Miks Latvis

Positivus AB festivāla avīze

Saņēmu epastā Positivus AB avīzīti. Beidzot sapratu, kas kurā dienā un kādos laikos uzstāsies (2. lpp). Avīzi var ātri izšķirstīt, lai mazliet saprastu, kāpēc nākamajā nedēļas nogalē ir vērts braukt uz Salacgrīvu.


Mana lielākā bēda ir tā, ka joprojām neesmu atradis savu izdrukāto festivāla biļeti. Drukāju sen iekš bezrindas.lv, epastu man neatsūtīja. Tagad skatos, ka kārtība mainījusies un epasti tiek izsūtīti, bet tas nekādi nepalīdz atrast manu veco izdruku.

Starp citu, iesaku izmēģināt šajā gadījumā lietoto servisu issuu.com, kas, manuprāt, ir labākais online pdf dokumentu serviss, kāds līdz šim ir radīts. To var droši salīdzināt: youtube.com=video, flickr.com=foto un issuu.com=pdf.

10 Responses

  1. Nu jā. Bezrindas.lv ir laba lieta. Vienreiz izmēģināju pirkt autobusa biļeti – teikšu, ērta lieta, jo garajās rindās nevajag stāvēt. Nez, kā tikai ar tām festu biļetēm, jo autobusu biļetēm tagad tiek piedāvāts e-pasta pakalpojums ;)

  2. Izskatās, ka ‘issue’ iespaidojušies no Apple. Es Priecātos, ja būtu mazliet oriģinālāk veidota mājaslapa, bet izskatās daudzsološi.

  3. paldies par saiti, laikam kaut kādā vasaras karstumā/vēsumā esmu pati sev izgudrojusi jaunu neekstistējošu e-pasta adresi, uz kuru lūdzu kaut ko nosūtīt :)
    wordpress vietā bija jābūt gmail :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *