traki.

kopā ar Gati esmu iesaistījies vienā interesantā pasākumā. rezultāts būs manāms ne agrāk, kā pēc mēneša. tad arī pacentīsimies pastāstīt par šo projektu nedaudz vairāk. Neslēpšu mūsu avantūra ir saistīta ar blogošanu. šajā sakarā iesaku palasīt Gata pārdomas par profesiju – blogeris.

man jau liekas, ka varēju šo birku “blogeris” sev piekabināt jau diezgan sen. Pašlaik manas izdarības vēl nav redzamas plašākām tautas masām, bet kopumā varu teikt, ka pēdējās nedēļas pavadu intensīvi rakstot un lasot. esmu iegrimis mix.lv, jungle.lv, ekstra.lv, mikslatvis.lv un citu projektu/blogu bīdīšanā. Papildus tam vēl atrodas arī citi ārpusdarba izpausmes veidi, nesen iesāku darbu ar ebayforums.lv un pavisam drīz būs pabeigts arī ipods.lv

Brīvajā laikā mēģinu gan papildus izglītoties, gan praktizēties rakstīšanā. Meklēju materiālus un padomus par to, kā veiksmīgāk izteikt savas domas. Augstskolā tuvākajā laikā sāksies lekcijas par latviešu valodu. Centīšos neapkaunot savu dzimto valodu.

Jau tagad man liekas, ka es ikdienā vairāk rakstu nekā runāju. :) būs jāmēģina sabalansēt :)

Kopumā es priecājos par to, ka viss pamazām iet uz augšu. Kaut vai tā paša devcon sakarā – varu pateikt, ka blogeriem tuvojas laiks, kad būs iespējams iegūt testēšanā dažādas interesantas ierīces.