Publiskajā portālā mix.lv jau kuro dienu plosās kāds anonīms komiksu (karikatūru?) veidotājs, kurš jau paspējis “pasmieties” par vairākiem blogiem un interneta varoņiem.

komix.mix.lv var atrast jau septiņus no blaught.com paņemtus attēlus, kuri ir pielāgoti Latvijas interneta videi.

ir arī “joks” par mikslatvis.lv:

Lielākā daļa joku ir tīri nekaitīgi, bet trūkties var katrs. Lūk pilns saraksts uz šo brīdi ar ievietotajām karikatūrām: komix #1, Pašvērtējums, Par web projektiem, pat Ārčijam ir blogs, Zanda un melnās mambas apvienība, Patiesā Alberta seja.

web-mix.jpgInteresanti ir tas, ka tieši ap šo laiku, pēc vairāku mēnešu klusuma perioda ir atgriezies arī parodiju blogs, kurā ir parodēti Latvijas blogi. Tik pat interesants fakts ir tas, ka arī web.hc.lv ir ķērušies pie komiksa popularizēšanas. Labajā pusē tur iespējams redzēt tādu kā reklāmas bloku ar jaunāko komiksu. Cik sapratu, tad tur automātiski parādās jaunākais komiksa attēls no RSS. Ja mācētu, šādu joku vēlētos ieviest arī pats (mēģināju nesanāca).

Rodas jautājums – kas ir šo komiksu un parodiju autors? Vai blogu parodijas veido tā pati persona vai personu grupa, kas komiksus?