Miks Latvis

Alfa Romeo 147

Beidzot tas ir noticis.

Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Bildēts Engure ostā

No piektdienas esam uz četriem riteņiem.

18 Responses

 1. krizdabz:
  detaļa nāk.

  Papuass:
  Pirmkārt, tika meklēta maza mašīnīte pilsētai. Un no visajām mazajām mašīnām šī patiešām bija visizskatīgākā. Uzskatu, ka ir visnotaļ bezjēdzīgi pirkt kaut kādu folksvāgenu, kurā pašam kauns sēdēt. Mašīnai ir jābūt ar auru. Te nav runa par jaunu/vecu auto, bet gan par to, ka lielākā daļa no mašīnām ir bezpersoniski transporta līdzekļi.

  Mēs visi vēl paspēsim būt veci pensionāri un gan jau nonāksim līdz opeļiem, bet kamēr vēl es neesmu penzis tikmēr es vēlos pārvietoties ar kaut ko pozitīvi stilīgu.

 2. Man gan liekas, ka ja mašīna būtu izvēlēta pēc krāsas, tad tiktu ņemta sarkana, vai tad ne Papuass? Jo sarkana ir tā krāsa, kas vidusmēra cilvēkam asociējas ar marku Alfa Romeo.

  Bet mašīna ir patiešām FORŠA! ;)

 3. es jau domāju, ka tās bildes ir kautkādi reklāmdoto, bet tad pamanīju LV uz nummura, un pēc tam arī to kur bildēts.

  mašīna jau smuka!

 4. vārds:
  jauki, tas izklausās pēc komplimenta. Jāatzīst, ka bildes apstrādāju mājās pie laptopa, tāpēc attēlu toņi ir nobīdījušies vairāk, kā plānots (manā galā krāsas bija dabiskākas).

 5. wlcome in the club – man ar 147 – tik nedaudz upgrade
  Kas Tev ar priekšējo apakšējo “grillu” ja ir interese varu maybe palīdzēt sadabūt tos rokās, vai vismaz Alfu labotaju kontaktiem padalīties :D
  ja kas mailu zini :)

 6. skatījos pa beztabu, ka serviss oficiālajam dīlerim ir nereāli sūdīgs. tur tas dejotājs no vjetnamas par šefu. neatceros viņa uzvārdu – bijušais rīgas mērs jo ļaunā laika.

 7. Bija doma arī par šāda auto iegādi, taču uzzinot par tās remonta izmaksām un detaļu izmaksām, nācās no domas atteikties. Taču auto pats par sevi lielisks. Apsveicu!

 8. Brauc prātīgi :)

  Vispār es arī no sākuma noskatītu kāda marka/krāsa man patīk un tikai tad sāktu iedziļināties detaļās. Ja arī tad man šķistu, ka ir ok, tad pirktu ka nemetas. Tātad sanāk, ka es arī esmu tante :) Manuprāt, normāli.

Paldies par komentāru

%d bloggers like this: