Miks Latvis

Youtube.com slavenība no Latvijas

Viņa gatavo dažādus ēdienus kameras priekšā un publicē tos youtube.com. Ēdiena gatavošanas jomā viņa ir patiesa interneta slavenība un ja var ticēt, oficiālajā lapā norādītajai informācijai, recepšu video klipi kopumā skatīti vairāk kā 1 000 000 reižu.

video receptes youtube

Mix.lv vakar parādījās ziņa, kas uzdeva jautājumu: “Vai tu pazīsti Mariju?” Un man patiešām ir kauns atzīt, ka pirms tam par YouTube slavenības Chef Mary, jeb Marijas veikumu neko nebiju dzirdējis.

chef mary

Viņas video klipu krājums ir samērā iespaidīgs, kopumā ir vairāk kā 230 receptes, un pat ja lielākā daļa nav guvuši īpaši izteiktu popularitāti, klipu kopējā masa rada ievērojamu skatījumu skaitu. Droši vien ērtākais veids kā atrast vēlamo video recepti ir no lapas recepšu sadaļas. Pie katras receptes ir apraksts, norādījumi un video materiāls.

Noteikti iesaku noskatīties kaut vienu video, lai sajustu to, cik neatkārtojama garša ir šīm video receptēm.

19 Responses

 1. Šitā meiča ir vienos svešvalodu kursos ar Ati gājusi! Paklausījos arī franciski, domāju, varbūt labāk būs. Nekā. Tā kā man akcents ausīs cērtas, tā arī nevienu recepti nenoklausījos, tālāk par 20 sekundēm netiku…

 2. Mjā, tas akcents patiešām ir briesmīgs un visu sabojā. Un viņai vajadzētu cienīt mazliet vairāk Latviešus un likt iekšā video latviešu versijā, ar angļu valodas subtitriem…

 3. Ja kopējā video skatījumu statistika sasniedz 1`000`000, tad tas nav nekas, ņemot vērā, ka īpašniecei ir vairāk kā 200 video. Ir cilvēki, kas ar vienu vien video savāc arī vairākus miljonus skatījumu ..

  Lai nu kā arī nebūtu, forši, ka cilvēks nestāv uz vietas un ienāk arī interneta pasaulē. Zināju, ka jūtjūbā ir visādi slimiķi un arī normāli cilvēki, kas pasniedz dažnedažādākās lietas, taču par kulināriju kaut kā nebiju iedomājies.

  Veiksmi tantei, ko nu tur vairs ..

 4. noskatiijos divas receptes, un jasaka, ka tieshaam interesantas, lai gan nenormaali pedantiskas, saliidzinot ar kulinaarijas shoviem, ko var noskatiities latvijas televiizijas kanaalos.
  un protams bljaushana un aizrautiigais viirietis, kas ik pa briidim saka – oh jee..
  bet kopumaa, iedvesmojoshi.

 5. Šausmas kautkādas! Es vakar netīšām redzēju vienu video angliski un ne uz brīdi neiedomājos ka tam kāds sakars ar Latviju – pēc akcenta likās, ka aziāte! Un arī latviski viņa runā kaut kā jocīgi… Nevaru es uztvert normāli tos video nevienā valodā…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *