Miks Latvis

septiņi kadri

Gribu padalīties ar septiņiem kadriem. Daži nav sanākuši tik labi kā gribētos, bet kopumā esmu apmierināts ar saviem eksperimentiem. Bildēts ar Canon EOS 300, filmiņa Kodak GB 200.

Alfa Romeo 147

Es taču nevarēju neiemūžināt alfiņu :). Žēl tikai, ka nostrādāja zibspuldze un nedaudz sabojāja logotipu.

Saule virs kļavas, kuru pats atradu mežā, adoptēju, izvēlējos vietu un iestādīju. To es paveicu kad biju apmēram tādā garumā, kā lāpsta ar kuru es darbojos. Un savukārt lāpsta bija kļavas garumā. Tagad šī kļava ir jau vismaz 4 reizes garāka par mani.

Vecais labais putnu būrītis. Ir iemūžināts arī Lieldienu sniega puteņos (1, 2, 3).

Sēta. Šis kadrs tapa tāpēc, ka vēlējos izpētīt, kā nu saule izspēlēsies pa visām lēcām un kas no tā visa nonāks līdz filmiņai.

Ābele – arī no tās pašas sētas.

Sanatorijas “Līva” jumts. Ceru ka nekļūdos, bet man šķiet, ka šis ir tapis ar Tair 300mm, kas plašāk pazīstams kā foto sniper.

Šāds skats mani sagaida katru rītu braucot uz darbu. Jāsēž ir labajā pusē citādi visu ceļu spīd virsū saule. Miers ir tikai mākoņainās dienās.

6 Responses

  1. zandis, nu ja, kursh tad muusdienu kriizes laikos var veel atljauties taadu ekskluzivitaati, kaa katru dienu braukt uz darbu ar auto. te tev bija 7treknie gadi, bail iedomaaties, kaadi buus 7 liesie..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *