atpūtini acis un paklausies

Pēdējā laikā podkāsti birst kā no pārpilnības raga. Piedāvāju noklausīties arī jaunāko veikumu:

Šajā 40 minūšu podkāstā runājam par vienu citu podkāstu, kuru visi gribētu vairāk redzēt, nekā dzirdēt – Kailā patiesība. Apsveicam Draugiem.lv piecu gadu jubilejā! Toms Grēviņš šovakar TV runāja par twitteri, bet Dienā par to bija raksts vakar. Miks uz nedēļu dosies atpūsties Romā, bet Artūrs dosies uz baku, kur piedalīsies BarCamp Caucasus.

Ņemam priekšā – Audio AE sliktā klientu apkalpošana (neiesakām ar viņiem sapīties).

Kā arī par Lattelecom servisu un pakalpojumu rēķinu apmaksu, mobilo internetu (Bite vs. Tele2) un to, kāpēc Artūram nepatīk LMT, bet Mika vecāki no Tele2 tomēr pārgāja uz LMT (+ iPhone vs. Blackberry, tikai kāpēc oficiālajā blackberry.com lapā nav iespēja izvēlēties Latviju?!).

Tad nedaudz par grupas Very Cool People strīdu ar AKKA/LAA, bet par Last.fm izmantošanu turpmāk tā lietotājiem būs jāmaksā. Gmail e-pastā tagad iespējams noskatīties YouTube embadētos video, pat neatverot pašu lapu, un nedaudz par Getting Things Done. Twitter mini-aptaujas rezultāti.

Pasākumi: “MASH-UP BATTLE” vol.2 (Artūrs Mednis vs. Toms Grēviņš) nākošo piektdien, 3. aprīlī, 22:00. Nākošo sestdien, 4. aprīlī, no 22:00 Artūrs spēlēs deep funk & acid soul Liepājā, klubā Fontaine Palace, bet 17. aprīlī ar mash-up kolekciju Artūrs uzstāsies Reklāmas Rīmu naktī. Iesakām!