Varbūt kāds, kas lieto apollo jau to ir pamanījis, bet varbūt nē – tribīnes ziņu bloks ir nokļuvis zem apollo.lv ziņu sadaļas.

Protams, šis bloks ir atrodams pēc krietnas peles ripuļa rullēšanas, bet tas ir nieks, jo šī ir bezmaksas sadarbība, no kuras jebkurā gadījumā tribīne ir ieguvēja. Martas Krivades viedoklis šajā jautājumā:

Mēs esam sākuši sadarbību, lai abi portāli attīstītos. Apollo tic un cer, ka Tribines saturs ir interesants viņu lasītājiem un Tribine cer šādi piesaistīt vairāk lietotāju un jauno tautas žurnālistu. Uzskatu, ka šī sadarbība varēja notikt ne vien pateicoties apollo cilvēku atsaucībai un progresīvajai domāšanai, bet arī tādēļ, ka tautas žurnālistikas saturs un tradicionālo mediju saturs ir divas dažādas lietas, kas kopā var attīstīties un neizslēdz viens otru. tribine.lv

Šādi tas izskatās dzīvē:

tribine-apollo.jpg

mani patiesi priecē, ka šīs sadarbības rezultātā aizvien lielākas tautas masas uzzinās, par netradicionālajiem medijiem.

Droši vien jau zināt, ka es darbojos līdzīga projekta – mix.lv attīstīšanā, tāpēc varu atklāt, ka arī mēs esam spēruši vairākus soļus, lai izveidotu sadarbību ar kādu spēcīgāku “brāli.” Par to vai kaut kas būs izdevies varēs spriest tuvāko nedēļu laikā.