draugboxlv.jpg

No Kristapa uzzināju, ka draugiem.lv piedāvā testēt jaunākos pakalpojumus. Viens no šādiem jaunumiem ir vēstuļu sūtīšana ar pielikumiem.

Atkārtosim kādas ir epasta pazīmes?

  • teksta informācijas sūtīšana
  • failu pielikumu sūtīšana
  • unikāla adrese katram lietotājam

Līdz brīdim, kad draugu vēstules kļūs par epasta servisu ir principā palicis vairs tikai viens solis.
Kā zināms one.lv aizsākās kā epasta serviss un tagad tur ir sociālais tīkls Latvijas krieviem. Draugiem.lv kopš sākta gala ir sociālais tīkls, kāpēc gan viņiem nepievienot trūkstošo papildus funkcionalitāti?

Ārzemēs šādas lietas parasti nenotiek. Epasts ir epasts. Cilvēki, lai sazinātos, galvenokārt lieto tikai savu iecienīto epasta servisu. Cik man zināms tas ir tikai Latvijas fenomens, ka daudziem vienīgā komunikācija ar līdzcilvēkiem ir iespējama tikai viena portāla ietvaros.

Es nebrīnītos, ja draugiem.lv varētu tādā veidā atņemt inbox.lv peļņas avotu ir daudzi, kuri labprāt sūtītu epastus no oranžā portāla, jo tas ir pierastāks komunikācijas veids, kā aukstais un pelēkais inbox.

Atkāpei pārdomas par draugiem.lv pelnīšanas stilu

Kā viens no mantkārības piemēriem ir draugiem.lv cenu lapa, kur sākot no 1. janvāra vairs nav iekļauts reklāmas laukums Giga, bet tā vietā ir Mega Giga. (Izdomas bagāti nosaukumi? :)

reklama.jpg

Man īsti nav skaidrs, kāpēc draugiem.lv neizvēlas vienu konkrētu naudas iegūšanas veidu, bet smeļ no visām pusēm. Ja reiz cilvēks ir samaksājis, kaut kādus tur santīmus, galerijai, statistikai vai sniega pikai, kāpēc šim cilvēkam ir jāturpina vērot nolādētās reklāmas?

Hei, Libert! Izvēlies vecīt – vai nu slauc naudu no skolnieciņiem vai arī no reklāmas aģentūrām. Bet kādēļ no abiem? Vai tad tev labāk paliek, ka 5. klasnieka pusdienu nauda tiek iztērēta tavā portālā? Skolnieki taču nepelna, prasi naudu reklāmas izvietotājiem, ja tev nepietiek.