Jau kādu laiku šis blogs labajā slejā piedāvā iepazīties ar 5 svaigiem un, manuprāt, saistošiem rakstiem no Latvijas blogiem.

Lai izveidotu šādu sarakstu es izmantoju Google Reader piedāvāto iespēju – dalīšanos ar rakstiem (share funkciju). Izlasot tādu rakstu, kas man patīk un kuru es vēlētos ieteikt citiem es nospiežu “Share” pogu un iekļauju rakstu savā izlasē. Ja pa rokai gadās labs ārzemju raksts, tad es tam pielieku zvaigznīti un pievienoju pie favorītiem, taču nekad neiekļauju pie vietējiem rakstiem ar kuriem es dalos.

Atpakaļ pie lietas. Tagad šis informācijas bloks ir padarīts vienkāršāks un labāk saskan ar šajā blogā ieturēto dizainu. Pašlaik sadaļas nosaukums ir “Labākie raksti Latvijas blogos,” bet laiku pa laikam man ienāk prātā nomainīt šo virsrakstu.

Ja kādam ir vēlme sekot līdzi sīkāk, tad manai Latvijas blogu rakstu izlasei ir atsevišķa lapa un pat sava RSS plūsma.

Zinu, ka, piemēram, Ms Marii ir viena no cilvēkiem, kas zināja par šādu funkciju un lietoja to. Par to biju patīkami pārsteigts, jo domāju, ka šāds pasākums ir noderīgs tikai tāpēc, lai labi rakstošajiem cilvēkiem būtu papildus lasītāji.

Ja ir vēl kāds, kas šo fīču aktīvi izmanto dodiet ziņu – man gribētos pasekot līdzi arī citu cilvēku rekomendētajiem rakstiem.

No sev zināmajiem LV blogu autoriem zinu, ka līdzīgi rīkojas arī Maksims un Kristaps. (neliels precizējums)