Miks Latvis

divdesmitais jubilejas(?) podkāsts

Ir iespēja novērtēt jaunāko – divdesmito podkāstu.

Pie mums ciemos bija Maksims Berjoza no journal.lv, kurš ir ļoti pieredzes bagāts podkāstu veidotājs. Viņa (jocast.lv) kontā ir vairāk kā 100 podkāsta “raidījumi”, un varbūt tieši tāpēc šis ieraksts vairākiem klausītājiem šķita labākais no līdz šim publicētajiem.

20. podkāsts (mp3), varat lejupielādēt, vai spiest uz mazās play pogas.

5 Responses

 1. Nekas personīgs, bet es podkāstus ignorēju. Vienkārši nepatīk. Tekstam ātri pārlaižu acis, ja interesē, tad izlasu lēnāk un rūpīgāk, bet ar podkāstu ir tā, ka tikai tā beigās tu uzzini, ka patiesībā tevi tas nav interesējis, vai arī nav cerības attaisnojis par spīti reklāmai ;)
  Es kā vecs stagnāts pieturos pie plainteksta burvības, kas drusku ar statiskām bildēm ir papildināta :)

 2. Par iepriekšējo komentāru. Vispār jau kvalitātivā pasaulē katram podkastam būtu jābūt klāt arī transcripts, un viegli pārlasāms. Podkāsta ideja ir klausīties to braucot ar metro uz darbu, protams uz ipod un vēlāms ņujorkā ;)) OK – jebkur – pavadot ilgu laiku ceļā uz darbu.
  Tiem, kuriem nav tādu pārbraucienu šāds informācijas nodošanas veids var likties nelietderīgs.
  Rakstītai informācijai var pārskriet pāri ar acīm un izvērtēt lasīt vai nē. Bet pēc podkasta var gadīties ka beigās gribi tās dzīves minūtes atpakaļ! ;)

 3. kas:
  lielākajai daļai no pasaules līmeņa podkāstiem nav transkripcijas fīčas. Ja klausās sabiedriskajā transportā, tad nevajadzētu neko nožēlot. Ja klausīšanās laikā sēdi un vēro griestus, tad gan tā ir laika nosišana.

 4. Absolūti lielākajā daļā gadījumu, pārvietojoties mehanizēti, pats esmu transporta līdzekļa vadītājs. Neenu, ir protams cilvēki, kas pa ceļam klausās visu kaut ko, arī audiogrāmatas, droši vien arī podkāstus, bet man pierastāks ir radio un sarunas ar līdzbraucējiem, bet ja braucu viens, tad iztieku ar radio vai kādu mūziku CD formātā. Es negribu teikt, ka podkāsti ir slikti un tāpēc nevajadzīgi pēc noklusējuma, bet ir ļauži, kas nav to auditorija. Man pat visādus video ne sevišķi patīk skatīties, tāpēc TuCaurulē esmu rets viesis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *