sennheiser.gifEs nolēmu uzdāvināt savām ausīm mazu prieciņu. Jau sen metu acis uz Sennheiser ražotajām mūzikas ausīm un beidzot izdomāju, ka varu tās atļauties.

Iztērēju aptuveni 60 Ls, manuprāt, baisi dārgi par austiņām, bet gribējās, lai ausu prieks būtu ilgmūžīgs un ar pienācīgu garantiju. Zinu, ka ir visādi cilvēki, kuriem ir superdzirde un, kuri tērē milzu summas visādiem akustiskajiem niekiem, ar mani tā gluži laikam nav. Šis vienkārši ir pirkums, lai es spētu vēlāk kāpt pa kvalitātes trepēm uz augšu.

HD 515 ir lētākās un vienkāršākās no Sennheiser piedāvātajām audiofīļu klases ausīm – labs iesākums tādam kā man. Izvēlējos šo modeli tāpēc, ka arī vizuāli šīs ausis ir pievilcīgākās no piedāvātajām.

Klausoties elektronisku un mierīgu mūziku tagad iespējams sadzirdēt miljons nianses, kuras parasti izklausījās, kā šņākoņa vai parasti basu sitieni. Ģitāras dzirdot vispār esmu sajūsmā – skan gluži savādāk kā līdz šim biju pieradis dzirdēt. Savukārt atskaņojot ģitāru solo var gandrīz saklausīt kā ģitārista pirksti pārvietojas pa stīgām.

Austiņas par spīti tam, ka izskatās lielas sver tikai 254 gramus un ir ļoti ērtas, pat tad ja mūziku klausos vairākas stundas no vietas. Polsterējums ir īpaši mīksts un patīkams, pārklāts ar mazliet pūkainu audumu – parastām austiņām tāds nav manīts.

Kopumā, esmu ļoti apmierināts ar savu pirkumu un šajā cenu kategorijā ieteiktu izvēlēties tieši šo modeli – HD 515.

Es neesmu austiņu speciālists tāpēc iespējams, ka zinošāku mūzikas fanātu viedoklis par šo modeli varētu būt atšķirīgs, tāpēc, ja kādam ir kas sakāms esmu gatavs uzklausīt arī citus viedokļus.