Miks Latvis

Search

greksudze.lv – virtuālā grēksūdze


Ir tāda vieta internetā greksudze.lv, kur iespējams anonīmi izsūdzēt grēkus. Es teiktu riktīgs web divi nulle.

Projekts izskatās tāds nedaudz panīcis, bet tas tik un tā spēj sagādāt milzu jautrību, jo pievienotie grēki ir gluži kā no SWH BēBē brokastu humora topa.

TOP 5 smieklīgākie grēki:

 1. mana darba kolēģa manī iemīlējās, viņas IQ nav daudz virs istabas temperatūras. gūltā es ar viņu neietu. japagaida kas notiks, nākošnedēļ man būs jauna kolēģa.
 2. sveiki, es gribeju sūdzet, ka es zvaniju uz 1188 un jautāju “kāda ir dzīves jēga”
 3. staavvietaa vienreiz redzeeju ka taads businsh gribeeja ieparkoties, bet vinsh taa loti leeni griezaas iekshaa. taa kaa es steidzos iebraucu pirmais stavvietaa. kad tas dzeks atnaaca dusmiigs un lamajodamies pie manas mashiinas, es teeloju ka nerunaaju latviski. bet man ir latvieshu numurs, es esmu taads idiots.
 4. man riebjās, ka toletspapīrs neplīst tanīs vietās kur viņam būtu jāplīst, tas taču izskatās vienkārši sūdīgi!
 5. es vienreiz nozagu pelnutrauku no restorana. pec nedelas restorans aizveras.

  greksudze.lv

24 Responses

 1. Balodim: Izskats jau nav web 2.0 radītājs. web 2.0 vispār ir fikcija. web 2.0 mākslīgi radīts produkts, liels mārketings. ņemšanās ap to ir tikai kāst naudu.

 2. atomīnō: +1. Sanāk, ka ja es esmu maniakāls slepkava, es tur varu brīvi izpausties sīkākajās detaļās par to, kā slaktēju cilvēkus, kur, ko, kā, cik daudz un kādās pozās izgriežu. Savukārt, ja gribu atzīties krāpšanā un paskaidrot, kāpēc bija tik labi, ka nenožēloju – tu-tū. :D

 3. Liekas ka tas nav nopietni. Bet labaakais ir tas, ka ir diezgan kreatiivi pieiets shai lietai, tas ir – es tur redzu vietu, kur vienkaarsi cilveekiem rakstiit kaadu sviestu, bet vaig kaut kaa to iepakot, pasniegt. Greekusuudze ir labs risinaajums, lieliska ideja.

 4. Es vakar piedzīvoju drausmīgas kļūdas rezultātā, radušos šķiršanos, no ļoti laba cilvēka, man tas bija tik sāpīgi, ka lūdzu Dievu visu nakti, un par cik esmu IT speciālists, izdomāju taisīt līdzīgu projektu kurš tā arī sauktos greksudze.lv, bet šodien skatos ka tāds jau kautkur ir bijis. Es ceru ka iepriekšējam autoram iebildumu nebūs, jo mans projekts jau ir sācies.

 5. Es skolas tualetē iespiedu divus tualetes papīra ruļus , vairākas reizes nolaidu ūdeni , un ātri aizskreju , domāju nekas slikts nenotiks, bet nākamaja dienā  skola bija ciet , jo trubas pārplīsa , viss smirdeja pēc fēcēm , uzplēsu vecās bruces.

 6. es saplesu savam puisim mobilo,kura vertiba ir 400ls,tapec,ka vins sasita manu milako kruziti,vel es izmetu savu papagaila  buriti ara pa logu,tagad domaju,ka viss kartiba,ta ir stipra milestiba,ka nekas nav vieta jagada,jo kruziti man davinaja masa…tikai draugi mani nesaprot un apsauka par debilu. ar cienu Gilberts

  1. caw! raxta justine 54… tu esi gejs u miili mani kas esmu es..justine! ko Tu dari? kas ar Tewi notiek…… Ar cienu Gulbis…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *