai to, kas ierakstīts likumā. Tas ir viss, ko drīkst darīt. Nevis bui dui, ko pats piedāvā). Jaunie un vecie profesionāļi ibio. Kurš Jūs par tādiem uzskata? Paši? Tie profesionāļi, kuri sevi tā dēvē, kaut ir diletanti? Visu cieņu īstiem profesionāļiem. Tādi ir reti (visās jomās šis vārds tiek degradēts), kaut vai šaj gadījumā tas pats Loskutovs (man po ko viņš tur izdarījis), bet viņš likumus izprot un saprot kā tie darbojas. Tas pats Maizītis ar izprot, kā darbojas juridiskās fīčas. Pārējie ar demagoģiju nodarbojas. Ar demagoģiju var nodarboties tikai un vienīgi parastais mirstīgais.
  P.S. Es esmu cilvēks, kam vienaldzīga politika, kas nav ieguvis juridisko izglītību. tomēr teikt, ka starp mums, kas neprotestē, neinteresējas nav cilvēku, kas nevar spriest ir absurdi.

 5. Reali vispār tur gāja cilvēki, lai parādītu ka viņi vispār ir.
  Tie kas bļāva par Kalvīti vai vēlko ir vērā neņemami. Jo partijas, to biedri ir tikai marionetes. Vajag koncentrēties uz godīgu cilvēku masas koncentrēšanu. Kalvīti nomest neko nemainīs. Tīra izkārtne. Latvijā ir jāslauka, jādzenā visos pakšos cilvēki no savām vietām.

 6. Onkuli, bet tiešām, paskaidro bildes “prikolu”. Nekā personīga, bet nevar saprast, uz ko tēmē.

  Vai doma ir lielajā cilvēku “trakošanā”, kas patiesībā mierīgi stāv zem saviem lietussardziņiem kā rāmas sēnes?
  Vai doma ir tajā onkulī, kas platām acīm lūr un vienīgais ir bez lietussarga?
  Vai doma ir onkulim blakus stāvošajā tantē, kas ir pusmetru īsāka par to?
  Vai varbūt AirBaltic reklāma?

  Interesanti, ne, cik daudz var saskatīt vienā bildē un, tici man, visiem uz to nav vienāds raudzījums, ja netiek norādīts kas tik īpašs tajā ir ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *