Vakar mani iepriecināja mix.lv ziņa, ka delfi.tv rādīs tiešraides no džeza koncertiem, kas notiks Arņa Medņa džeza klubā “City Jazz Club.”

Sākot no 29.janvāra, katru ceturtdienu no plkst. 20.00 līdz 21.00 interneta portāla DELFI.TV notiks džeza koncertu tiešraides no “City Jazz Club“, ko varēs vērot jebkurš portāla apmeklētājs.

Šodien diena.lv publicēta informācija, ka TV3 turpmāk savus informatīvos raidījumus piedāvās skatīties internetā vienlaicīgi ar TV kastes īpašniekiem.

TV3 interneta portāls www.tv3.lv turpmāk ik darba dienu piedāvās informatīvo raidījumu interneta tiešraides: www.tv3.lv/web-tv plkst.19.20 varēs noskatīties raidījumu “Bez tabu”, plkst.19.50 – ziņas, bet svētdienās plkst.19.55 – raidījumu “Nekā personīga”.

Ja džeza koncertus skatīsies tikai bariņš mūzikas mīļu, tad TV3, manuprāt, šo soli sper galvenokārt tādēļ, lai sasniegtu to bāleliņu acis un ausis, kuri atrodas sibĪrijā un citos pasaules nostūros. Citu iemeslu īsti nav, jo Latvijā droši vien ir uz pirkstiem skaitāmas mājsaimniecības, kurās nav TV kastes. Ja ticam, ka medijs ir vara, tad TV3 tagad cer pārņemt savā varā arī šai valstij zaudētos pilsoņus.

Cits jautājums, vai kādam, kas veiksmīgi pametis šo krīzes apsēsto valsti, ir kaut mazākā vēlēšanās skatīties negatīvisma pārblīvētos ziņu sižetus.